Niestety, ta okazja już wygasła
Mysz przewodowa dla graczy LOGITECH G402 @Media Expert
371° Zakończono

Mysz przewodowa dla graczy LOGITECH G402 @Media Expert

149zł179zł-17% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
Edytor15
paź 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mysz przewodowa dla graczy LOGITECH G402 za 149 zł w Media Expert.

Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 4000 dpi
Komunikacja: przewodowa USB


Mysz łączy czujnik optyczny z technologią Logitech Delta Zero i wyjątkowy sensor hybrydowy z mechanizmem Fusion Engine. Dzięki temu śledzenie ruchów następuje z szybkością przekraczającą 500 IPS.

309828.jpg
Mysz wykorzystuje osiem programowalnych przycisków. Dzięki temu możesz ja dostosować do własnego stylu gry. Niezależnie od tego, jakie operacje pragniesz wykonać, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku.


309828.jpg
Teraz możesz bardzo sprawnie przełączać się między czterema ustawieniami rozdzielczości. Daje to możliwość błyskawicznego reagowania na chaos obecny na polu bitwy.

Odświeżanie przyłożenia co 1 ms daje gwarancję, że ruchy zostaną przesłane błyskawicznie przez USB. Nie musisz obawiać się żadnych opóźnień i innych nieprawidłowości, które mogą negatywne wpłynąć na rozgrywkę i wywołać kłopoty.

Mysz jest niezwykle lekka. Co więcej, jest wspaniale dopasowana do ludzkiej dłoni. Zapewnia to maksimum wygody i komfortu. Wyróżnia się także nowoczesnym wyglądem.

Klikanie z bardzo dużą szybkością sprawi, że bez trudności wykorzystasz swoje umiejętności i zapewnisz sobie przewagę w intensywnych pojedynkach. Inwestując w ten produkt, otrzymasz mysz komputerową, która naprawdę się wyróżnia.


309828.jpg
Aktualizacje społecznościowe
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz