Niestety, ta okazja już wygasła
Mysz optyczna IBOX Aurora A-2 IMOGS989 kolor czarny
107° Zakończono

Mysz optyczna IBOX Aurora A-2 IMOGS989 kolor czarny

42,80zł61,14zł-30%Sferis Okazje
2
wrz 3. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mysz Aurora A-2 powstała z myślą o największych pasjonatach gier komputerowych, szczególnie gier FPS.
Wyposażona jest w wysokiej jakości sensor optyczny o zmiennej rozdzielczości: 1200/2400/3200/6400 DPI. Kabel w oplocie nie plącze się jak tradycyjne kable. Płynność poruszania podczas grania gwarantuje częstotliwość raportowania aż do 1000 Hz, którą możesz też zmieniać dopasowując do swoich preferencji spośród ustawień: 125/250/500/1000 Hz.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz ergonomicznemu kształtowi, użytkowanie myszy jest wyjątkowo komfortowe. Wysoką ergonomię długotrwałego używania zapewnia specjalny kształt myszy a także możliwość zmiany ciężaru urządzenia dzięki systemowi wyjmowanych odważników.
Mysz posiada podświetlenie RGB dające pełną możliwość personalizacji efektów - zmiana kolorów w zależności od ustawienia DPI, podświetlenie zmienne, mieszane czy cykliczne. Masz możliwość także całkowitego wyłączenia podświetlenia. Wszystko to dopasujesz w dołączonym oprogramowaniu dostępnym w języku polskim. W oprogramowaniu jest możliwość ustawienia wielu innych parametrów jak częstotliwość raportowania, ustawienia przycisków i funkcji specjalnych a także dodawać polecenia makro.
Pamiętajcie o wpisaniu w koszyku kodu: IBOX30 który obniża cenę!
Aktualizacje społecznościowe
Sferis OkazjeSferis kod rabatowy
2 Komentarze
Jak ktoś akceptuje ibox jako markę produktów to cała promocja dość ciekawa sferis.pl/Lom…our
Prócz zasilaczy z czarnej listy #elektroda ?
Radzę omijać tę markę...ale jak kto woli.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst