Mysz  Logitech MX Master AMZ
160°Zakończono

Mysz Logitech MX Master AMZ

15
lut 21. 2018
Oferta z Warehouse Deals na francuskim amazonie.
Opisane jako D'occasion - Comme neuf - czyli jak nowe w cenie 50 euro łącznie z przesyłką. Generanie produkaty opisane jako stan bardzo dobry są często produktami zupełnie nowymi, ofoliowanymi, zaplombowanymi itp. tylko pudełko może być zagniecione.
A jeśli ktoś nie wie czym jest Warehouse - to dział dla produktów zwróconych w ciągu 30 dni.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

15 Komentarzy
Warehouse deals to także używane rzeczy ale masz rację że mogą być nie tknięte, tylko rozpakowane. Zazwyczaj w opisie jest napisane jaki jest stan danego przedmiotu. Link prowadzi do myszki g502 a więc innej niż w temacie.
Edytowane przez: "Gizmo99" lut 21. 2018
Gizmo99lut 21. 2018

Warehouse deals to także używane rzeczy ale masz rację że mogą być nie tkni …Warehouse deals to także używane rzeczy ale masz rację że mogą być nie tknięte, tylko rozpakowane. Zazwyczaj w opisie jest napisane jaki jest stan danego przedmiotu. Link prowadzi do myszki g502 a więc innej niż w temacie.


link poprawiony. A opisy akurat w głównej mierze robione są na zasadzie kopiuj wklej, zresztą zasugerował zakup opisanej jako nowa.
Za tyle kupiłem nową Master 2s (druga wersje). Takze jak komuś sie nie spieszy to promocje sa dosyć często.
Advocolut 21. 2018

Za tyle kupiłem nową Master 2s (druga wersje). Takze jak komuś sie nie sp …Za tyle kupiłem nową Master 2s (druga wersje). Takze jak komuś sie nie spieszy to promocje sa dosyć często.


Chetnie kupie nowa MX S2 nawet za 300 (na miejscu)- daj info gdzie takie promo ze jeszcze mniej mozna ja dostac nowa.
Edytowane przez: "Nozyk" lut 21. 2018
Nozyklut 21. 2018

Chetnie kupie nowa MX S2 nawet za 300 (na miejscu)- daj info gdzie takie …Chetnie kupie nowa MX S2 nawet za 300 (na miejscu)- daj info gdzie takie promo ze jeszcze mniej mozna ja dostac nowa.


Były po bodajże 220 zł na niemieckim amazonie, sam za tyle wziąłem.
Offres Reconditionnées, czyli tzw. Refurbished za 207 zł. Tymczasem nowa w amazon,fr kosztuje 49,90 €, a więc około 235 zł z przesyłką.
To używka, kupiłem taka na allegro za 169zl z fakturą i przesyłką. Myszka miała jedynie widoczne ślady użytkowania na śizgaczach, poza tym bardzo dobra mysz.
To cena uwzględniająca transport i różnicę w podatku?
rudy102lut 21. 2018

Były po bodajże 220 zł na niemieckim amazonie, sam za tyle wziąłem.


Dawno taka sytuacja miała miejsce? Za takie pieniądze to tym bardziej się wstrzymam i będę wypatrywać okazji. Dzięki za info!
Nozyklut 21. 2018

Dawno taka sytuacja miała miejsce? Za takie pieniądze to tym bardziej się w …Dawno taka sytuacja miała miejsce? Za takie pieniądze to tym bardziej się wstrzymam i będę wypatrywać okazji. Dzięki za info!


Ja kupiłem z tej promocji w sylwestra za 49 euro. Zasadniczo co miesiąc - dwa się zdarzają.
Tutaj masz zapis cen historycznych i różne kolory: keepa.com/
Granatowa była 11 lutego za 59 euro.

Ewentualnie tutaj masz jeszcze porównanie cen w europejskich amazonach: heidoc.net/ama…+2s
Za 300 zł masz w UK z tego co widzę.

PS. @Nozyk włącz sobie prywatne wiadomości w ustawieniach.
Edytowane przez: "Advoco" lut 21. 2018
Dzięki, za linka! No zasmuciłeś mnie, że przeszło mi to koło nosa w dość przystępnej cenie, ale skoro jest to dość cykliczne to trzeba mocniej amazony śledzić. Raz jeszcze dzięki.
Nozyklut 21. 2018

Dzięki, za linka! No zasmuciłeś mnie, że przeszło mi to koło nosa w dość pr …Dzięki, za linka! No zasmuciłeś mnie, że przeszło mi to koło nosa w dość przystępnej cenie, ale skoro jest to dość cykliczne to trzeba mocniej amazony śledzić. Raz jeszcze dzięki.


Było na pepperze Tylko czasowo słabo bo to był wieczór sylwester i ja np. kupowałem tuż przed wyjściem na imprezę sylwestrową heh.
@Nozyk pierwsza wersja pojawia się dość regularnie w dobrej cenie. Trzeba polować. Ustaw sobie powiadomienie na słowo kluczowe i jak coś się trafi to przyjdzie ci powiadomienie na Apkę czy maila
Edytowane przez: "Kaban" lut 21. 2018
Nie no takie rzeczy to poustawialem ale interesuje mnie wersja 2ga ;). Mimo to dziekuje za instruktarz ;).
Nozyklut 21. 2018

Dawno taka sytuacja miała miejsce? Za takie pieniądze to tym bardziej się w …Dawno taka sytuacja miała miejsce? Za takie pieniądze to tym bardziej się wstrzymam i będę wypatrywać okazji. Dzięki za info!


Ja kupowałem w listopadzie, ale była jeszcze jedna chyba w grudniu, poszukaj w wyszukiwarce peppera
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst