Niestety, ta okazja już wygasła

Mysz LOGITECH G402 Czarny

lip 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myślę, że spoko cena Może komuś się przyda.

Typ myszy: Optyczna Rozdzielczość: 4000 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa Interfejs: USB
Dla graczy: Tak


Śledzenie ruchów z szybkością przekraczającą 500 IPS Mysz łączy czujnik optyczny z technologią Logitech Delta Zero i wyjątkowy sensor hybrydowy z mechanizmem Fusion Engine. Dzięki temu śledzenie ruchów następuje z szybkością przekraczającą 500 IPS.

Programowalne przyciski Mysz wykorzystuje osiem programowalnych przycisków. Dzięki temu możesz ja dostosować do własnego stylu gry. Niezależnie od tego, jakie operacje pragniesz wykonać, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku.

Natychmiastowe przełączanie między ustawieniami rozdzielczości Teraz możesz bardzo sprawnie przełączać się między czterema ustawieniami rozdzielczości. Daje to możliwość błyskawicznego reagowania na chaos obecny na polu bitwy.

Wbudowany procesor ARM Wbudowany procesor obsługujący mechanizm Fusion daje niesamowitą szybkość śledzenia ruchów, a także umożliwia zapisywanie i odtwarzanie ulubionych makr.

Ciągła komunikacja bez opóźnień Odświeżanie przyłożenia co 1 ms daje gwarancję, że ruchy zostaną przesłane błyskawicznie przez USB. Nie musisz obawiać się żadnych opóźnień i innych nieprawidłowości, które mogą negatywne wpłynąć na rozgrywkę i wywołać kłopoty.

Fizyczne
Techniczne
Komunikacja z komputerem Przewodowa Profil myszy Praworęczny Typ myszy Optyczna Wbudowany akumulator Nie Dla graczy Tak Mysz pionowa Nie Interfejs USB Rodzaj zasilania USB Zasięg [m] 2.13 Rozdzielczość 4000 dpi Liczba przycisków 8 Liczba rolek 1 Programowalne przyciski Tak Dotykowa Nie
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy