Niestety, ta okazja już wygasła
Mysz komputerowa optyczna MSI Interceptor DS B1
122° Zakończono

Mysz komputerowa optyczna MSI Interceptor DS B1

42,99zł83,99zł-49%Sferis Okazje
8
sie 23.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myszka DS B1 charakteryzuje się ergonomicznym kształtem, który pozwala zwiększyć komfort użytkownika podczas korzystania z myszy i zapobiega poważnym konsekwencjom zdrowotnym wynikającym z długotrwałego, codziennego korzystania z komputera.
Model DS B1 wyposażony jest w osiem 2-gramowych ciężarków, które pozwalają dostosować użytkownikowi masę myszki do różnych gier. Dzięki temu możesz dopasować ciężar myszki tak, aby zawsze najlepiej „czuć ją w rękach”.

Taniej nawet niż na allegro
Aktualizacje społecznościowe
Sferis OkazjeSferis kod rabatowy

Grupy

8 Komentarzy
Ktoś ma i może się wypowiedzieć czy myszka nadaje się do grania w FPSy?
nocny_napoleon23/08/2019 09:52

Ktoś ma i może się wypowiedzieć czy myszka nadaje się do grania w FPSy?


W FPS'y da się grać nawet na kulkowej. Są typy co na tablecie graficznym dają radę. Super sensora w myszy za 45pln się nie spodziewaj, ale błędu przy logowaniu do CS'a Ci nie wywali.
Roggy23/08/2019 10:07

W FPS'y da się grać nawet na kulkowej. Są typy co na tablecie graficznym da …W FPS'y da się grać nawet na kulkowej. Są typy co na tablecie graficznym dają radę. Super sensora w myszy za 45pln się nie spodziewaj, ale błędu przy logowaniu do CS'a Ci nie wywali.


Nie o to chodzi, bardziej zależy mi na precyzji i co za tym idzie przeskok kursora którego nigdy nie uświadczyłem nawet w najtańszych myszkach kulkowych. Inaczej się ma sprawa do tych obecnych sprzętów wiadomej produkcji.
Filmik
Na Allegro oferta jest bardziej atrakcyjniejsza dla osób którzy mają smarta
nocny_napoleon23/08/2019 09:52

Ktoś ma i może się wypowiedzieć czy myszka nadaje się do grania w FPSy?ja mam, chwalę ją sobie. Ale ma minus - przy uśpionym komputerze dalej się świeci. Trzeba wyłączyć kompa aby zgasła.
Szkoda że nie darmowa dostawa do domu,
kupione dzieki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst