Mysz Dream Machines DM3 Mini + Civilization V @Morele
106°Zakończono

Mysz Dream Machines DM3 Mini + Civilization V @Morele

119zł149zł-20% Darmowa dostawa DarmowaMorele Okazje
6
cze 13. 2018
Na Morelach promocja na mysz gamingową Dream Machines DM3 Mini + Civilization V z darmową dostawą.

Sama mysz najtaniej wg. Ceneo to 145 zł, tutaj 26 zł mniej i w pakiecie dostaniecie również bardzo dobrą strategię (nomen omen wartą ~30 zł). Jeżeli ktoś jest na kupnie gryzonia to oferta zacna, a jeśli dodatkowo lubi od czasu do czasu rozwinąć jakąś cywilizację to jeszcze lepsza.

Warto dodać, że w myszy siedzi sensor PMW 3360, przez wielu uważany za aktualnie najlepszy na rynku. Nawet i bez dodatku w postaci gry, okazja nie do pożałowania.

Dla formalności dodam, że do skorzystania z promocji trzeba użyć załączonego kodu.
Aktualizacje społecznościowe
Morele OkazjeMorele kod promocyjny

Grupy

6 Komentarzy
+ za CV
Uzupełnienie:
950996-RiWzY.jpg
miałem dm1 pro, po kilku miesiącach rolka padła, a raczej wpadła do środka myszki, wsporniki na których się rolka opiera są z cieniutkiego plastiku, nie wiem czy w tym modelu jest to tak samo rozwiązane.
Jakiego mysiora na PMW3360 możecie polecić? Trochę się obawiam tych słabych wsporników.
posiadam ten model od około roku, jak na razie bez zarzutu, wydaję się dosyć solidna i wytrzymała.
Użytkuję tą myszkę od jakichś dwóch miesięcy, udało mi się ją wyrwać za 99 zł - cena genialna.

Mam natomiast kilka zastrzeżeń - po pierwsze - jakość wykonania. Dosyć trzeszczący matowy plastik, lekkie ściśnięcie i występuje trzask. Do tego mam problem z prawym przyciskiem myszy, raz na jakiś czas zdarza się dwuklik pomimo naciśnięcia pojedynczego. Trochę to już ustało od momentu zakupu, więc odpuściłem z reklamacją, ale w przypadku pogorszenia sytuacji na pewno będę reklamować. Ostatnim z minusów jest scroll, który jak ktoś już wcześniej wspominał osadzony jest na cienkich wspornikach, trochę lata od lewej do prawej i raczej nie należy do kategorii scrolli, w której będzie działać 5 lat i mieć się dobrze, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Poza tymi wadami myszka precyzyjna i bardzo lekka (+- 77 gram, kiedy przesiadałem się z rivala 300, który miał prawie 130, poczułem znaczącą różnicę).
Edytowane przez: "RW0KM" cze 14. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst