Mysz BT Microsoft Sculpture Comfort

Obowiązuje do 30/06/2022kwi 8. 2022
W sklepie MS promocja na komfortową, zgrabną mysz BT z czterokierunkowm scrollem oraz specjalnym przyciskiem ułatwiającym obsługę okienek.
Osobiście mysze MS bardzo cenię, tego modelu jeszcze nie używałem, zamówiłem, jak doleci podzielę się wrażeniami
Cena ok. 30% niższa niż w innych sklepach, przy płatności kartami podarunkowymi zakupionymi przez Eneba (najtaniej wychodzą kody o wartości 70 PLN, z kodem PEPPER12 lub XBOX70ZL) spod tego linka: eneba.com/pl/…and
cena finalna wychodzi poniżej 100 zł. Dostawa gratis. Zwrot gratis. Sprzedawca zaufany

Łączność Bluetooth , z tego co widzę bez adaptera , chociaż na stronie widnieje jak byk opis " Adapter jest zgodny z wszystkimi modelami urządzeń Surface z portem USB-A"

Opis ze strony MS:
Intuicyjne, nowoczesne wzornictwo i wysoki standard funkcjonalności sprawiają, że ta mysz doskonale dopełnia środowisko systemu Windows. Adapter jest zgodny z wszystkimi modelami urządzeń Surface z portem USB-A.

Niezwykła mysz dla systemu WindowsNiebieski przycisk dotykowy Windows myszy Sculpt Comfort Mouse zapewnia szybki i łatwy dostęp do Twoich ulubionych funkcji systemu Windows. Możesz szybko przejść do ekranu startowego i masz lepszy dostęp do aplikacji. Naciśnij środek eleganckiego niebieskiego przycisku, aby przełączyć się między obecną aplikacją a ekranem startowym. Możesz też po prostu przesunąć w górę po przycisku, aby przejrzeć wszystkie swoje otwarte aplikacje, lub w dół, aby odsłonić wszystkie otwarte aplikacje i wybrać tę, której potrzebujesz.

Prostota i szybkość przycisku dotykowego Windows sprawia, że możesz precyzyjnie i łatwo wykonywać zadania. Co więcej, intuicyjne, nowoczesne wzornictwo i wysoki standard funkcjonalności stanowią doskonale uzupełnienie środowiska Windows.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz