Mysz bezprzewodowa Logitech g703 RGB @Amazon.de
465°Zakończono

Mysz bezprzewodowa Logitech g703 RGB @Amazon.de

244zł Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
48
wrz 16. 2018
W X-kom obecnie na przecenie za 399zł Tutaj.
Na allegro NOWE średnio 450PLN (od zaufanych sklepów)
55€ ~ 236 PLN (z podatkiem 56,85€ ~ 244 PLN)
DARMOWA WYSYŁKA
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

48 Komentarzy
he he akurat wczoraj szukalem :P
Przechodził ktoś z Was z G602 na ową G703? G602 w kwestii niezawodności w pracy biurowej jest dla mnie jak najbardziej OK, ale trochę denerwują mnie już te boczne przyciski (x6), których nie używam i przyciski do zmiany DPI zajmujące część lewego przycisku myszy. Sensor niby też w G703 powinien być dużo lepszy.
Edytowane przez: "Felix88" wrz 16. 2018
Felix8816/09/2018 10:24

Przechodził ktoś z Was z G602 na ową G703? G602 w kwestii niezawodności w p …Przechodził ktoś z Was z G602 na ową G703? G602 w kwestii niezawodności w pracy biurowej jest dla mnie jak najbardziej OK, ale trochę denerwują mnie już te boczne przyciski (x6), których nie używam i przyciski do zmiany DPI zajmujące część lewego przycisku myszy. Sensor niby też w G703 powinien być dużo lepszy.


Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że bez światełek. Ma za to bardziej energooszczędny sensor, możliwość pracy przez USB (bezprzewodowo) lub BT. No chyba, że do hardkorowego grania potrzebujesz, to może ten sensor o jakieś nanosekundy będzie lepszy
Myszka rewelacja mam używam do ps4 12000dpi na sztywnej podkładce można ja podmuchem przesunąć akumulatorek trzyma długo polecam
zanskarix16/09/2018 10:33

Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że b …Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że bez światełek. Ma za to bardziej energooszczędny sensor, możliwość pracy przez USB (bezprzewodowo) lub BT. No chyba, że do hardkorowego grania potrzebujesz, to może ten sensor o jakieś nanosekundy będzie lepszy


Granie tak, ale nie po sieci.
W większość gram i tak na padzie, ale w FPSy na myszy, w kolejce chociażby czeka BIoShock 2 i Black Mesa, to takie gry na myszce i klawiaturze.

Właśnie tak patrzę, że G603 to ileś miesięcy trzyma na baterii, a G703 na akumulatorze wbudowanym do 32 godzin bez podświetlenia, czyli pozostaje ładowanie. Z drugiej strony przy używaniu myszy 5h dziennie to jest 6.5 dnia więc praktycznie raz na tydzień pozostaje ją podładować.

PS. G603 też ma super cenę na Amazonie względem PL sklepów, ale niestety dostawa już wtedy płatna, bo wychodzi 38.xx€ z podatkiem na PL, a wysyłka darmowa od 40€+ bodajże, trzeba by coś dodać niedużego do zamówienia za euro z kawałkiem.
zanskarix16/09/2018 10:33

Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że b …Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że bez światełek. Ma za to bardziej energooszczędny sensor, możliwość pracy przez USB (bezprzewodowo) lub BT. No chyba, że do hardkorowego grania potrzebujesz, to może ten sensor o jakieś nanosekundy będzie lepszy


Masz rację, jednak G603 posiada dziwną wadę w postaci psującego się scroll'a (przewija losowo, góra-dół). Kupiłem ją w kwietniu tego roku, w sierpniu scroll już zaczął świrować. Oddałem ją na gwarancję tydzień temu, zobaczymy co z tego wyniknie. Niestety dopiero po fakcie przeczytałem, że ta usterka jest bardzo powszechna w tym modelu i wiele osób ma z nią do czynienia. Niestety Logitech do tej pory sobie z tym nie poradził, najwidoczniej jest to problem mechaniczny, a nie tak jak wcześniej myślałem - programowy.
Zastanawiam się nad zakupem. Niestety zauważyłem dużo negatywnych opinii odnośnie działania scrolla.
Alcatras16/09/2018 10:48

Masz rację, jednak G603 posiada dziwną wadę w postaci psującego się scro …Masz rację, jednak G603 posiada dziwną wadę w postaci psującego się scroll'a (przewija losowo, góra-dół). Kupiłem ją w kwietniu tego roku, w sierpniu scroll już zaczął świrować. Oddałem ją na gwarancję tydzień temu, zobaczymy co z tego wyniknie. Niestety dopiero po fakcie przeczytałem, że ta usterka jest bardzo powszechna w tym modelu i wiele osób ma z nią do czynienia. Niestety Logitech do tej pory sobie z tym nie poradził, najwidoczniej jest to problem mechaniczny, a nie tak jak wcześniej myślałem - programowy.


Mam tę mysz i nie ma żadnej wady ze scrollem. Prawdopodobnie była to wina którejś starszej wersji firmware, polecam zaktualizować (tak, jest coś takiego ). No chyba, że faktycznie jakiś mechaniczny problem był w niektórych egzemplarzach, ale z tego co czytałem i co sam stwierdziłem po swoim egzemplarzu (też zaczął coś świrować scroll) to jednak update firmware załatwia sprawę.
Felix8820 min

Granie tak, ale nie po sieci.W większość gram i tak na padzie, ale w FPSy n …Granie tak, ale nie po sieci.W większość gram i tak na padzie, ale w FPSy na myszy, w kolejce chociażby czeka BIoShock 2 i Black Mesa, to takie gry na myszce i klawiaturze.Właśnie tak patrzę, że G603 to ileś miesięcy trzyma na baterii, a G703 na akumulatorze wbudowanym do 32 godzin bez podświetlenia, czyli pozostaje ładowanie. Z drugiej strony przy używaniu myszy 5h dziennie to jest 6.5 dnia więc praktycznie raz na tydzień pozostaje ją podładować.PS. G603 też ma super cenę na Amazonie względem PL sklepów, ale niestety dostawa już wtedy płatna, bo wychodzi 38.xx€ z podatkiem na PL, a wysyłka darmowa od 40€+ bodajże, trzeba by coś dodać niedużego do zamówienia za euro z kawałkiem.


G603 ma dwa tryby pracy - tryb oszczędny, i wtedy trzyma na baterii długie miesiące kosztem nieco mniejszej wydajności (np. zmniejszony refresh rate itp.), albo tryb wydajny, gdzie trzymać będzie pewnie podobnie do tej z okazji, za to wydajność jest na maksa. Tryb wydajny działa tylko przy połączeniu przez USB, po BT nie działa.

Ja do grania myszy nie używam, kupiłem do pracy, bo ma świetne połączenie BT, oszczędnie obchodzi się z baterią, ma dobry kształt i wielkość. Jak ktoś potrzebuje myszy uniwersalnej, i do grania i do innych rzeczy, to myślę że G603 w promocyjnych cenach to rewelacyjny wybór.
zanskarix48 min

Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że b …Do biurowej pracy polecam G603 identyczną z wyglądu do tej tutaj, tyle że bez światełek. Ma za to bardziej energooszczędny sensor, możliwość pracy przez USB (bezprzewodowo) lub BT. No chyba, że do hardkorowego grania potrzebujesz, to może ten sensor o jakieś nanosekundy będzie lepszy


+1, g603 jest cudowna, polecam motzno
zanskarix16/09/2018 10:52

Mam tę mysz i nie ma żadnej wady ze scrollem. Prawdopodobnie była to wina k …Mam tę mysz i nie ma żadnej wady ze scrollem. Prawdopodobnie była to wina którejś starszej wersji firmware, polecam zaktualizować (tak, jest coś takiego ). No chyba, że faktycznie jakiś mechaniczny problem był w niektórych egzemplarzach, ale z tego co czytałem i co sam stwierdziłem po swoim egzemplarzu (też zaczął coś świrować scroll) to jednak update firmware załatwia sprawę.


Niestety, ale firmware aktualizowałem do najnowszej dostępnej wersji i nic nie pomogło, być może lekko zminimalizowało, ale nie jestem pewien. Tak, z tego co niektórzy pisali, aktualizacja oprogramowania pomogła im, ale jest lwia część osób, która ciągle ma ten problem. Być może aktualizacja pomagała przy wadzie oprogramowania, a z czasem występuje też problem mechaniczny? Nie wiem, ale mam nadzieję, że tak i potrafią to naprawić Wymiana myszki na nową, przy której po pół roku będzie ten sam problem mnie nie urządza A jak długo masz tę myszkę?
Jak wygląda gwarancja w Amazonie?
CrAv16/09/2018 12:04

Jak wygląda gwarancja w Amazonie?


tak ze nie ma lepszej.
Alcatras29 min

Niestety, ale firmware aktualizowałem do najnowszej dostępnej wersji i nic …Niestety, ale firmware aktualizowałem do najnowszej dostępnej wersji i nic nie pomogło, być może lekko zminimalizowało, ale nie jestem pewien. Tak, z tego co niektórzy pisali, aktualizacja oprogramowania pomogła im, ale jest lwia część osób, która ciągle ma ten problem. Być może aktualizacja pomagała przy wadzie oprogramowania, a z czasem występuje też problem mechaniczny? Nie wiem, ale mam nadzieję, że tak i potrafią to naprawić Wymiana myszki na nową, przy której po pół roku będzie ten sam problem mnie nie urządza A jak długo masz tę myszkę?


Myszkę mam ponad pół roku. Na początku też pojawił się problem ze scrollem (nie od pierwszego użycia, po jakimś tygodniu-dwóch). Myślałem, że scroll zabrudzony, ale poczytałem i wyszło na to, że problem z firmwarem. Zaktualizowałem i od tego czasu jak ręką odjął
Okota13 min

tak ze nie ma lepszej.


Ale za np. wysyłkę do nich zwracają pieniądze i na ile jest gwarancja bo coś ślepy jestem?
Edytowane przez: "CrAv" wrz 16. 2018
Jak ta myszka ma się do serii Mx Master 2?
Słabiutka bateria i ponoć tutaj także występowały problemy ze scrollem cena zacna, ale chyba sobie odpuszczę, pomimo że właśnie szukam dobrej bezprzewodowej.
HemoglobiN16/09/2018 10:36

Myszka rewelacja mam używam do ps4 12000dpi na sztywnej podkładce można ja …Myszka rewelacja mam używam do ps4 12000dpi na sztywnej podkładce można ja podmuchem przesunąć akumulatorek trzyma długo polecam


Długo trzyma? Ile? Wg testów parę dni, co jest śmiesznym wynikiem.
Cebularis_incredibili2 min

Długo trzyma? Ile? Wg testów parę dni, co jest śmiesznym wynikiem.


ja ładuje co 2 tygodnie mniej więcej gram codzienni po 3 godziny tak samo mam z słuchawkami HyperX Cloud Flight
W recenzji na YouTube wspominali że przypisane funkcje do programowalnych klawiszy są wysyłane do pamięci myszki i działają gdy myszka jest podpięta do innych urządzeń. Ktoś to potwierdzi?
Bardziej chodzi mi tutaj o sytuację Windows - Linux.
Edytowane przez: "ZenX" wrz 16. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst