Niestety, ta okazja już wygasła
Mysz bezprzewodowa HP Travel @RTV Euro AGD
166° Zakończono

Mysz bezprzewodowa HP Travel @RTV Euro AGD

99zł129zł-23% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
wrz 7. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mysz bezprzewodowa HP Travel za 99 zł w RTV Euro AGD
Dostawa jest bezpłatna.

Typ myszy optyczny, bezprzewodowa
Czułość myszy 1600 dpi
Typ podłączenia Bluetooth
Liczba przycisków 5

433822-ZJGum.jpg
MYSZ HP TRAVEL
HP Travel to optyczna mysz bezprzewodowa. Dzięki ergonomicznym kształtom pozwala na wygodną pracę przy komputerze przez wiele godzin.

Dobrze sprawdzi się przy korzystaniu z dokumentów, tworzeniu grafik, projektowaniu czy przeglądaniu Internetu. Działa na niemal wszystkich powierzchniach.

Mysz wyposażona jest w moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerem. HP Travel jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu możesz bez problemu zabrać urządzenie w podróż.

Jednocześnie masz możliwość wygodnego podwójnego parowania, a jeden przycisk umożliwi Ci szybkie przełączanie między dwoma urządzeniami.

433822-5UX9m.jpg
HP Travel wyposażony jest w sensor optyczny. To popularne rozwiązanie sprawdza się nie tylko na całkiem gładkich powierzchniach, ale również bezpośrednio na biurku.

Mysz wyposażona jest w czujnik umożliwiający detekcję ruchu na niemalże każdej płaskiej powierzchni, nawet na szkle.

5-PRZYCISKOWA ERGONOMICZNA MYSZKA
Konstrukcja sprawia, że HP Travel idealnie leży w dłoni użytkownika. W myszce zastosowano wysokiej jakości materiały, cichą rolkę przewijania oraz funkcjonalne przyciski, które zapewnią Ci wygodne poruszanie po stronach internetowych czy dokumentach. Gwarantuje to komfort użytkowania w czasie wielogodzinnej rozrywki online, jak i codziennej p

433822-ZsiKd.jpg
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz