Niestety, ta okazja już wygasła

Myszka komputerowa A4tech Bloody Blazing A90

lip 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Superszybkość z Light StrikeLight Strike to nowoczesna technologia mechanicznych przełączników optycznych, które do aktywacji przycisku wykorzystują sensor podczerwieni. Dzięki temu użytkownik zyskuje wyjątkową precyzję działania bez żadnych opóźnień, a to czyni mysz Bloody aż o 30 ms szybszą, niż urządzenia wykorzystujące do pracy tradycyjne przełączniki.


Podświetlenie LEDA90 wyróżnia się nowoczesnym kształtem oraz ciekawym podświetleniem rozbudzającym pasję i chęć do gier.

Sensor AVAGOMysz została wyposażona w legendarny sensor AVAGO, który jest gwarancją wyjątkowej precyzji działania oraz rozszerzonych funkcjonalności produktu. Chipset oferuje udoskonalone funkcje, takie jak programowalna rozdzielczość i częstotliwość odświeżania, umożliwiające dostosowanie urządzenia do różnych preferencji graczy.


Dedykowane oprogramowanieSupport zapewniający użytkownikowi 3 różne poziomy dla wszelkich wymagań różnego rodzaju gier (od niskiego do extremalnego). Każdy z poziomów dedykowany jest do innych typów gier:
Core 1: dostosowany do gier RTS i RPG,
Core 2: dostosowany do gier FPS,
ULTRA Core 3: dostosowany do b. zaawansowanych gier FPS.


Obsługa makrSpersonalizuj produkt A4Tech Bloody według swoich potrzeb! Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwolą Ci przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawić makra zgodnie z Twoimi potrzebami.


ARMOR BOOTInnowacyjne metalowe ślizgacze METAL X’GLIDE ARMOR BOOT zapewniają maksymalną odporność na zużycie, przy jednoczesnym wzmocnieniu czułości myszy na ruch rękę nawet do 20%.


Kabel w oplocieUrządzenie podłączane do komputera przy pomocy wytrzymałego kabla we wzmocnionym oplocie, który zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania na długie lata.


Trwałość i wygodaW urządzeniu zastosowano nietuzinkowe materiały - miękka guma zapewnia lepsze trzymanie i wyczucie, podnosi trwałość, minimalizujw drgania oraz zabezpiecza przed potliwością.
Aktualizacje społecznościowe
mavis
Taka sama cena również na oleole:
oleole.pl/mys…tml

4 Komentarze