Niestety, ta okazja już wygasła
Myjka ultradźwiękowa Skymen 3,2L 120W 40kHz
165° Zakończono

Myjka ultradźwiękowa Skymen 3,2L 120W 40kHz

466zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
11
wrz 6.Dostawa z: Czechy

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W ofercie Aliexpress myjka ultradźwiękowa Skymen 3,2L i mocy ultradźwięków 120W, częstotliwość ultradźwięków 40 kHz, moc grzania 100W, dostarczana darmową przesyłką DHL z Czech do 7 dni roboczych (4PX CZ DHL european first zone delivery).

Zbiornik ze stali AISI304, dwa przetworniki.

Cena to 118$, jeśli zdecydujemy się na wersję z cyfrowym panelem sterującym, cena wzrasta do 131$.

Do podstawowych zastosowań mycia dokładnego w zupełności wystarczająca, jeśli ktoś potrzebuje mocniejszego mycia kosztem dokładności, to lepiej poszukać czegoś z częstotliwością 20kHz.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Możesz rozwinąć myśl "mocniejsze mycie kosztem dokładności"? Szukam coś do mycia gaźników.
Do komórek utopionych się nada ?:)
20 kHz daje po uszach że nie da się długo wytrzymać tj kilka minut 40 kHz jest do
marcindh06/09/2019 10:31

Możesz rozwinąć myśl "mocniejsze mycie kosztem dokładności"? Szukam coś do …Możesz rozwinąć myśl "mocniejsze mycie kosztem dokładności"? Szukam coś do mycia gaźników.



w skrócie: im wyższa częstotliwość, tym mniejsza siła ale równocześnie większa precyzja czyszczenia, dlatego do zabrudzeń trudnych do usunięcia dobieramy myjki o niższej częstotliwości i większej mocy a do precyzyjnego czyszczenia np. w medycynie czy laboratorium, myjki o wyższej częstotliwości.
przecież to jest standardowa cena tego sprzetu z chin ...
marcindh06/09/2019 10:31

Możesz rozwinąć myśl "mocniejsze mycie kosztem dokładności"? Szukam coś do …Możesz rozwinąć myśl "mocniejsze mycie kosztem dokładności"? Szukam coś do mycia gaźników.


W Twoim przypadku zdecydowanie szukałbym czegoś o niższej częstotliwości i obowiązkowo myjki z dużą regulacją temperatury.
Edytowane przez: "ascendix" wrz 6.
Dwie nogi wejdą?2797077-XCVKN.jpg
a nie ma takich z regulowaną czestotliwoscia? i prosze o napisanie na jakiej zasadzie czysci to? chodzi o to ze cząsteczki brudu wpadaa w drgania i odrywaja sie od brudnej rzeczy? czy do takiego urzadzenia wlewa sie wode czy specjalne plyny?

Miałem kiedys taka małą jajowatą myjkę ktora kupilem za 100zł - chcialem ja uzyc do czyszczenia monet ale nie dzialala przy moim zastosowaniu. a moze byla popsuta. nie wiem bo zadnego efektu.
marcin.r07/09/2019 13:27

a nie ma takich z regulowaną czestotliwoscia? i prosze o napisanie na …a nie ma takich z regulowaną czestotliwoscia? i prosze o napisanie na jakiej zasadzie czysci to? chodzi o to ze cząsteczki brudu wpadaa w drgania i odrywaja sie od brudnej rzeczy? czy do takiego urzadzenia wlewa sie wode czy specjalne plyny?Miałem kiedys taka małą jajowatą myjkę ktora kupilem za 100zł - chcialem ja uzyc do czyszczenia monet ale nie dzialala przy moim zastosowaniu. a moze byla popsuta. nie wiem bo zadnego efektu.


Są zmiennozakresowe, ale to już koszt powyżej 2500 PLN.
ascendix07/09/2019 13:55

Są zmiennozakresowe, ale to już koszt powyżej 2500 PLN.


to juz lepiej dwie kupic...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst