Niestety, ta okazja już wygasła
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 3000W 160bar Leroy Merlin Wrocław Bielany
177° Zakończono

Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 3000W 160bar Leroy Merlin Wrocław Bielany

1.299zł1.499zł-13%Karcher Okazje
35
177° Zakończono
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 3000W 160bar Leroy Merlin Wrocław Bielany
maj 27.Dostępność Dolnośląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 to urządzenie z linii Standard - mocna i niezawodna wyposażona w chłodzony wodą silnik przystosowany do częstej pracy. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by już na starcie zapewnić wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia. Pracę ułatwiają liczne udogodnienia, takie jak Plug 'n' Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect oraz pokrętło do dozowania środka czyszczącego. Myjka ciśnieniowa wyposażona jest w funkcję pobierania wody spoza sieci wodociągowej, dzięki czemu może np. zasysać wodę z beczek czy oczek wodnych. Umożliwia to wykorzystanie w procesie czyszczenia wody użytkowej (np. deszczówki). Promocja dostępna w Leroy Merlin Wrocław Bielany, nie wiem jak w innych sklepach.
Aktualizacje społecznościowe
Karcher Okazje
35 Komentarzy
@Radoslaw_Karpinski dodaj potwierdzenie ceny lub link do oferty.
Fakturę mam w firmie, dzisiaj dodam. Link prowadzi do sklepu internetowego leroy merlin, a tam nie pokazuje promocji lokalnych.
4461081-7Djwg.jpg
@szaq dodane
Panopek27/05/2020 14:16

Błąd w tytule. Powinno być 160 barów:[Obrazek]


Panopek27/05/2020 14:16

Błąd w tytule. Powinno być 160 barów:[Obrazek]


Ta... Pod kazda watawka z tymi barami znajdzie ktos l, kto na to musi zwrocic uwage. Nie relewantne serio...
justin6927/05/2020 14:24

Ta... Pod kazda watawka z tymi barami znajdzie ktos l, kto na to musi …Ta... Pod kazda watawka z tymi barami znajdzie ktos l, kto na to musi zwrocic uwage. Nie relewantne serio...


Chcę nauczyć ludzi pisać. Często pojawiają się tutaj takie potworki jak 240 volt, 20 wat, 160 bar zamiast poprawnych 240 woltów, 20 watów, 160 barów itp. Co w tym złego?
Edytowane przez: "Panopek" maj 27.
Panopek27/05/2020 14:26

Chcę nauczyć ludzi pisać. Często pojawiają się tutaj takie potworki jak 240 …Chcę nauczyć ludzi pisać. Często pojawiają się tutaj takie potworki jak 240 volt, 20 wat, 160 bar zamiast poprawnych 240 woltów, 20 watów, 160 barów itp. Co w tym złego?W tym nie ma nic złego. Tylko biorąc pod uwagę że to są różne osoby które robią sporadycznie takie wstawki to tutaj więcej zabiegu i fatygi z Twojej strony a i tak nikt tego się nie nauczy na przyszłość. Taka trochę walka z wiatrakami.
justin6927/05/2020 14:29

W tym nie ma nic złego. Tylko biorąc pod uwagę że to są różne osoby które r …W tym nie ma nic złego. Tylko biorąc pod uwagę że to są różne osoby które robią sporadycznie takie wstawki to tutaj więcej zabiegu i fatygi z Twojej strony a i tak nikt tego się nie nauczy na przyszłość. Taka trochę walka z wiatrakami.


Liczę na to, że do kogoś to jednak dotrze. Kilka osób już napisało mi coś w stylu człowiek uczy się całe życie, więc do nich to dotarło.

Niektóre osoby starały się nawet poprawić opisy moich okazji bo myślały, że nie ma czego takiego jak wolt, a wat nie odmienia się do watów i wata. Serio.
Edytowane przez: "Panopek" maj 27.
Panopek27/05/2020 14:16

Błąd w tytule. Powinno być 160 barów:[Obrazek]


Nie żebym się czepiał. Widziałeś kiedyś na np.
Tabliczkę znamionowa przykładowo myjki ciśnieniowej? I co pisze tam 160 bar czy 160 barów? Wygląda na to że zły przykład idzie już od góry


Chociaż to jednostka SI więc międzynarodowa więc może dlatego się nie odmienia.
Edytowane przez: "matex52" maj 27.
Nudzi Ci się @Panopek , rozumiem... Na szybciora tworzyłem okazję robiąc kopiuj/wklej ze sklepu internetowego Leroy Merlin, żebyście mogli skorzystać, a jedynym moim błędem było to, że nie podałem źródła tytułu i opisu. Także dla formalności tytuł i opis wstawki pochodzi ze sklepu internetowego Leroy Merlin, cytaty są w formie oryginalnej. Błędy proszę zgłaszać do biura obsługi wyżej wymienionego sklepu.
Edytowane przez: "Radoslaw_Karpinski" maj 27.
Spoko i tak połowa Polaków się nie myje przynajmniej tej z mpk. Co dopiero kostkę czy samochód
Radoslaw_Karpinski27/05/2020 14:53

Nudzi Ci się @Panopek , rozumiem... Na szybciora tworzyłem okazję robiąc ko …Nudzi Ci się @Panopek , rozumiem... Na szybciora tworzyłem okazję robiąc kopiuj/wklej ze sklepu internetowego Leroy Merlin, żebyście mogli skorzystać, a jedynym moim błędem było to, że nie podałem źródła tytułu i opisu. Także dla formalności tytuł i opis wstawki pochodzi ze sklepu internetowego Leroy Merlin, cytaty są w formie oryginalnej. Błędy proszę zgłaszać do biura obsługi wyżej wymienionego sklepu.


Zamiast pisać do mnie mógłbyś poprawić ten błąd bo o to w tym chodzi.
Edytowane przez: "Panopek" maj 27.
Ktoś mi powie teraz coś na temat myjki? Ogólnie zależy mi coś do ok 1000zł. Warto karchera czy może inna firma też będzie ok? Użytek to mycia auta, kostki, płotu betonowego i brudu z klatek do transportu drobiu, więc trochę
@Panopek jak się coś kopiuje i podaje źródło, to błędów się nie poprawia, tylko zachowuje oryginalną pisownię.
Radoslaw_Karpinski27/05/2020 16:05

@Panopek jak się coś kopiuje i podaje źródło, to błędów się nie poprawia, t …@Panopek jak się coś kopiuje i podaje źródło, to błędów się nie poprawia, tylko zachowuje oryginalną pisownię.


To nie jest cytat w opracowaniu naukowym. Tutaj chodzi o to żeby edukować ludzi u których zanika umiejetność poprawnego pisania i mówienia przez takie właśnie „cytaty”.
Edytowane przez: "Panopek" maj 27.
Panopek27/05/2020 16:08

To nie jest cytat w opracowaniu naukowym. Tutaj chodzi o to żeby edukować l …To nie jest cytat w opracowaniu naukowym. Tutaj chodzi o to żeby edukować ludzi u których zanika umiejetność poprawnego pisania i mówienia przez takie właśnie „cytaty”.


Nie naukowo, ale skopiowane. Podaję żródło w komentarzu, nie wiem o co się mnie czepiasz. Zgadzam się z Tobą i Twoją tabelką. Skopiowałem czyjąś pracę nad opisem tej myjki i się do tego przyznałem, nie pytałem czy mogę "podrasować" i tego nie robię. Napisz do BOK LM i wszystkich innych sklepów i ich edukuj.
Radoslaw_Karpinski27/05/2020 16:21

Nie naukowo, ale skopiowane. Podaję żródło w komentarzu, nie wiem o co się …Nie naukowo, ale skopiowane. Podaję żródło w komentarzu, nie wiem o co się mnie czepiasz. Zgadzam się z Tobą i Twoją tabelką. Skopiowałem czyjąś pracę nad opisem tej myjki i się do tego przyznałem, nie pytałem czy mogę "podrasować" i tego nie robię. Napisz do BOK LM i wszystkich innych sklepów i ich edukuj.


Serio, boisz się naruszenia praw autorskich?
Panopek27/05/2020 16:22

Serio, boisz się naruszenia praw autorskich?


Kończę tą jałową dyskusję. To co miałem do powiedzenia, już napisałem. Życzę powodzenia z pisaniem maili i edukowaniem osób odpowiedzialnych za wrzucanie myjek ciśniśnieniowych do ofert sklepów internetowych. Sporo pracy przed Tobą. Bierz się do roboty!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst