Niestety, ta okazja już wygasła
Musli Granola Vitanella @Biedronka
477° Zakończono

Musli Granola Vitanella @Biedronka

0,99zł3,99zł-75%Biedronka Okazje
26
477° Zakończono
Musli Granola Vitanella @Biedronka
paź 4. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Biedronce w Libiążu natknąłem się na te musli z żurawiną za 99 groszy. Data jakoś do stycznia, nie kupowałem, bo mam jeszcze zapasy z ostatniej wyprzedaży.
Warto przy okazji zerknąć u siebie, nawet jak cenówka jest niezmieniona to sprawdźcie pod czytnikiem.
Sorki za zdjęcie-spieszyłem się.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
26 Komentarzy
Czy ktoś się orientuje składem owej Granoli ile cukru w cukrze?
Avatar
Usunięty67246
Jadłbym
@bananek
Chyba jutro uderzam na Libiąż
miseenplace23 min

Czy ktoś się orientuje składem owej Granoli ile cukru w cukrze?



1288315-bDOKB.jpg
miseenplace04/10/2018 19:23

Czy ktoś się orientuje składem owej Granoli ile cukru w cukrze?


Obstawiam, że masa cukru i dziadostwa. W kńcu 1zł :-D
Takie coś znalazłem.
  • 95% musli prażone [53,3% płatki owsiane pełnoziarniste, cukier, ekstrudat ryżowy (8,2% mąka ryżowa, cukier, gluten pszenny, mąka ze słodu jęczmiennego, pszennego, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, emulgator: lecytyny], olej słonecznikowy, oligofruktoza, wiórki kokosowe, substancja spulchniająca: węglany sodu, syrop cukru skarmelizowanego, naturalny aromat), 5% suszona, słodzona żurawina (cukier, żurawina, olej słonecznikowy)
pan_man04/10/2018 19:49

Obstawiam, że masa cukru i dziadostwa. W kńcu 1zł :-DTakie coś zna …Obstawiam, że masa cukru i dziadostwa. W kńcu 1zł :-DTakie coś znalazłem.95% musli prażone [53,3% płatki owsiane pełnoziarniste, cukier, ekstrudat ryżowy (8,2% mąka ryżowa, cukier, gluten pszenny, mąka ze słodu jęczmiennego, pszennego, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, emulgator: lecytyny], olej słonecznikowy, oligofruktoza, wiórki kokosowe, substancja spulchniająca: węglany sodu, syrop cukru skarmelizowanego, naturalny aromat), 5% suszona, słodzona żurawina (cukier, żurawina, olej słonecznikowy)


Łoooo Panie
miseenplace1 min

Łoooo Panie


Panie, daj pan spokój!
Irzu04/10/2018 19:40

@bananekChyba jutro uderzam na Libiąż



Koniecznie pod Rondo - lody na przecenie są z poprzedniej wrzuty
Sprawdzę, dzięki
23g cukru na 100g
Od tego gówna można dostać raka
benis9 g, 21 min

[Obrazek]


Tępy lud wszystko kupi
Wczesniej gdy to bylo w innych opakowaniach dało się jeszcze jeść. Rzadko wyrzucam jadzenie, ale te płatki są tak słodkie, że aż mdli... nie mogłem tego zjeść i wylądowały w kiblu.
Edytowane przez: "takmarcin" paź 5. 2018
Przecież zawsze można sobie wymieszać takie coś ze zwykłymi płatkami owsianymi, żytnimi itd i zrobić sobie własną mieszankę mniej słodką.
Jami05/10/2018 10:53

Przecież zawsze można sobie wymieszać takie coś ze zwykłymi płatkami owsia …Przecież zawsze można sobie wymieszać takie coś ze zwykłymi płatkami owsianymi, żytnimi itd i zrobić sobie własną mieszankę mniej słodką.


Oczywiście, że można, jak ze wszystkim, ale chyba nie widzisz głównego "problemu". Na pewno większości znajomych, którzy to kupią, być powiedział "przecież możesz mieć takie samo tylko zdrowsze wystarczy, że kupisz [to i to] i zmieszasz" odpowiedzieliby "nie chce mi się".

Wszystko można robić samemu, ale trzeba mieć na to czas. Inaczej wydajesz pieniądze na produkt przygotowany dla Ciebie przez kogoś. Różnica tylko jeszcze jest taka, że kupując coś droższego masz szansę dostać produkt jakościowo lepszy. W wypadku produktu za 1zł, nie oszukujmy się, dostajesz gówno, które nie jest ani zdrowe ani dobre.
u mnie po 1.49
pan_man05/10/2018 13:37

Oczywiście, że można, jak ze wszystkim, ale chyba nie widzisz głównego "pro …Oczywiście, że można, jak ze wszystkim, ale chyba nie widzisz głównego "problemu". Na pewno większości znajomych, którzy to kupią, być powiedział "przecież możesz mieć takie samo tylko zdrowsze wystarczy, że kupisz [to i to] i zmieszasz" odpowiedzieliby "nie chce mi się".Wszystko można robić samemu, ale trzeba mieć na to czas. Inaczej wydajesz pieniądze na produkt przygotowany dla Ciebie przez kogoś. Różnica tylko jeszcze jest taka, że kupując coś droższego masz szansę dostać produkt jakościowo lepszy. W wypadku produktu za 1zł, nie oszukujmy się, dostajesz gówno, które nie jest ani zdrowe ani dobre.


Przypominam tylko wszystkim, że to produkt za 4 zł, który po prostu jest teraz na wyprzedaży, jak lody czy inne artykuły
Biedronka Chotomów - 3.99 za szt. na czytniku.
Edytowane przez: "Adam_Bartosiak" paź 5. 2018
Uważajcie na daty. U mnie 10.10. 2018
bananek04/10/2018 19:53

Koniecznie pod Rondo - lody na przecenie są z poprzedniej wrzuty


@bananek
Bylem tam dziś
Bylo troche Granoli jeszcze dziś ale wybralem z tego wszystkiego tylko 4 opakowania....
Termin ważności jest do 11.10.2018 - jeszcze zdąże zjeść.
Były też takie gdzie termin ważności już minął !
Z kolei w Chrzanowie cena 1,99zł. Przecenione z 3,99zł.
Edytowane przez: "Irzu" paź 5. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst