Niestety, ta okazja już wygasła

Multitool Swiss+Tech 17 w 1 @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Wielofunkcyjne narzędzia do codziennego noszenia, 17 w 1, szczypce kieszonkowe, cążki do cięcia drutów i lin, otwieracz do puszek, śrubokręty, piłka do drewna, nożyczki, pilnik, samoblokujące się, wielofunkcyjne kombinerki do biwakowania, wędrówek, napraw

Mam i w tej cenie uważam że warto

553911-ZMRvz.jpg

Informacje o tym produkcie
  • ✅ 【Wysokiej jakości materiał】Cały korpus naszych szczypiec wielofunkcyjnych wykonano ze stali nierdzewnej 3Cr13 (większa odporność na korozję i zużycie niż Cr-V). Główka ze stali 3Cr13MoV o wysokiej twardości i trwałości, odporna na zużycie. Cążki ze stali 8Cr13MoV tną znacznie szybciej niż inne tego rodzaju narzędzia. Wszystkie akcesoria zostały oszlifowane w taki sposób, aby nie zużywały się łatwo i nie odbijały światła. Są one idealne do ciężkich i trudnych środowisk.
  • ✅ 【 17 funkcji w 1】 To wielofunkcyjne narzędzie składa się z kombinerek, obcinaka do drutu, obcinaczki do lin, skali, pilnika do metalu lub drewna, ostrza prostego i ząbkowanego, nożyczek, otwieracza do puszek, śrubokrętu płaskiego / krzyżowego , śrubokrętu szczelinowego, piłki do drewna i wielu innych. Linijka (w calach/cm) po obu stronach rączki.
  • ✅ 【Specjalna tekstura i wysoka jakość wykonania】 Ogólnie rzecz biorąc, trudno jest wykonać odlew tekstury na szczypcach o wysokiej twardości (3Cr13). Po pół roku projektowania wzorów tekstury i badań metod odlewu ciśnieniowego udało nam się to zrobić. Uchwyt jest nie tylko piękny i oryginalny, ale także antypoślizgowy.
  • ✅ 【Podwójna ochrona bezpieczeństwa】 4 akcesoria (nóż, piła do drewna, ząbkowane ostrze, pilnik) są zamykane od wewnętrznej strony uchwytu, a pozostałe małe akcesoria z tyłu. Każdy element można samodzielnie zablokować po wysunięciu. Nic się nie chwieje. Po zakończeniu pracy należy zamknąć narzędzie poprzez naciśnięcie zamka.
  • ✅ 【Wielofunkcyjne narzędzia】 Swiss+Tech oferuje prawie wszystko, czego potrzebujesz przy sobie poza domem. I wszystkie te funkcje są zamknięte w narzędziu o stosunkowo małych wymiarach, które zmieścisz w swojej kieszeni. Jeszcze pewniejszy chwyt dzięki pomarszczonej strukturze. To idealne wielofunkcyjne szczypce do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, wędkarstwo, turystyka, gotowanie, piknik, DIY i wiele innych.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

11 Komentarzy