Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
110°
Opublikowano dzień temu

Multicooker TEFAL Turbo Cuisine CY754 10 PROGRAMÓW

427zł
8,88zł z Polska ·
Opublikowane przez
Qra_Lof
Dołączył w 2024
3
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na popularnych sklepach z elektroniką taki sam za 600 zł

800354_1.jpg
800354_1.jpg
Multicooker Tefal Turbo Cuisine 10 Programów Automatycznych

Model: CY754830

Smaczniejsze i szybsze rezultaty kulinarne!

Multicooker Turbo Cuisine marki Tefal sprawi, że przygotowanie pysznych domowych posiłków będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki automatycznym programom bez problemu ugotujesz różnorodne dania: zaczynając od modnych przystawek, a kończąc na smacznych deserach - wszystko to nawet do 3 razy szybciej. Opatentowana technologia misy sferycznej sprawia, że potrawy są zawsze delikatne i soczyste. Komfort i wygodę korzystania z urządzenia zapewnia intuicyjne pokrętło umożliwiające regulację wszystkich ustawień.

CMMF: 7211004515


Smaczne, delikatne, soczyste potrawy

Opatentowana misa sferyczna

Dzięki kulistemu kształtowi misy powierzchnia grzewcza jest większa niż w przypadku klasycznego garnka. Dzięki temu poprawia się rozprowadzanie ciepła i jego cyrkulacja.


800354_1.jpg
800354_1.jpg
Prosta intuicyjna obsługa

Wygodne pokrętło

Pokrętło umożliwia szybki wybór programu gotowania, dostosowanie temperatury i czasu do aktualnych potrzeb czy też włączenie funkcji opóźnionego startu.


Oszczędność czasu

Gotowanie pod ciśnieniem

Dzięki odpowiedniemu ciśnienie gotowanie przebiega do 3 razy szybciej w porównaniu z przygotowywaniem posiłków w tradycyjnych naczyniach na kuchence gazowej lub elektrycznej.


800354_1.jpg
800354_1.jpg
Różnorodne potrawy

10 programów automatycznych

Dzięki 10 programom: Gulasze, Zupy, Dania stir-fry, Gotowanie na parze, Pieczenie, Sous-vide, Gotowanie na wolnym ogniu, Owsianka, Jogurt, Kiszenie oraz funkcji podgrzewania i trybowi manualnemu multicooker z łatwością zastępuje aż 7 urządzeń!


Bez monitorowania

Automatyczna praca

W pełni automatyczna praca urządzenia sprawia, że nie musisz kontrolować postępów gotowania. Odpoczywaj podczas gdy multicooker przygotuje dania za ciebie!


800354_1.jpg
800354_1.jpg
Pełna wygoda

Funkcja opóźnionego startu

To urządzenie dostosowuje się do Ciebie, nie na odwrót. Zaprogramuj start z nawet 12 godzinnym opóźnieniem.


Zawsze gotowe do spożycia

Funkcja podtrzymywania ciepła

Nie musisz martwić się tym, że przygotowywane jedzenie wystygnie. Multicooker utrzyma ciepło gotowej potrawy nawet do 24 godzin.


800354_1.jpg
800354_1.jpg
Łatwe utrzymanie w czystości

Wyjmowane elementy

Wyjmowana misa pokryta została powłoką nieprzywierającą ułatwiającą czyszczenie naczynia. Pokrywę z łatwością umyjesz pod bieżącą wodą.


Jeszcze łatwiejsze mycie

Mycie w zmywarce

Koszyk do gotowania na parze, miarkę, łyżkę do ryżu oraz chochlę można bezpiecznie myć w zmywarce.
Bezpieczne gotowanie

System zabezpieczający

Dzięki 12-elementowemi systemowi zabezpieczającemu z zaworem bezpieczeństwa masz pewność, że przygotowujesz potrawy bez ryzyka kontaktu z gorącą parą.


Ciesz się ulubionymi posiłkami przygotowanymi w wygodny sposób i to w mgnieniu oka! Multicooker Tefal Turbo Cuisine to urządzenie, które zapewnia pyszne rezultaty kulinarne nawet do 3 razy szybciej. Opatentowana przez Tefal misa sferyczna zapewnia większą powierzchnię grzewczą z optymalnym rozprowadzaniem i cyrkulacją ciepła. Rezultatem są delikatne, soczyste dania ugotowane bez żadnego wysiłku! Delektuj się pysznym smakiem potraw - od przystawek po desery - przygotowanych w jednym urządzeniu, które spełnia funkcję wielu m.in. szybkowar, parowana, wok czy klasycznego garnka. A wszystko to w wyjątkowo prosty sposób: obsługujesz multicooker za pomocą jednego intuicyjnego pokrętła! Wybierz jeden z 10 automatycznych programów lub tryb manualny i poczuj prawdziwą różnicę w gotowaniu. Multicooker Tefal Turbo Cuisine: jedno wszechstronne urządzenie zamiast 7 różnych! Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie.
Allegro Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Leavandor
    Lepsze od lidlomixa i biedromixa?