Niestety, ta okazja już wygasła
#Multicity [Tajlandia + Singapur + Filipiny] Loty z Berlina
356° Zakończono

#Multicity [Tajlandia + Singapur + Filipiny] Loty z Berlina

2.092zł
15
wrz 28.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przygotowałem dla Was kolejną wycieczkę typu #multicity. Tym razem kierunek Azja, wylot z Berlina.

Skład:
  • Bangkok 3 dni
  • Singapur 4 dni
  • Manila 6 dni

Łącznie macie do przebycia 22 316 kilometrów.

Loty i ceny:

Berlin - Bangkok (10.03) = 182,65 EUR = 800,36 zł
Link do rezerwacji: Znajdź ten lot

Bangkok - Singapur (14.03) = 1130 THB = 147,72 zł
Link do rezerwacji: Znajdź ten lot

Singapur - Manila (18.03) = 60,81 EUR = 266,46 zł
Link do rezerwacji: Znajdź ten lot

Manila - Berlin (24.03) = 200,26 EUR = 877,52 zł
Link do rezerwacji: Znajdź ten lot

Razem = 2092,06 zł za osobę

189783.jpg189783.jpg189783.jpg189783.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
Wow. Szacun.
W sam raz na "sex wypad" do Azji 😄
Leciałem waw-bkk-kul-lgk-kul-sin-waw. Qatar, Airasia i chyba scoot. Złożyłem to za mniej niż 2k i było to na przełomie listopada i grudnia 18'
Drogo i moim zdaniem niezbyt ciekawie. Bkk i sin dobra opcja natomiast tyle dni w Manili jest słabe. Przy cenach scota dobra cena była by w granicy 1700zl. Wolałbym w tym budżecie lepiej za 1700 katarem z waw do bkk w dwie strony a na miejscu air asia lub viet jetem oblotowke singapur i Wietnam ze skróceniem Singapuru do 3 dni na rzecz pozostałych. Dla bardziej zaawansowanych polecam opuścić singapur autobusem i lecieć z Johoru lub Kuala Lumpur w Malezji
Edytowane przez: "Krzysztof_Kuc" wrz 28.
Krzysztof_Kuc28/09/2019 12:56

Drogo i moim zdaniem niezbyt ciekawie. Bkk i sin dobra opcja natomiast …Drogo i moim zdaniem niezbyt ciekawie. Bkk i sin dobra opcja natomiast tyle dni w Manili jest słabe. Przy cenach scota dobra cena była by w granicy 1700zl. Wolałbym w tym budżecie lepiej za 1700 katarem z waw do bkk w dwie strony a na miejscu air asia lub viet jetem oblotowke singapur i Wietnam ze skróceniem Singapuru do 3 dni na rzecz pozostałych. Dla bardziej zaawansowanych polecam opuścić singapur autobusem i lecieć z Johoru lub Kuala Lumpur w Malezji


zgadzam się. 4 dni w SIN za dużo, sam tyle byłem i przyznam że 3 to max. 4 jest ok gdy chce ktoś jechać dodatkowo do zoo bo to już grubszy wypad
Manila? 6 dni? ŚMIECHŁEM.
sensiqe30/09/2019 08:49

Manila? 6 dni? ŚMIECHŁEM.


Ale kto każe 6 dni w Manili siedzieć? Loty między filipinskimi wyspami za mniej niż 300 PLN można kupić. Co za problem polecieć na Palawan albo gdziekolwiek indziej?
Ktoś podpowie kiedy zaczynać szukać loty na pazdziernik- listopad ? Kupować wcześniej czy czekać. Pomysł wylot Berlin /KRK przez Ateny Singapur Tajlandia i później dowolnie Wietnam Filipiny Kambodża? Później lokalnie bilety na miejscu też są w przyzwoitych pieniądzach czy warto o tym wcześniej myśleć i nie liczyć. A złoty strzał ?
WojciechWysocki01/12/2019 18:16

Ktoś podpowie kiedy zaczynać szukać loty na pazdziernik- listopad ? Ku …Ktoś podpowie kiedy zaczynać szukać loty na pazdziernik- listopad ? Kupować wcześniej czy czekać. Pomysł wylot Berlin /KRK przez Ateny Singapur Tajlandia i później dowolnie Wietnam Filipiny Kambodża? Później lokalnie bilety na miejscu też są w przyzwoitych pieniądzach czy warto o tym wcześniej myśleć i nie liczyć. A złoty strzał ?


Rozumiem że chcesz lecieć scootem. Cóż może i jest najtańszy ale za wszystko (bagaż jedzenie itd) płacisz dodatkowo. No i lata do Singapuru gdzie bilety w dalszą drogę są najdroższe. Najlepsze ceny zwykle są z Kuala Lumpur i Bangkoku gdzie dodatkowo lata Qatar z Europy i go polecam jeśli bilet będzie do 1600zl. Z biletami to niestety jest loteria jak trafisz. Ile będziesz mieć czasu i jaki budżet? dlaczego wyloty krk/berlin? Zwiedzanie czy plażowanie? Moim zdaniem najlepiej mieć określony budżet i termin i czekać na okazję w budżecie (dobra cena to ok 1500-1600zł w dwie strony z dogodnymi przesiadkami a scoot - 200zł ) poniżej to już trafisz coś na dużym fuksie. I problem oblotowek jest to że zwykle zaczyna się i kończy w tym samym miejscu bo ciężko jest znaleźć rozsądne loty mulicity w dobrej cenie. W Azji południowo-wschodniej loty międzynarodowe do 200zł w jedną stronę a krajowe za 100zl. Z tym że są trasy gdzie taniej nie będzie np z bkk do sieam reap nie licz na mniej niż 300. Bkk wietnam raczej mniej niż 200 też będzie ciężko. Pamiętaj też że lotnisko w Kuala Lumpur jest spory kawałek od centrum, a w bkk są dwa - "lokalne" i międzynarodowe. Pamiętaj też że najlepsze ceny są zwykle na norweskim skyskanerze warto mieć kartę wielowalutowa alior kantor lub revolut + płacenie w koronach.
Edytowane przez: "Krzysztof_Kuc" gru 2.
Krzysztof_Kuc02/12/2019 00:49

Rozumiem że chcesz lecieć scootem. Cóż może i jest najtańszy ale za wszys …Rozumiem że chcesz lecieć scootem. Cóż może i jest najtańszy ale za wszystko (bagaż jedzenie itd) płacisz dodatkowo. No i lata do Singapuru gdzie bilety w dalszą drogę są najdroższe. Najlepsze ceny zwykle są z Kuala Lumpur i Bangkoku gdzie dodatkowo lata Qatar z Europy i go polecam jeśli bilet będzie do 1600zl. Z biletami to niestety jest loteria jak trafisz. Ile będziesz mieć czasu i jaki budżet? dlaczego wyloty krk/berlin? Zwiedzanie czy plażowanie? Moim zdaniem najlepiej mieć określony budżet i termin i czekać na okazję w budżecie (dobra cena to ok 1500-1600zł w dwie strony z dogodnymi przesiadkami a scoot - 200zł ) poniżej to już trafisz coś na dużym fuksie. I problem oblotowek jest to że zwykle zaczyna się i kończy w tym samym miejscu bo ciężko jest znaleźć rozsądne loty mulicity w dobrej cenie. W Azji południowo-wschodniej loty międzynarodowe do 200zł w jedną stronę a krajowe za 100zl. Z tym że są trasy gdzie taniej nie będzie np z bkk do sieam reap nie licz na mniej niż 300. Bkk wietnam raczej mniej niż 200 też będzie ciężko. Pamiętaj też że lotnisko w Kuala Lumpur jest spory kawałek od centrum, a w bkk są dwa - "lokalne" i międzynarodowe. Pamiętaj też że najlepsze ceny są zwykle na norweskim skyskanerze warto mieć kartę wielowalutowa alior kantor lub revolut + płacenie w koronach.


Myślałem że po prostu zwiedzimy sobie przy okazji Ateny i Singapur. Cena wychodziła zbliżona. Ja chciałbym zwiedzać ale jadę z grazynami co lubią usiąść na chwilę więc pewnie połączymy przyjemne z winem i zapierdalaniem.
WojciechWysocki02/12/2019 13:58

Myślałem że po prostu zwiedzimy sobie przy okazji Ateny i Singapur. Cena wy …Myślałem że po prostu zwiedzimy sobie przy okazji Ateny i Singapur. Cena wychodziła zbliżona. Ja chciałbym zwiedzać ale jadę z grazynami co lubią usiąść na chwilę więc pewnie połączymy przyjemne z winem i zapierdalaniem.


Moim zdaniem lepiej się skupić na dalekim wschodzie a do Aten lecieć na weekend w innym terminie. W Azji jest tyle do roboty (lub nic nie robienia) że ile nie będziesz tam i tak będzie mało. Poza tym skracajac sobie pobyt wydluzasz procentowy udział jetlaga. Ogólnie w większości wypadków w oblotowkach najbardziej nie lubię marnowanie czasu na dojazd na lotnisko, kolejki do odprawy i lot itp. Najczęściej tracisz ponad pół dnia albo i więcej.
Krzysztof_Kuc02/12/2019 14:13

Moim zdaniem lepiej się skupić na dalekim wschodzie a do Aten lecieć na we …Moim zdaniem lepiej się skupić na dalekim wschodzie a do Aten lecieć na weekend w innym terminie. W Azji jest tyle do roboty (lub nic nie robienia) że ile nie będziesz tam i tak będzie mało. Poza tym skracajac sobie pobyt wydluzasz procentowy udział jetlaga. Ogólnie w większości wypadków w oblotowkach najbardziej nie lubię marnowanie czasu na dojazd na lotnisko, kolejki do odprawy i lot itp. Najczęściej tracisz ponad pół dnia albo i więcej.


Ateny to przypadek bo wyskoczył w połączeniu. Kusi nas Singapur.. bo do Bangkoku to 2-3 stówki. chyba jeszcze do mnie nie dociera ile trwa podróż w jedną stronę dlatego też lubię rozbić ja na parę drobnych z zwiedzaniem
WojciechWysocki02/12/2019 14:37

Ateny to przypadek bo wyskoczył w połączeniu. Kusi nas Singapur.. bo do Ba …Ateny to przypadek bo wyskoczył w połączeniu. Kusi nas Singapur.. bo do Bangkoku to 2-3 stówki. chyba jeszcze do mnie nie dociera ile trwa podróż w jedną stronę dlatego też lubię rozbić ja na parę drobnych z zwiedzaniem


I tak nie rozbijesz bo scoot jest bezpośredni czy to z Berlina czy z Aten ok 11h. Qatar /Emirates wychodzi 6 do Dohy/dubaju + 6 do Azji wsch. Chińczyków nie polecam z krótką przesiadka chyba że uda Ci się znaleźć taki ze jeszcze Pekin lub szanghai chaj zrobisz. Ukrainiec do Bangkoku tylko z krótką przesiadka bo utknac w Boryspolu też nie za fajnie.
Edytowane przez: "Krzysztof_Kuc" gru 2.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst