MudRunner Spintirer XBOX ONE [turecki MS]
164°Zakończono

MudRunner Spintirer XBOX ONE [turecki MS]

66zł160zł-59%Microsoft Okazje
12
mar 27. 2018
Na tureckim MS posiadacze aktywnego GOLD'a moga zakupić ww. grę za ~66zł korzystając z giftcardów zakupionych np. tutaj:
mtcgame.com/en-…-tr
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty

Grupy

12 Komentarzy
czy ktoś wie w jakim będzie języku? warto?
Ciekawy temat przyznam, jazda różnymi terenowymi samochodami (również potężnymi transportowymi) w bardzo trudnych warunkach.
Frutonmar 27. 2018

Ciekawy temat przyznam, jazda różnymi terenowymi samochodami (również pot …Ciekawy temat przyznam, jazda różnymi terenowymi samochodami (również potężnymi transportowymi) w bardzo trudnych warunkach.


Jak ktoś nie grał na PC to warto, jak ktoś grał to raczej odgrzany kotlet.
drevnykocurmar 27. 2018

czy ktoś wie w jakim będzie języku? warto?


Angielski, po polsku chyba nie ma lokalizacji.
OMG kupiłem na premierę pod PS4 i grałem już ponad 100h . Nic tam nie ma do roboty powiedzą niektórzy . Inni nie mogą się oderwać.
WIeczorem kupię, bo sam miałem rozterki... ale ja lubię takie klimaty
Jedynie to błoto wygląda ciulowato na X1, na PC było dużo lepiej...
Janek_Nowakmar 27. 2018

Jedynie to błoto wygląda ciulowato na X1, na PC było dużo lepiej...


na PC masz mody których nie ma (na razie) na konsolach . Błoto było poprawione po wydaniu na PS4 ( nie mam porównania do PC) .Na PS4 jest wybór odblokowanego frame rate lub 30fps lock . Twórcy gry cisną na dodatkową zawartość. Potwierdzone są amerykanskie pojazdy i co najmniej 1 nowa mapa . Pawel który jest oryginalnym pomysłodawcą gry napisał na forum mudrunner że planuje implementacja śniegu.
Zerkne pozniej na YT zobacze jak wersja PS4 wyglada, bo na X1 srednio i tylko dlatego wstrzymuje sie z zakupem, choc cene obserwuje jakis czas. Aktualnie to najnizsza kwota na X1 za jaka mozna ja kupic.
drevnykocurmar 27. 2018

czy ktoś wie w jakim będzie języku? warto?


Bedzie w jezyku PL bo mam ta gre. Zasada jest jedna niewazne gdzie kupiles to czy bedzie jezyk pl lub dubing zalezy tylko od producenta jezeli wydal taka wersje, a nie od sklepu, w ktorym kupiles.
Jest w PL języku, bo w końcu sam kupiłem. Mam już 10h gry. Fajna, ja jestem zadowolony bardziej niż z BF1, który leży nieodpalany.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Janek_Nowak. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst