MR House @ Auchan
110°Zakończono

MR House @ Auchan

6
lip 22. 2016
Okazja na grę planszową Mr House. Powiedziałabym, że opłaca się bardziej kupić ją w Auchanie niżeli od samej Granny;) Na ceneo gra wynosi 58,90zł bez wysylki:) Przecena z 106,00zł na 40,00zł:)
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Czy ktoś może potwierdzić czy cena jest lokalna czy dotyczy całej sieci A?
kallaklip 22. 2016

Czy ktoś może potwierdzić czy cena jest lokalna czy dotyczy całej sieci A?

W Bydgoskim Auchan tez widziałem w takiej cenie jakieś 2 miesiące temu. Gra jednak według mnie słabiutka wiec nie wrzucałem tu.
Bardziej mnie zaciekawił Rummikub za 40zl widoczny na zdjęciu... oraz fakt, że obok można znaleźć często inne promo,...
kemotixlip 22. 2016

W Bydgoskim Auchan tez widziałem w takiej cenie jakieś 2 miesiące temu. Gr … W Bydgoskim Auchan tez widziałem w takiej cenie jakieś 2 miesiące temu. Gra jednak według mnie słabiutka wiec nie wrzucałem tu.

Kemotix niektórzy lubią gry gdzie nie ma postaci w białych koszulach nocnych ze świecącymi kółeczkami nad głowami... A Tobie to na pewno Fiordy z ręki jedzą;)
Rummikub faktycznie w rewelacyjnej cenie. Przed świętami za wersję travel zapłaciłem ponad cztery dychy.
Dandan1978lip 22. 2016

Kemotix niektórzy lubią gry gdzie nie ma postaci w białych koszulach no … Kemotix niektórzy lubią gry gdzie nie ma postaci w białych koszulach nocnych ze świecącymi kółeczkami nad głowami... A Tobie to na pewno Fiordy z ręki jedzą;)

To jest inwigilacja i nękanie!
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Monika.Patoka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy