Niestety, ta okazja już wygasła
Mozos xlr mkti 800pro - cena/jakość!
551° Zakończono

Mozos xlr mkti 800pro - cena/jakość!

139zł159zł-13% 8,90zł Morele.net Okazje
97
sty 7. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przedwczoraj kupiłem za 159, a dzisiaj znalazłem promke.
Najlepszy mikforon w stosunku Cena/Jakoś - po zakupie zasilacza phantomowego - chociażby mozos za 69zł mamy niesamowitą jakość. Mikforon XLR daje nam możliwość podłączenia pod dużo wyższej klasy sprzęt niż te same zesatwy na usb.


Recenzja:Testy i porównanie:OPIS:
Druga, jeszcze lepsza rewizja MOZOS MKIT-800PRO V2.Aż niewiarygodne, że w tej cenie otrzymujemy kompletny zestaw z mikrofonem pojemnościowym dla początkującego youtubera, streamera, gracza. Zestaw studyjny składa się z mikrofonu pojemnościowego, biurkowego statywu, pop filtra i kosza antywibracyjnego. MOZOS MKIT-800PRO v2 to profesjonalny zestaw studyjny z mikrofonem dającym możliwość zabawy dla początkujących użytkowników jak i dla zaawansowanych. Ogromne możliwości zestawu ujawniają się po podłączeniu mikrofonu do audio interfejsu. Jeżeli jednak czujesz, że jeszcze nie jesteś gotowy na profesjonalny interfejs, nie łam się. Karta dźwiękowa którą otrzymujesz w zestawie zapewni ci idealne wprowadzenie w świat streamingu.

348019.jpg
Idealnie spasowany, kompletny zestaw do komputera.W zestawie z naszym MKIT-800pro v2 znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy do podłączenia mikrofonu do domowego centrum rozrywki. Wystarczy wpiąć przewód do mikrofonu, a z drugiej strony do wejścia mikrofonowego w komputerze stacjonarnym a następnie zmienić urządzenie nagrywające w ustawieniach systemu operacyjnego. W zestawie znajduje się również statyw biurkowy który ułatwi nam pracę dzięki dużej możliwości konfiguracji wysokości. Koszyk antywibracyjny natomiast będzie niwelował drgania otoczenia, które są powodowane przez np. uderzenia klawiszy na klawiaturze. Pop filtr który również znajduje się w zestawie, nie tylko chroni mikrofon przed śliną ale przede wszystkim absorbuje wybuchowe spółgłoski i uderzenia powietrza nimi spowodowane. Dzięki tym wszystkim akcesoriom mogą Państwo cieszyć się lepszym dźwiękiem i wymagającym mniej ingerencji w post-produkcji.

Co poprawiono w Mkit-800pro v2?W drugiej rewizji zastosowano jeszcze lepszy lakier, który cechuje się dużą odpornością na chemiczne związki i pozwala być pewnym długiej eksploatacji bez śladów na mikrofonie. Dodatkowo dopracowano opakowanie i wewnętrzne zabezpieczenie produktu, dzięki dodatkowej ilości piankowego wypełnienia. Sam mikrofon oprócz lepszego lakieru otrzymał laserowo grawerowane logo. W opakowaniu znajdziemy dodatkowo kartę dźwiękową na USB która umożliwi nam szybkie podłączenie mikrofonu do komputera bez wejścia mikrofonowego (np. laptopy). Należy jednak pamiętać, że najlepsze rezultaty osiągniemy przy audio interfejsie lub dobrej karcie dźwiękowej i zasilaniu phantom +48v. Na sam koniec dopracowano jakość rejestru. W zakładanym budżecie jest to produkt idealny.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
97 Komentarzy
Prześlij Komentarz