Niestety, ta okazja już wygasła

Movenpick mielony 0,5 kg El Autentico oraz Der Himmlische LIDL

kwi 9. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


Powyższe znalezisko dzisiaj w LIDL. Mniemam że ogólnopolska. Kawki Movenpick 0,5 kg mielone.

El Autentico to blend 90% Arabica i 10% Robusty, natomiast druga z nich - Der Himmlische to 100% Arabica. W tej cenie warto się zainteresować nawet mielona
Ponizek opis każdej z nich:

Kawa Movenpick El Autentico powstała z kompozycji najszlachetniejszych ziaren gatunku Arabica (90%) i Robusta. Ziarna Arabica użyte do tej mieszanki pochodzą z plantacji znajdujących się w Ameryce Środkowej oraz Południowej. Plantacje te odznaczono certyfikatem Rainforest Alliance. Po dokładnej selekcji ziarna są wypalane starannie i dość długo, co pozwala wyeliminować niekorzystne nuty smakowe, goryczkę i kwaskowatość. W następstwie tego procesu kawa Movenpick El Autentico charakteryzuje się pełnym body, średnią mocą oraz jedwabistą konsystencją. jej dodatkowym atutem jest niezwykle bogaty i zniewalający aromat. Idealna do przyrządzenia kawy typu cafe creme, cappuccino oraz latte.


Kawa Movenpick Der Himmlische skradnie serce każdego miłośnika kawy. To kawa arabica 100%, dlatego jej smak jest niebiańsko łagodny, bez przesadnej goryczki lub kwaskowatości. Kawa Movenpick Der Himmlische kryje w sobie przyjemną nutę czekolady, która jest dodatkowym wabikiem dla osób ceniących sobie słodycze tej firmy. Niska zawartość kofeiny sprawia, że ta pyszna kawa może towarzyszyć Ci o każdej porze dnia. Doskonała jako espresso, cappuccino i latte.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz