Niestety, ta okazja już wygasła
Mountain warehouse darmowa dostawa na wszystko do Polski ważne do niedzieli.
67° Zakończono

Mountain warehouse darmowa dostawa na wszystko do Polski ważne do niedzieli.

Darmowa dostawa DarmowaMountain Warehouse Okazje
5
lis 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa na wszystkie zamówienia do niedzieli. Polecam sklep.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Przypomnę tylko - to zwykły, marketowy szajs, jak martes i ciuchy z działu odzieżowego z tesco. Żeby ktoś się nie dał nabrać na wysokie ceny wyjściowe i notoryczne wyprzedaże.
fotoart21/11/2019 09:33

Przypomnę tylko - to zwykły, marketowy szajs, jak martes i ciuchy z działu …Przypomnę tylko - to zwykły, marketowy szajs, jak martes i ciuchy z działu odzieżowego z tesco. Żeby ktoś się nie dał nabrać na wysokie ceny wyjściowe i notoryczne wyprzedaże.


Mam kurtkę puchową oraz kamizelkę już 2 lata. Nic się z tym nie dzieje. Nie zgodzę się z Tobą.
Bartek198321/11/2019 09:34

Mam kurtkę puchową oraz kamizelkę już 2 lata. Nic się z tym nie dzieje. Nie …Mam kurtkę puchową oraz kamizelkę już 2 lata. Nic się z tym nie dzieje. Nie zgodzę się z Tobą.


Ja wiem z poprzednich wątków, że wielu tu się ze mną nie zgodzi bo głównymi argumentami są "ja mam i jest ok". Nie z tym dyskutuję ale z faktami najgorszej jakości materiałów, żadnych lepszych technologii czy to membran, puchu czy czegokolwiek. Najdroższa przykładowo kurtka puchowa a tam foliatex z parametrem 5000 i "Połączenie piór kaczych i gęsich dla zapewnienia ekstremalnego ciepła". Powtórzę, aby wybrzmiało - PIÓRA! Nie puch tylko najtańsze, ciężkie pierze z kaczki jak w babcinej kołdrze. Pewnie ważą podobnie, ze 2 kilogramy... Zaznaczam, kurtka za 1300-1600zł. Temat dalszych tłumaczeń uważam za bezcelowy...
Edytowane przez: "fotoart" lis 21. 2019
Ja mam od nich polar ponad dwa lata i cały czas wygląda jak nowy, lepiej niż Columbi ,który mam podobny okres czasu. Nie wiem jak kurtki ale polar mogę polecić, szczególnie że był duuuuuużo tańszy niż Columbi.
fotoart21/11/2019 10:00

Ja wiem z poprzednich wątków, że wielu tu się ze mną nie zgodzi bo głów …Ja wiem z poprzednich wątków, że wielu tu się ze mną nie zgodzi bo głównymi argumentami są "ja mam i jest ok". Nie z tym dyskutuję ale z faktami najgorszej jakości materiałów, żadnych lepszych technologii czy to membran, puchu czy czegokolwiek. Najdroższa przykładowo kurtka puchowa a tam foliatex z parametrem 5000 i "Połączenie piór kaczych i gęsich dla zapewnienia ekstremalnego ciepła". Powtórzę, aby wybrzmiało - PIÓRA! Nie puch tylko najtańsze, ciężkie pierze z kaczki jak w babcinej kołdrze. Pewnie ważą podobnie, ze 2 kilogramy... Zaznaczam, kurtka za 1300-1600zł. Temat dalszych tłumaczeń uważam za bezcelowy...


Mówmy o kutkach dla przeciętnego Polaka a nie za 1200-1500. Ja dałem koło 300 w promocji i jestem zajebiscie zadowolony. Chodzę w niej i w cienkim polarze do - 3,-5. Zaznaczam kurtka cienka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst