Mountain Dew 3.49 1.8L
-167°Zakończono

Mountain Dew 3.49 1.8L

3,49zł4,99zł-30%Żabka Okazje
AvatarUsunięty14998257
lut 4.
Aktualizacje społecznościowe
Żabka OkazjeŻabka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
W wersji bez cukru smakuje paskudnie. Pic się tego nie da.
Może dlatego, że teraz bez cukru i nie da się tego pić?
57 Komentarzy
Nie widzę tego często w promocji a i cena wydaje się dobra, za co minusy?
Może dlatego, że teraz bez cukru i nie da się tego pić?
W wersji bez cukru smakuje paskudnie. Pic się tego nie da.
Oceniasz produkt czy okazję?
Dla mnie, dlatego że bez cukru, dopiero teraz da się pić
zelltar6 min

Oceniasz produkt czy okazję? Dla mnie, dlatego że bez cukru, dopiero teraz …Oceniasz produkt czy okazję? Dla mnie, dlatego że bez cukru, dopiero teraz da się pićOkazja do niczego. Za tą cenę dalej bym się nie skusił.
Morty11 min

W wersji bez cukru smakuje paskudnie. Pic się tego nie da.


Cukier możesz dodać sam. Jak piłem Pepsi bez cukru to na pół kubka sypałem łyżkę. Smak był lepszy niż normalnie ale spać nie mogłem
Wszystkie napoje marki pepsi 1,8 L są w tej cenie od tygodnia
paw147013 min

Cukier możesz dodać sam. Jak piłem Pepsi bez cukru to na pół kubka sypałem …Cukier możesz dodać sam. Jak piłem Pepsi bez cukru to na pół kubka sypałem łyżkę. Smak był lepszy niż normalnie ale spać nie mogłem


WTF?
Oddawać prawdziwego MD!!
paw147017 min

Cukier możesz dodać sam. Jak piłem Pepsi bez cukru to na pół kubka sypałem …Cukier możesz dodać sam. Jak piłem Pepsi bez cukru to na pół kubka sypałem łyżkę. Smak był lepszy niż normalnie ale spać nie mogłemTylko cukier musisz wymieszać a tym samym odgazować napój :P Niech lepiej oddadzą nam napoje z cukrem a nie z tymi paskudnymi słodzikami.
Wersja bez cukru jest paskudna. Równie dobrze mogli przestać go całkiem produkować, na jedno by wyszło..
Chyba jestem jedną z nielicznych osób którym md bez cukru smakuje Oczywiście nie przebije mojej ulubionej Pepsi z cytryną ale daje radę.
Bez cukru jest lepszy. Poprzedni aż się kleił.
Smak słaby, nie wiem co ludzie w tym widzą, taki smak jakby do liptona ice zlali najtańszego energetyka.
Morty1 g, 22 min

Tylko cukier musisz wymieszać a tym samym odgazować napój :P Niech lepiej o …Tylko cukier musisz wymieszać a tym samym odgazować napój :P Niech lepiej oddadzą nam napoje z cukrem a nie z tymi paskudnymi słodzikami.


Niestety masz rację. Kupiłem wtedy dużą butelkę w promocji i nie zauważyłem że bez cukru. Pić się tego nie dało więc musiałem kombinować. Uznałem że lepiej bez gazu niż bez cukru. W dawnych czasach jak nie było niczego to ludzie sami wytwarzali sobie napoje gazowane.
Kilkanaście lat temu wszystko było lepsze. Jak kiedyś bardzo lubiłem Pepsi ale potem chyba zmienili skład bo smak był inny. Mountain dew jak kupiłem pierwszy raz to smak był świetny ale po jakimś czasie butelka trochę inna i bardziej sztuczny smak. Tydzień temu w promocji była biedronkowa cola. Miesiąc temu jak kupowałem ostatnio to nawet kolor był inny.
Rakotwórczy syf ze słodzikami, szkoda tego nawet wylewać
paw147015 min

Niestety masz rację. Kupiłem wtedy dużą butelkę w promocji i nie zauw …Niestety masz rację. Kupiłem wtedy dużą butelkę w promocji i nie zauważyłem że bez cukru. Pić się tego nie dało więc musiałem kombinować. Uznałem że lepiej bez gazu niż bez cukru. W dawnych czasach jak nie było niczego to ludzie sami wytwarzali sobie napoje gazowane.Kilkanaście lat temu wszystko było lepsze. Jak kiedyś bardzo lubiłem Pepsi ale potem chyba zmienili skład bo smak był inny. Mountain dew jak kupiłem pierwszy raz to smak był świetny ale po jakimś czasie butelka trochę inna i bardziej sztuczny smak. Tydzień temu w promocji była biedronkowa cola. Miesiąc temu jak kupowałem ostatnio to nawet kolor był inny.Najlepsze MD jakie wspominam to te w puszkach. Lata temu kupowane w sklepiku po 0,99zł
to już nie 1,9l tylko 1,8l? To już przegięcie...
BEZ CUKRU

1907851-YAXOv.jpg

Z CUKREM

1907851-Ym1zA.jpg
LukeMike24 min

Rakotwórczy syf ze słodzikami, szkoda tego nawet wylewać


Aspartam nie jest rakotwórczy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst