Niestety, ta okazja już wygasła
Mount & Blade II: Bannerlord Wczesny Dostęp
164° Zakończono

Mount & Blade II: Bannerlord Wczesny Dostęp

119zł169zł-30% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
17
Zaktualizowano lip 16. (Opublikowano cze 11.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nocna promocja w RTVeuroAGD.

Z opisu wychodzi że to pudełkowa wersja z kodem do aktywacji.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Mam przegrane obecnie prawie 70h, gra jest świetna, cena też spoko, ale samo wydawanie wczesnego dostępu w pudełku jest absurdalne. W dodatku opis produktu wprowadza w błąd, ponieważ obecnie gra nie posiada oficjalnej wersji polskiej.
17 Komentarzy
Wczesny dostęp sprzedawany w pudełku? Hmm ciekawe.
Tak samo jak cena - 100zł + VAT za betatesty.
Kup Pan cegłę.
Mam przegrane obecnie prawie 70h, gra jest świetna, cena też spoko, ale samo wydawanie wczesnego dostępu w pudełku jest absurdalne. W dodatku opis produktu wprowadza w błąd, ponieważ obecnie gra nie posiada oficjalnej wersji polskiej.
_andrey_11/06/2020 15:45

Wczesny dostęp sprzedawany w pudełku? Hmm ciekawe.


Na kickstarterze ludzie płacą za samą obietnicę to równie dobrze kupią w pudełku szansę na dobrą grę która jednak choć w części istnieje.
Piotr_Spiewak12/06/2020 00:40

Na kickstarterze ludzie płacą za samą obietnicę to równie dobrze kupią w pu …Na kickstarterze ludzie płacą za samą obietnicę to równie dobrze kupią w pudełku szansę na dobrą grę która jednak choć w części istnieje.


Kickstartera czy jego pochodne jak najbardziej rozumiem. Twórca chce jak najniższym kosztem wydać grę i w najbliższym czasie dokończyć ją jako pełny produkt. Idea za tym stojąca jest jak najbardziej zrozumiała. Natomiast o ile przy dobrach cyfrowych minimalizujemy koszty to w tym przypadku wydawca poszedł w moim zdaniem dziwną stronę, czyli rzuca niegotowy produkt w dystrybucję fizyczną. Innymi słowy, ponosi koszty związane z wersją fizyczną, które to pieniądze mógłby przeznaczyć w szybszy rozwój gry. Gdyby nie ten napis "wczesny dostęp" to bym się nie czepiał, ALE...
Ja kupiłem za 40 przed premierą bety jeśli można tak powiedzieć.
@Pepper można podbić? Oferta aktualna.
Można usunąć wpis o OleOle?
@Almane@szaq
Edytowane przez: "pawian_akrobata" lip 15.
Najlepsze (i najgorsze) w tej grze jest to, że to ten sam Mount & Blade co ponad 10 lat temu. Przebudowano wszystko, ale duch pozostał. Ulepszono wszystko, ale bugi i glitche wciąż są podobne.

Gra mi się w Bannerlorda bardzo dobrze - tak samo, jak grało mi się w M&B 10 lat temu :]
Wczesny dostęp w pudełku 😁 Nie oceniam czy źle czy dobrze, ale nie myślałem że mnie coś w taki sposób zaskoczy 😁😁 Jeszcze pewnie bez płyty? 😁
Arek_Kwiatek16/07/2020 08:56

Wczesny dostęp w pudełku 😁 Nie oceniam czy źle czy dobrze, ale nie my …Wczesny dostęp w pudełku 😁 Nie oceniam czy źle czy dobrze, ale nie myślałem że mnie coś w taki sposób zaskoczy 😁😁 Jeszcze pewnie bez płyty? 😁


Ano tak. Z kodem. Ale to już mnie nie dziwi.. większość laptopów i tak nie ma napędu.
Ghost_Hound11/06/2020 19:25

Mam przegrane obecnie prawie 70h, gra jest świetna, cena też spoko, ale s …Mam przegrane obecnie prawie 70h, gra jest świetna, cena też spoko, ale samo wydawanie wczesnego dostępu w pudełku jest absurdalne. W dodatku opis produktu wprowadza w błąd, ponieważ obecnie gra nie posiada oficjalnej wersji polskiej.


Tym lepiej. Możesz aktywować kod, a potem oddać pudełko do sklepu i powiedzieć, że produkt jest niezgodny z opisem.
gerth11/06/2020 17:26

Tak samo jak cena - 100zł + VAT za betatesty.


Kupisz teraz za 100 i będziesz betatesterem, albo za 180 po premierze. Nic nie stoi na przeszkodzie kupić teraz i nie odpalać aż do premiery. Cena spoko.
M3no16/07/2020 09:46

Tym lepiej. Możesz aktywować kod, a potem oddać pudełko do sklepu i pow …Tym lepiej. Możesz aktywować kod, a potem oddać pudełko do sklepu i powiedzieć, że produkt jest niezgodny z opisem.To się nazywa kradzieź kolego.
M3no16/07/2020 09:46

Tym lepiej. Możesz aktywować kod, a potem oddać pudełko do sklepu i pow …Tym lepiej. Możesz aktywować kod, a potem oddać pudełko do sklepu i powiedzieć, że produkt jest niezgodny z opisem.


Na stronie już jest że jest język angielski
sorex16/07/2020 09:52

To się nazywa kradzieź kolego.


To się nazywa dochodzenie swoich praw konsumenta. Ktoś kupuje z myślą o języku polskim, a tu kappa. Ty oddajesz do sklepu co kupiłeś, niech oni przerzucają się z producentem/wydawcą łajnem, kto za to zapłaci. Mogą sobie nawet anulować ten kod.
Jeśli taki jest prawdziwy powód to zmienia to postać rzeczy. Pozdrawiam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst