Niestety, ta okazja już wygasła

Gra Mount & Blade II: Bannerlord Steam Key GLOBAL

mar 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zakupy w Eneba – poradnik dla Pepperowiczów

W związku z cyklicznie powracającymi pytaniami na temat zakupów w Eneba, poradnik dla osób nie mających doświadczenia z zakupami na tej platformie możecie sprawdzić tutaj -> pl.dea.ls/udXRJ
Mount & Blade II: Bannerlord Steam keyW świecie gier komputerowych trudno o bardziej realistycze przedstawienie średniowiecznego życia i walk niż seria Mount & Blade, stworzona i wydana przez tureckie studio TaleWorlds Entertainment. Kup Mount and Blade II: Bannerlord Steam Klucz i miej szansę zagrać w długo wyczekiwaną odsłonę serii, która została ogłoszona jeszcze w 2012 roku. Bannerlord jest osadzonym 210 lat wczesniej prequelem samodzielnego dodatku Mount & Blade wydanego w 2008 roku – Mount & Blade: Warband. Dołącz do społeczności zagorzałych fanów Mount & Blade i ciesz się ogromem możliwości, jakie oferuje ten średniowieczny sandbox!

Fikcyjna lokalizacja inspirowana historią EuropyFabuła gry jest osadzona na fikcyjnym kontynencie Calradia. Mimo iż Mount & Blade nie odwołuje się bezpośrednio do prawdziwej historii, da się jednak dostrzec inspirację Wielką Wędrówką Ludów, która miała miejsce w latach 375 - 568 n.e. Kup Mount and Blade II: Bannerlord Steam Klucz i na własne oczy zobacz świat, który oglądali ludzie żyjący w czasach upadku Cesarstwa Zachodniorzymskiego. Imperium Calradic jest na skraju upadku, wyniszczone przez podziały, wojnę domową i zagrożenia z zewnątrz. Rozpocznij przygodę w samym środku tego społeczno-politycznego chaosu i twórz zarys nadchodzącego nowego świata, ukształtowanego twoim wysiłkiem!

Od chłopa do panaTak jak poprzednie cześci serii, najnowszą grę Mount and Blade możemy określać jako RPG akcji, z otwartym światem i elementami strategii, o tematyce średniowiecznej. Kup Mount and Blade II: Bannerlord Steam Klucz, i doświadcz prawdziwej historii w stylu "od pucybuta do milionera". Na początku mozesz zmodyfikować tworzoną postać, wybierając dla niej także pochodzenie społeczne. Zdobywaj zwolenników, twórz sojusze, wyszkalaj najemników, przejmuj zamki, stopniowo stając się prawdziwym panem feudalnym! Aby osiągnąć swoje cele będziesz stosować wszystkie możliwe środki: od walki i przemocy aż po skomplikowane sztuczki retoryczne.

Poziomy trudności i tryb multiplayerDo wyboru masz wiele poziomów trudności, więc możesz dostosować rozgrywkę do swoich umiejętności i swojej potrzeby wyzwania. Możesz kupić Mount and Blade II: Bannerlord Steam Klucz i albo pograć na luzie, albo wybrać tryb z permadeath. Ale nie martw się, nawet jeśli zostaniesz pokonany, nie stracisz całego postępu. Gracze mogą wziąć ślub, zapoczątkować dynastię i przekazać dzieciom swoją spuściznę. Tryb kooperacji oferuje zarówno perspektywę pierwszoosobową, jak i trzecioosobową, tak jak w przypadku kampanii single player. Wybieraj spośród klas piechoty, oddziałów lekkozbrojnych oraz kawalerii i uczestnicz w angażujących trybach gry online, takich jak np. oblężenie zamku. A to tylko ułamek tego, co Mount and Blade II: Bannerlord Steam Klucz ma do zaoferowania. Kup grę dla niezapomnianej symulacji średniowiecza!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz