Niestety, ta okazja już wygasła
Motorola One Zoom 4/128GB Dual SIM Electric Gray + etui+słuchawki
434° Zakończono

Motorola One Zoom 4/128GB Dual SIM Electric Gray + etui+słuchawki

1.299zł1.599zł-19%x-kom Okazje
50
lip 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za Motorola One Zoom (4/128GB Dual SIM Electric Gray) z polskiej dystrybucji.
W zestawie silikonowe etui oraz słuchawki. Parametry i opis telefonu w linku.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Zalety telefonu:
- czysty Android (bez nakładki producenta czy dodatkowych aplikacji zaśmiecających system)
- płynność działania
- skaner palca w ekranie bardzo szybko i dobrze reagujący
- NFC
- bardzo dobry i jasny ekran
- dobra bateria
- gniazdo słuchawkowe
- przyzwoity aparat z optycznym zoomem (x3) i optyczną stabilizacją obrazu (OIS)
- wykonanie, design
- gesty moto
- etui +słuchawki w zestawie
- smaczek w postaci świecącego logo z tyłu obudowy (można wyłączyć; nie jest to dioda powiadomień w klasycznym rozumieniu)

Posiadam ten model, więc jak macie pytania chętnie podzielę się swoją opinią.
Edytowane przez: "makgajwer" lip 28.
50 Komentarzy
Zalety telefonu:
- czysty Android (bez nakładki producenta czy dodatkowych aplikacji zaśmiecających system)
- płynność działania
- skaner palca w ekranie bardzo szybko i dobrze reagujący
- NFC
- bardzo dobry i jasny ekran
- dobra bateria
- gniazdo słuchawkowe
- przyzwoity aparat z optycznym zoomem (x3) i optyczną stabilizacją obrazu (OIS)
- wykonanie, design
- gesty moto
- etui +słuchawki w zestawie
- smaczek w postaci świecącego logo z tyłu obudowy (można wyłączyć; nie jest to dioda powiadomień w klasycznym rozumieniu)

Posiadam ten model, więc jak macie pytania chętnie podzielę się swoją opinią.
Edytowane przez: "makgajwer" lip 28.
Znajdę coś lepszego w tej cenie? Tylko z Polski
Co rozumiesz pod pojęciem "coś lepszego"?
One Zoom w tej cenie jest świetnym wyborem. Telefon może nie jest świeżynką, ale ma wszystko co potrzebne.
Karolek72727/07/2020 12:52

Znajdę coś lepszego w tej cenie? Tylko z Polski

Edytowane przez: "makgajwer" lip 27.
makgajwer27/07/2020 13:01

Co rozumiesz pod pojęciem "coś lepszego"?One Zoom w tej cenie jest ś …Co rozumiesz pod pojęciem "coś lepszego"?One Zoom w tej cenie jest świetnym wyborem. Telefon może nie jest świeżynką, ale ma wszystko co potrzebne.


Jaki najlepszy telefon w tej cenie? Bateria, aparat i soft
W przypadku One Zoom telefon ma czysty Android, więc to zaleta. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia i zaletą jest optyczna stabilizacja obrazu jak i optyczny 3-krotny zoom. Bateria: u mnie trzyma 2-4 dni, wszystko zależy od tego z jakich aplikacji się korzysta, ile powiadomień i procesów chodzi w tle. Ja jestem b. pozytywnie zaskoczony.
Karolek72727/07/2020 12:52

Znajdę coś lepszego w tej cenie? Tylko z Polski


Xiaomi Mi Note 10 Lite może być lepsze
GhostVolume_27/07/2020 15:59

Xiaomi Mi Note 10 Lite może być lepsze


Mi note 10 lite czy mi 10lite?
Też mam i polecam, bateria, aparat i czysty system na plus.
makgajwer27/07/2020 13:12

W przypadku One Zoom telefon ma czysty Android, więc to zaleta. Aparat …W przypadku One Zoom telefon ma czysty Android, więc to zaleta. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia i zaletą jest optyczna stabilizacja obrazu jak i optyczny 3-krotny zoom. Bateria: u mnie trzyma 2-4 dni, wszystko zależy od tego z jakich aplikacji się korzysta, ile powiadomień i procesów chodzi w tle. Ja jestem b. pozytywnie zaskoczony.


A co to za słuchawki, pochwal się. Szukam tel. głównie do muzyki, chodzi mi o płaską charakterystykę całości.
Nie jestem melomanem, ale wg mnie bardzo dobrze grają. Na końcu filmu w tej recenzji
masz pokazane.
Niestety One Zoom nie jest muzycznym telefonem, brak ustawień equilaizera, ale mimo tego dźwięk jest b. dobry Na słuchawkach.
Edytowane przez: "makgajwer" lip 27.
makgajwer27/07/2020 12:43

Zalety telefonu: - czysty Android - skaner palca w ekranie bardzo szybko i …Zalety telefonu: - czysty Android - skaner palca w ekranie bardzo szybko i dobrze reagujący - NFC - bardzo dobry ekran - dobra bateria- przyzwoity aparat z optycznym zoomem i optyczną stabilizacją obrazu (OIS) - wykonanie, design - gesty moto Posiadam ten model, więc jak macie pytania chętnie podzielę się swoją opinią.


Czy wyświetla ekran na Smart Tv? Czy ma w tym celu miracast.
Ale mnie nosi na zmianę na ten konkretnie model. Cena spoko, tylko kuźwa jeden problem... żona. Przez Pepper zbankrutuje albo się rozwiode, w sumie jedno i drugie sprowadzą się do zamieszkania pod mostem. No ale przynajmniej z nową Motką😁
Aquari28/07/2020 00:10

Czy wyświetla ekran na Smart Tv? Czy ma w tym celu miracast.


Nie korzystałem jeszcze z tej funkcji, ale w szybkich ustawieniach na pasku u góry jest przesyłanie ekranu.
wieczorem sprawdzić jeśli Ci na tym zależy.
support.motorola.com/in/…659
Śniados28/07/2020 06:17

Ale mnie nosi na zmianę na ten konkretnie model. Cena spoko, tylko kuźwa j …Ale mnie nosi na zmianę na ten konkretnie model. Cena spoko, tylko kuźwa jeden problem... żona. Przez Pepper zbankrutuje albo się rozwiode, w sumie jedno i drugie sprowadzą się do zamieszkania pod mostem. No ale przynajmniej z nową Motką😁Ja też długo się przymierzałem do tego modelu, ale cena 1600-1800 mnie blokowała. Nie chciałem więcej wydać >1500. Dopiero jak pojawiła się w jednym ze sklepów oferta 1400 kupiłem. Cena z przedmiotowej oferty uczciwa za ten model. Można znaleźć bodajże w Sferis za ok. 1255+koszt dostawy, ale pytałem się i oni nie mają moto z polskiej dystrybucji +bez etui w zestawie i słuchawek. Większość tych "korzystnych" cenowo ofert nawet na znanym portalu aukcyjnym nie zawiera w pudełku fabrycznego silikonowego etui czy słuchawek.
Wcześniej miałem Nokię 6 na czystym Androidzie, która mimo 3 GB RAM-u śmigała pięknie i przez ponad 2 lata żadnych zacięć czy mulenia, dlatego zależało mi na czystym A, bo miałem porównanie do służbowego Samsunga czy innych telefonów z nakładkami. Zwolennicy tych nakładek głoszą, że są funkcjonalne i można wszystko skonfigurować, ale w Nokii czy teraz w Moto nie brakuje mi niczego.
To moja pierwsza w życiu Moto i jestem b. zadowolony. Gesty moto to bomba: np. poruszenie telefonem czy przeciągnięcie ręką nad ekranem powoduje zapalenie ekranu z powiadomieniami i jest to wg mnie o wiele lepsza opcja niż always on display, którą oferuje np. Samsung. O szybkim geście włączenia aparatu czy latarki nie wspomnę.
Największym plusem oprócz ekranu, wyglądu czy wykonania (telefon w realu lepiej się prezentuje niż na zdjęciach) natomiast jest bateria i aparat. Oczywiście sporo zależy od tego jakie aplikacje chodzą w tle oraz ile powiadomień z tego wyskakuje. Ja mam 4 konta email skonfigurowane (3 gmail 1 outlook) i tylko z priorytetowych adresów zezwalam na powiadomienia. Wyłączyłem też funkcję google discover, która mocno drenowała baterię nawet w nocy kiedy miałem wyłączoną transmisję danych.
Telefon przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuje mi 2 dni, a kiedy nie grzebię w necie tylko tel. +sms, email nawet 4 dni.
Sieć mam ustawioną na LTE, w nocy dane wyłączone (pomiędzy 23 a 6 rano) i bateria traci 1%.
Poniżej szczegóły z zużycia baterii (ostatnio ładowałem w sobotę 25 lipca rano).
4809875-40qJg.jpg
makgajwer28/07/2020 08:20

Ja też długo się przymierzałem do tego modelu, ale cena 1600-1800 mnie blo …Ja też długo się przymierzałem do tego modelu, ale cena 1600-1800 mnie blokowała. Nie chciałem więcej wydać >1500. Dopiero jak pojawiła się w jednym ze sklepów oferta 1400 kupiłem. Cena z przedmiotowej oferty uczciwa za ten model. Można znaleźć bodajże w Sferis za ok. 1255+koszt dostawy, ale pytałem się i oni nie mają moto z polskiej dystrybucji +bez etui w zestawie i słuchawek. Większość tych "korzystnych" cenowo ofert nawet na znanym portalu aukcyjnym nie zawiera w pudełku fabrycznego silikonowego etui czy słuchawek.Wcześniej miałem Nokię 6 na czystym Androidzie, która mimo 3 GB RAM-u śmigała pięknie i przez ponad 2 lata żadnych zacięć czy mulenia, dlatego zależało mi na czystym A, bo miałem porównanie do służbowego Samsunga czy innych telefonów z nakładkami. Zwolennicy tych nakładek głoszą, że są funkcjonalne i można wszystko skonfigurować, ale w Nokii czy teraz w Moto nie brakuje mi niczego. To moja pierwsza w życiu Moto i jestem b. zadowolony. Gesty moto to bomba: np. poruszenie telefonem czy przeciągnięcie ręką nad ekranem powoduje zapalenie ekranu z powiadomieniami i jest to wg mnie o wiele lepsza opcja niż always on display, którą oferuje np. Samsung. O szybkim geście włączenia aparatu czy latarki nie wspomnę.Największym plusem oprócz ekranu, wyglądu czy wykonania (telefon w realu lepiej się prezentuje niż na zdjęciach) natomiast jest bateria i aparat. Oczywiście sporo zależy od tego jakie aplikacje chodzą w tle oraz ile powiadomień z tego wyskakuje. Ja mam 4 konta email skonfigurowane (3 gmail 1 outlook) i tylko z priorytetowych adresów zezwalam na powiadomienia. Wyłączyłem też funkcję google discover, która mocno drenowała baterię nawet w nocy kiedy miałem wyłączoną transmisję danych.Telefon przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuje mi 2 dni, a kiedy nie grzebię w necie tylko tel. +sms, email nawet 4 dni.Sieć mam ustawioną na LTE, w nocy dane wyłączone (pomiędzy 23 a 6 rano) i bateria traci 1%.Poniżej szczegóły z zużycia baterii (ostatnio ładowałem w sobotę 25 lipca rano).[Obrazek]makgajwer28/07/2020 08:20

Ja też długo się przymierzałem do tego modelu, ale cena 1600-1800 mnie blo …Ja też długo się przymierzałem do tego modelu, ale cena 1600-1800 mnie blokowała. Nie chciałem więcej wydać >1500. Dopiero jak pojawiła się w jednym ze sklepów oferta 1400 kupiłem. Cena z przedmiotowej oferty uczciwa za ten model. Można znaleźć bodajże w Sferis za ok. 1255+koszt dostawy, ale pytałem się i oni nie mają moto z polskiej dystrybucji +bez etui w zestawie i słuchawek. Większość tych "korzystnych" cenowo ofert nawet na znanym portalu aukcyjnym nie zawiera w pudełku fabrycznego silikonowego etui czy słuchawek.Wcześniej miałem Nokię 6 na czystym Androidzie, która mimo 3 GB RAM-u śmigała pięknie i przez ponad 2 lata żadnych zacięć czy mulenia, dlatego zależało mi na czystym A, bo miałem porównanie do służbowego Samsunga czy innych telefonów z nakładkami. Zwolennicy tych nakładek głoszą, że są funkcjonalne i można wszystko skonfigurować, ale w Nokii czy teraz w Moto nie brakuje mi niczego. To moja pierwsza w życiu Moto i jestem b. zadowolony. Gesty moto to bomba: np. poruszenie telefonem czy przeciągnięcie ręką nad ekranem powoduje zapalenie ekranu z powiadomieniami i jest to wg mnie o wiele lepsza opcja niż always on display, którą oferuje np. Samsung. O szybkim geście włączenia aparatu czy latarki nie wspomnę.Największym plusem oprócz ekranu, wyglądu czy wykonania (telefon w realu lepiej się prezentuje niż na zdjęciach) natomiast jest bateria i aparat. Oczywiście sporo zależy od tego jakie aplikacje chodzą w tle oraz ile powiadomień z tego wyskakuje. Ja mam 4 konta email skonfigurowane (3 gmail 1 outlook) i tylko z priorytetowych adresów zezwalam na powiadomienia. Wyłączyłem też funkcję google discover, która mocno drenowała baterię nawet w nocy kiedy miałem wyłączoną transmisję danych.Telefon przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuje mi 2 dni, a kiedy nie grzebię w necie tylko tel. +sms, email nawet 4 dni.Sieć mam ustawioną na LTE, w nocy dane wyłączone (pomiędzy 23 a 6 rano) i bateria traci 1%.Poniżej szczegóły z zużycia baterii (ostatnio ładowałem w sobotę 25 lipca rano).[Obrazek]


Motka jest mi znana bo już drugi rok używam... G6 i mimo słabych parametrów na papierze mi w zupełności wystarcza i przez ten czas ani raz mnie nie zawiodła. Widziałem Zooma na żywo i super. Moto gesty super sprawa. Zawsze uważałem Motki za najbrzydsze telefony ale jakimś cudem kupiłem wymieniony model i mega pozytywnie się zdziwiłem. Zoom w chwili obecnej jest jedyne sensownym kandydatem.Co do zakupów to jak napisałeś wolę kupić nieco drożej a w pewnym sklepie i fabrycznym zestawie.
@Sniados Wiecej niż 2 lata temu też brałem pod uwagę Moto, ale wtedy nie za bardzo przypadł mi do gustu wygląd no i wykonanie. Dlatego wybrałem Nokię 6, która cała była z aluminium i nawet teraz po prawie 3 latach od premiery wygląda dobrze (miałem kolor miedziany).
Natomiast aktualnie uważam, że modele z serii G8 czy One są bardzo dobrze wykonane i wg mojego gustu jakość obudowy, struktura np. plecków lepsza niż w niektórych samsungach czy xiaomi. Struktura plecków w one zoom jest mega, nie pozostawia żadnych odcisków palców.
Edytowane przez: "makgajwer" lip 28.
makgajwer28/07/2020 07:53

Nie korzystałem jeszcze z tej funkcji, ale w szybkich ustawieniach na …Nie korzystałem jeszcze z tej funkcji, ale w szybkich ustawieniach na pasku u góry jest przesyłanie ekranu.wieczorem sprawdzić jeśli Ci na tym zależy.https://support.motorola.com/in/en/solution/MS132659


W każdej Motoroli ikonka jest i w każdej nie działa. Ciekawy byłem czy wreszcie coś z tym zrobili, ale chyba nie. Dlatego zmieniłem Motki na xiaomi i mogę wreszcie robić prezentacje na dowolnym tv z wifi.
Aquari28/07/2020 09:15

W każdej Motoroli ikonka jest i w każdej nie działa. Ciekawy byłem czy wre …W każdej Motoroli ikonka jest i w każdej nie działa. Ciekawy byłem czy wreszcie coś z tym zrobili, ale chyba nie. Dlatego zmieniłem Motki na xiaomi i mogę wreszcie robić prezentacje na dowolnym tv z wifi.


Nie mogę się zgodzić - mam moto One Vision i w każdej chwili mogę się podłączyć czy do Chromecasta w domu, czy do TV Samsunga w biurze - musi być tylko w tej samej sieci wifi. 4811097-PVpSe.jpg
hexpl28/07/2020 11:41

Nie mogę się zgodzić - mam moto One Vision i w każdej chwili mogę się podłą …Nie mogę się zgodzić - mam moto One Vision i w każdej chwili mogę się podłączyć czy do Chromecasta w domu, czy do TV Samsunga w biurze - musi być tylko w tej samej sieci wifi. [Obrazek]


Ja ma TV Smart samsunga i żadnej Motki serii G, od 5 do 7 nie udało się zmusić do wyświetlenia obrazu na tv. Były w jednej sieci WiFi. Nawet przy pomocy aplikacji zewnętrznych. Ktoś mi w końcu wyjaśnił, że Motorola nie wspiera miracast.
makgajwer27/07/2020 12:43

Zalety telefonu: - czysty Android - skaner palca w ekranie bardzo szybko i …Zalety telefonu: - czysty Android - skaner palca w ekranie bardzo szybko i dobrze reagujący - NFC - bardzo dobry ekran - dobra bateria- przyzwoity aparat z optycznym zoomem i optyczną stabilizacją obrazu (OIS) - wykonanie, design - gesty moto Posiadam ten model, więc jak macie pytania chętnie podzielę się swoją opinią.


To nie jest czysty Android. Motorola One Zoom jest jedynym wyjątkiem z rodziny Motorola One.
Mało tego mamy drugą połowę roku, a nie ma jeszcze do niej dostępnej aktualizacji do Androida 10! O ile zdjęcia robi dobre i bateria trzyma długo, to nie polecam.
Co warto wspomnieć:
* jest "bezramkowcem" ale mimo wszystko ramki są wyraźne i widoczne
* ma wejście na jack 3.5 oraz RadioFM ale przez to jest znacząco grubszym telefonem od konkurencji
* ekran to Panda Glass (konkurencja Gorilla Glass); nie rysuje się, telefon spadł już wiele razy i nie ma problemów - mankament to fakt, że czerń nie jest idealnie czarna (wygląda jakby dotknąć ekranu tłustym palcem)
* wyjątkowo wysoka jasność ekranu; w porównaniu z Samsung S10 jest to wręcz przepaść (na korzyść Moto); w pełnym słońcu na plaży można prowadzić wideorozmowy bez szukania cienia (coś czego jeszcze nie spotkałem w żadnym telefonie)
* ze względu na rozmiar baterii spokojnie można używać telefonu przez 2 dni bez ładowania
* face-unlock istnieje, ale jest to jakaś porażka! jak dla mnie - nieużywalne
* czytnik linii papilarnych w ekranie jest ultradźwiękowy - nie musisz dotykać ekranu jak w Samsungu S10, żeby się odblokował, reaguje znacznie szybciej i pod każdym kątem
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od makgajwer. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst