Niestety, ta okazja już wygasła

Mortum Średniowieczny Detektyw gra planszowa

lip 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Należy dokonać zakupu od sprzedawcy Elacom korzystając z opcji "Kup Teraz" w Ceneo i wpisując kod na darmową dostawę w podsumowaniu zamówienia (przed dokonaniem płatności). W rezultacie dostaw paczkomatem kosztuje 1 zł.

Wcześniej był dostępny jeszcze tantis, ale się zmył.

BGG (8.0): boardgamegeek.com/boa…ive

Recenzje:

planszeo.pl/gry…zje

O samej grze:

Mortum: Średniowieczny detektyw to wymagająca dedukcji gra pełna przygód, która przenosi graczy do świata stworzonego na bazie średniowiecznej Europy, razem z jej wszystkimi legendami, przesądami i magią. Gracze wcielają się w agentów tajnego stowarzyszenia, którzy muszą zbadać tajemnicze, a czasem przerażające wydarzenia.

W pudełku znajdują się trzy oddzielne śledztwa, które są częściami tej samej historii. Zależnie od tego, jakie postaci będą uczestniczyć w rozgrywce, tak gracze będą poznawać i eksplorować świat Mortum. Agenci mogą obserwować wybrane lokacje, mogą je również przeszukiwać, by odnaleźć wskazówki i dowody.

Informacje można też zdobyć, przesłuchując napotkane osoby. To od graczy zależy, czy ich taktyka będzie się opierać na brutalności i wyważaniu drzwi, czy na dyskretnej obserwacji i unikaniu zainteresowania postronnych ludzi.

Tylko od graczy zależy też, jak przejdą przez tę przygodę i jak ona się zakończy. Uważne czytanie informacji i bystry umysł to wszystko, czego potrzebujecie, żeby odkryć fantastyczny świat Mortum.

Jak obecnie skorzystać z codziennych promocji Ceneo

Obecnie Ceneo zablokowało możliwość skorzystania z codziennych kodów rabatów jeżeli na ich serwis trafimy z innych stron (np. z Peppera). Aby skorzystać z takiej okazji trzeba otworzyć nową zakładkę w przeglądarce i po prostu wpisać ich adres internetowy.
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy