Mortal Kombat XL Xbox One z amerykańskiego MS
483°Zakończono

Mortal Kombat XL Xbox One z amerykańskiego MS

40,80zł80zł-49% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
27
mar 28. 2018
Cena w PLN po kursie Revolut.
W dolarach, to:
- 11,99$ dla zwykłych użytkowników
- 10$ dla posiadaczy konta Gold.
Warto dodać, że w ramach "promocji" te ceny w polskim MS wyglądają odpowiednio:
- 149,99zł
- 125zł
Jak kupować, to już chyba każdy zainteresowany wie, bo przy wielu okazjach było to szczegółowo opisane - zdrapki lub VPN
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty

Grupy

27 Komentarzy
Gdzie kupić giftcard $10 ?
borewiczmar 28. 2018

Gdzie kupić giftcard $10 ?Amazon, g2a, mtcgame
Zapłaciłem 29,58 zł kupując giftcard na g2a i płacąc z portfela na którym było €2 od Orange. Dzięki.
Dlaczego nie na PS4, KUUUUURCZE DLACZEGO??(nawiązuje do filmiku na YT, ale nie moge użyć przekleństwa na K więc użyłem słowa na K)
Dobre to?
Cyganiszmar 28. 2018

Dobre to?


Paanie, od czasu Mortal Kombat 2011 te gry działają na tej samej zasadzie- są po prostu tak samo dobre. Nie ma nic nowego, ale w tego typu grze cięzko jest pchnąć to do przodu, dodają jedynie postacie i skiny. Ja szczerze grałem w tą 2011 i spędziłem luźno ponad 100h, świetna zabawa na singlu ale zwłaszcza 1v1 z kimś. Polecam, Piotr Fronczewski.

Jak już mówiłem jak ktoś ma jakieś info o wersji na PS4 to niech da znać(póki co 79zł na ps store, około 86zł z przesyłką na allegro)
783458-zIWMn.jpg
Ustawiłem VPN w Operze na US i dostaję taki błąd. Identyczny dostaję również po tym jak kupiłem gift card. Mógłby ktoś pomóc?
Ja również nie mogę kupić. Płacę giftcardem 10 USD, mam aktywne konto GOLD więc MK XL kosztuje równo 10 USD, lecz po wybraniu tej metody płatności wyskakuje zapytanie w jaki sposób chce zapłacić resztę.. Wie ktoś o co chodzi?
baku626mar 28. 2018

Ja również nie mogę kupić. Płacę giftcardem 10 USD, mam aktywne konto GOLD …Ja również nie mogę kupić. Płacę giftcardem 10 USD, mam aktywne konto GOLD więc MK XL kosztuje równo 10 USD, lecz po wybraniu tej metody płatności wyskakuje zapytanie w jaki sposób chce zapłacić resztę.. Wie ktoś o co chodzi?


Ja rozumiem to tak, że trzeba wybrać drugi sposób płatności jeżeli brakło by z gift card. Zaznaczyłem drugi i dałem buy. Dostaję taki błąd jak na zrzucie ekranu dołączonym wcześniej.
pawel.pietrzakmar 28. 2018

Ja rozumiem to tak, że trzeba wybrać drugi sposób płatności jeżeli brakło b …Ja rozumiem to tak, że trzeba wybrać drugi sposób płatności jeżeli brakło by z gift card. Zaznaczyłem drugi i dałem buy. Dostaję taki błąd jak na zrzucie ekranu dołączonym wcześniej.Podpinam się, gdyż mam bardzo podobnie
borewiczmar 28. 2018

Zapłaciłem 29,58 zł kupując giftcard na g2a i płacąc z portfela na którym b …Zapłaciłem 29,58 zł kupując giftcard na g2a i płacąc z portfela na którym było €2 od Orange. Dzięki.


Mogę wiedzieć jak wyglądała Twoja forma płatności, oprócz płatności gitfcardem?
Zmieńcie adres rozliczeniowy na Stany
ejcmunmar 28. 2018

Zmieńcie adres rozliczeniowy na Stany


Zmieniłem na początku, nie idzie. Chyba że system sprawdza poprawnosc adresu i np. kod pocztowy sie nie zgadza?
Edytowane przez: "baku626" mar 28. 2018
baku626mar 28. 2018

Zmieniłem na początku, nie idzie. Chyba że system sprawdza poprawnosc ad …Zmieniłem na początku, nie idzie. Chyba że system sprawdza poprawnosc adresu i np. kod pocztowy sie nie zgadza?


Wpisz w googlach us address generator
I wygeneruj ale pamiętaj ze musisz ustawić adres ze stanu Delawere, Montana lub Alaska bo nie mają podatku sprzedażowego
wojciech.gorskimar 28. 2018

Wpisz w googlach us address generator I wygeneruj ale pamiętaj ze musisz …Wpisz w googlach us address generator I wygeneruj ale pamiętaj ze musisz ustawić adres ze stanu Delawere, Montana lub Alaska bo nie mają podatku sprzedażowego


To było to! Widocznie był doliczany podatek sprzedażowy, dlatego giftcard 10 USD go już nie pokrywał i system wymagał drugiego sposobu płatności. Po zmianie adresu ze stanu Delaware przez podany generator poszło odrazu. Dziękuje bardzo!!
Cyganiszmar 28. 2018

Dobre to?


Najlepsza wersja od dawna, a XL z wszystkimi dodatkami to już w ogole!
wojciech.gorskimar 28. 2018

Wpisz w googlach us address generator I wygeneruj ale pamiętaj ze musisz …Wpisz w googlach us address generator I wygeneruj ale pamiętaj ze musisz ustawić adres ze stanu Delawere, Montana lub Alaska bo nie mają podatku sprzedażowego


Dzięki wielkie - pomogło. Na przyszłość będę pamiętał. Pozdrawiam
Kupiłem, na konsoli jest pokazane Morta Kombat X, nie XL. To jest to samo, czy mi pobiera właśnie jakąś okrojoną wersję?

EDIT: Po ok. 10 minutach pojawiły się dodatki w liście pobierania. A już myślałem, że mnie oszukujo!
Edytowane przez: "Azzazel" mar 28. 2018
Udało się kupić, dzięki za wskazówki. Wyszło dokładnie 35,57zł przy zdrapce.
baku626mar 28. 2018

Mogę wiedzieć jak wyglądała Twoja forma płatności, oprócz płatności gitfcar …Mogę wiedzieć jak wyglądała Twoja forma płatności, oprócz płatności gitfcardem?


Na g2a dopasowałem portfel kwotą której mi brakowało. W ustawieniach zamieniłem €2 na PLN i zapłaciłem 35,XX zł za giftcard $10.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst