Mortal Kombat X Xbox One [Digital Code] 19,99$ (72pln)
151°Zakończono

Mortal Kombat X Xbox One [Digital Code] 19,99$ (72pln)

72zł288zł-75%Xbox Okazje
12
Lokalniegru 9. 2017
To moja pierwsza cebula wiec mam nadzieję, że jest to dobra okazja. Na Amerykańskim newegg.com kod do gry za 19,99$. Czyli w przeliczaniu jakieś 72 pln. Przy rejestracji podałem jakiś adres z San Francisco (w necie są generatory adresów) i nie dodało mi żadnego podatki jak to ma miejsce w innych stanach w USA. Płatność PayPal nie przeszła (pewnie dlatego, ze mam region Polska). Zapłacone karta Visa. Bank zablokował mi 72,99 PLN. Na kod czekałem 10 godz. Gra z Polskimi napisami (sprawdzone) 😋
Aktualizacje społecznościowe
Xbox Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Ostatnio na amerykańskim MS Store był za ok. 28 złotych... Jak na cyfrówkę to ja bym poczekał do Świąt, może wpadnie jakieś lepsze promo.
Edytowane przez: "CHCWD" gru 9. 2017
L
Alledrpgo 39zl
W sumie niedawno był chyba za 8$
Na Aledrogo po 39 pln, ale gwarancja grania przez tylko 3 miesiące i z innego konta trzeba pobierać. Jakoś "ostatnio" nie widziałem innej promki na tą grę. Może jakieś linki koledzy?
Taka sama cena na amerykańskim ms store LINK
No właśnie sam się zdziwiłem... Kolego, czekałeś 10h na kod z jakiejś dziwnej strony kiedy ta sama cena jest w głównym sklepie. Do tego napisałem że ostatnio była w Storze za ok 28 zl, a Ty dalej żądasz linków.
Nie no, gratuluję... -
Chodzi mi o to, że na peperze okazji nie widziałem. Robisz sobie kłopot, żeby skomentować, ale poprzedniej okazji nie wrzuciłeś. To ja Tobie gratuluje. Jak usunąć tą okazje?
Najlepsze jest to, że chyba dzisiaj na PC był za 10 zł
Artekbedgru 9. 2017

Na Aledrogo po 39 pln, ale gwarancja grania przez tylko 3 miesiące i z …Na Aledrogo po 39 pln, ale gwarancja grania przez tylko 3 miesiące i z innego konta trzeba pobierać. Jakoś "ostatnio" nie widziałem innej promki na tą grę. Może jakieś linki koledzy?


Generalnie to witamy nowego "cebularza"
Edytowane przez: "mmichall" gru 9. 2017
Artekbedgru 9. 2017

Chodzi mi o to, że na peperze okazji nie widziałem. Robisz sobie kłopot, że …Chodzi mi o to, że na peperze okazji nie widziałem. Robisz sobie kłopot, żeby skomentować, ale poprzedniej okazji nie wrzuciłeś. To ja Tobie gratuluje. Jak usunąć tą okazje?


Cholera, masz...
pepper.pl/pro…711

I faktycznie, powinienem najpierw się przywitać. Sorki. Cześć i fajnie że wrzucasz coś nt XO.
CHCWDgru 9. 2017

Cholera, …Cholera, masz...https://www.pepper.pl/promocje/mortal-kombat-x-xbox-one-us-store-59711I faktycznie, powinienem najpierw się przywitać. Sorki. Cześć i fajnie że wrzucasz coś nt XO.


No dzięki. Zagrzałem się jak biała a na święta jak zobaczyłem moja promk Myślałem, ze robię deal życia. Ogólnie to super robotę robicie bo to nie prosta sprawa znaleźć dobrą promocje. Pozdrawiam
Niezla promocja, wlasnie szukam jakiejs bijatyki na konsole ale jeszcze sie wstrzymam
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Artekbed. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst