Niestety, ta okazja już wygasła

Mop parowy Vileda - Lidl

mar 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na Ceneo najtaniej od 259 zł


Opis
Czyszczenie z pomocą pary

Mop parowy Vileda Steam w szybki i higieniczny sposób wyczyści Twoje podłogi. Urządzenie jest lekkie i łatwe do przenoszenia, a także proste w użyciu. Szybko się rozgrzewa. Mop przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju podłóg takich, jak płytki, panele czy podłogi drewniane.

Higiena w 15 sekund

Dzięki mocy 1550 W oraz systemowi szybkiego nagrzewania, mop parowy Vileda jest gotowy do pracy w jedyne 15 sekund. Dzięki dobroczynnemu działaniu pary zabija 99,9% bakterii bez konieczności stosowania środków chemicznych, co przekłada się nie tylko na wyższy poziom higieny, lecz również na oszczędność.

Wszechstronne zastosowanie

Wyjątkowy wkład czyszczący 3D z wysokiej jakości microfiber to doskonałe właściwości czyszczące, a jego 2 warstwowa budowa zapewnia optymalną wilgotność wkładu w kontakcie z podłogą. Dołączona w zestawie dodatkowa nakładka dedykowana jest do czyszczenia dywanów. Przegub 180 stopni zapewnia ergonomię użycia i dostęp do narożników, podłogi pod meblami oraz trudno osiągalnych miejsc. Zestaw zawiera dwa wkłady z mikrofibry przeznaczone do prania w temperaturze do 60 stopni

Szybki start

Mop parowy Vileda przygotujesz do użycia w 4 prostych krokach:

- Napełnij zbiornik wodą

- Podłącz urządzenie do prądu (Do działania mopa niezbędne jest stałe podłączenie do źródła zasilania)

- Włącz podgrzewanie i odczekaj 15 sekund do zapalenia się zielonej kontrolki

- Ustaw intensywność pary i rozpocznij sprzątanie

Zbiornik o pojemności 400 ml oraz przewód o długości 6 metrów pozwolą Ci wyczyścić sporą powierzchnię bez konieczności zmiany gniazdka lub uzupełniania wody. Dodatkowo mop jest lekki i łatwy do przenoszenia.

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły mopa parowego Vileda Steam. Dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Zawarty poniżej film ma charakter poglądowy produktu.
SPECYFIKACJA
PODSTAWOWE INFORMACJE
Producent Vileda
Czas nagrzewania 15 s
Długość przewodu zasilającego 6m
Kolor Czarne
Maksymalne ciśnienie pary [bar] 0
Mechanizm parowy Automatyczny
Moc 1550 W
Naścienne zawieszanie Nie
Pojemność 400 ml
Rodzaj Mop parowy
Ustawianie pionowe Tak
Aktualizacje społecznościowe

22 Komentarze