Niestety, ta okazja już wygasła
wrz 22. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Deerma ZQ 610 od Xiaomi to wszechstronne urządzenie do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni. Doskonale sprawdzi się do mycia podłóg i innych powierzchni płaskich, w tym również szyb, armatury łazienkowej, czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni (piece, piekarniki, pochłaniacze), a także do prasowania ubrań. Para wodna o temperaturze ponad 150 stopni doskonale czyści zabrudzone powierzchnie jednocześnie je dezynfekując. Zastosowanie pary o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu pozwala na pozbycie się niemal 100% bakterii z czyszczonych powierzchni, czyniąc Twój dom nie tylko czystym, ale i bezpiecznym.

Wielofunkcyjność mopa parowego Xiaomi Deerma TB 610 opiera się o komplet końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Końcówka mopa pozwoli wyczyścić podłogi pokryte płytkami czy panelami, pozostawiając je suche. Dzięki okrągłej szczotce doczyścisz armaturę łazienkową, a płaska końcówka do prasowania pozwoli wyprostować zagniecenia na tkaninach czy firanach. Po założeniu dodatkowej końcówki ze ściągaczką stanie się idealnym narzędziem do czyszczenia szyb i luster. Końcówka z gąbką natomiast pozwoli oczyścić urządzenia kuchenne z tłuszczu i brudu, pozostawiając je czystymi i lśniącymi. W zestawie znajdziesz także komplet przedłużek czyniąc to urządzenie jeszcze bardziej uniwersalnym i wszechstronnym.

Niska waga mopa parowego Deerma TQ610 sprawia, że jest niesłychanie mobilny i łatwy w przenoszeniu podczas sprzątania, a specjalna konstrukcja rączki pozwala na niemal dowolne trzymanie urządzenia podczas sprzątania, zarówno podłóg jak i wysokich okien czy trudniej dostępnych miejsc. Co więcej, urządzenie błyskawicznie się nagrzewa, dzięki czemu już po zaledwie 20 sekundach jest gotowe do pracy.


Specyfikacja
Typ urządzenia Mop parowy
Moc 1600 W
Pojemność zbiornika na wodę 0,23 l

Przeznaczenie: Armatura, Blaty kuchenne, Kabiny prysznicowe, Podłogi, Schody, Tapicerka, Twarde podłogi, Parkiet

Funkcje:
Czyszczenie parowe
Usuwa 99,99 % powszechnie występujących bakterii domowych
Ruchoma głowica czyszcząca

Dodatkowe informacje:
Ergonomiczny uchwyt
Kompaktowe wymiary
Czas nagrzewania: 20 sek.
Bez stosowania środków chemicznych

Dołączone akcesoria:
Dysza parowa
Szczotka parowa
Wąż przedłużający
Szczoteczka do detali

Zasilanie Sieciowe
Kolor Biało-czerwony
Wysokość 40 cm
Szerokość 8,5 cm
Długość 18 cm
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Prześlij Komentarz