Mop obrotowy VILEDA EASY WRING & CLEAN TURBO CASTORAMA
124°Zakończono

Mop obrotowy VILEDA EASY WRING & CLEAN TURBO CASTORAMA

99,98zł148zł-32%Castorama Okazje
6
lut 24. 2018
Co prawda na ceneo i allegro jedynie kilka złotych więcej, ale przewagą jest dostępność Castoramy w większych lokalizacjach więc można przy okazji podjechać i nie płacić za przesyłkę. Póki co produkt dostępny w dużych ilościach w większości sklepów.

Jest to moja pierwsza okazja więc proszę o wyrozumiałość oraz konstruktywną krytykę.

UWAGA: PROPONUJĘ UPEWNIĆ SIĘ TELEFONICZNIE O DOSTĘPNOŚCI, W MOIM SKLEPIE WG APLIKACJI BYŁO PONAD 10 SZTUK A W SKLEPIE NIE ZNALAZŁEM ANI JEDNEJ.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Mam, polecam :-) plusik
Dobra cena mam 2 jeden ten nowszy drugi starszy w tym wlasnie starla sie juz zebatka od nogi wirnika ciekawe ile w tym nowszym modelu wytrzyma
Przyznam, że nie wiem co napisać - byłem właśnie w Castoramie w celu zakupu - w momencie wyjazdu z domu - 16 sztuk. W sklepie sprawdzam raz jeszcze w aplikacji - 14 - czyli coś się dzieje. Wg obsługi totalny brak i w ogóle nie patrzeć na aplikację. Osobiście też nigdzie nie znalazłem a złe stany magazynowe w zestawieniu z aplikacją to nie nowość.

Tak więc gdyby ktokolwiek chciał jechać specjalnie: DZWONIĆ (powodzenia...) DO SKLEPU I UPEWNIĆ SIĘ CZY SĄ.

Przepraszam za zamieszanie.

Dodam, że ostatecznie znalazłem w Auchan Wrocław Korona w tej samej cenie, na półce były bez ceny. Za to były w promocji wystawione zwykle płaskie za niecałe 80 zł o ile pamiętam ale nie wiem na ile to sensowna cena.
Lepszy okrągły czy płaski obrotowy?
mallocklut 26. 2018

Lepszy okrągły czy płaski obrotowy?


Nie mam porównania do płaskiego za podobne pieniądze. Z tego jestem bardzo zadowolony po przesiadce z poprzedniego, najzwyklejszego mopa.
adinkraw89lut 24. 2018

Przyznam, że nie wiem co napisać - byłem właśnie w Castoramie w celu zaku …Przyznam, że nie wiem co napisać - byłem właśnie w Castoramie w celu zakupu - w momencie wyjazdu z domu - 16 sztuk. W sklepie sprawdzam raz jeszcze w aplikacji - 14 - czyli coś się dzieje. Wg obsługi totalny brak i w ogóle nie patrzeć na aplikację. Osobiście też nigdzie nie znalazłem a złe stany magazynowe w zestawieniu z aplikacją to nie nowość.Tak więc gdyby ktokolwiek chciał jechać specjalnie: DZWONIĆ (powodzenia...) DO SKLEPU I UPEWNIĆ SIĘ CZY SĄ.Przepraszam za zamieszanie.Dodam, że ostatecznie znalazłem w Auchan Wrocław Korona w tej samej cenie, na półce były bez ceny. Za to były w promocji wystawione zwykle płaskie za niecałe 80 zł o ile pamiętam ale nie wiem na ile to sensowna cena.


Pewnie system dobrze pokazuje, tylko pracownicy pochowali dla siebie
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od adinkraw89. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst