Niestety, ta okazja już wygasła
Moonlighter na xbox one w tureckim Microsoft Store.
136° Zakończono

Moonlighter na xbox one w tureckim Microsoft Store.

19zł Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
13
gru 21. 2018
W grze wcielamy się w podróżnego kupca, który osiadł w mieście, w którym największą atrakcją są podziemne lochy, z masą obrzydliwych potworów. Gra opiera się na tym, że za dnia nasz kupiec prowadzi sklep, sprzedaje magiczne artefakty i pilnuje aby nikt go nie okradł. W nocy zaś wyrusza do lochu, aby zdobyć przedmioty na sprzedaż. Naszym celem jest otwarcie drzwi do najbardziej niebezpiecznego lochu.
Grę zakupić możemy przez użycie zdrapek o wartości 25 lir tureckich, które można nabyć za 5,06 dolara (19zł), np. tutaj: seagm.com/car…nts, albo tutaj: mtcgame.com/en-…669.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
Wyborny indyczek! Polecam w tej cenie!
Edytowane przez: "bart11115" gru 21. 2018
Można jeszcze kupować gry w tureckim i normalnie aktywować?
Szala54 s

Można jeszcze kupować gry w tureckim i normalnie aktywować?


tak nie można tylko przy korzystaniu z VPN, przy płatności zdrapkami wszystko działa jak dawniej.
Wspaniała giera, polecam każdemu, tym bardziej w tej cenie, ale trzeba jednak na zdrapkę wydać więcej. Przeszedłem przy cenie 32,50Try, a nie żałuję ani grosza.
Edytowane przez: "ejr" gru 21. 2018
ejr21/12/2018 21:53

Wspaniała giera, polecam każdemu, tym bardziej w tej cenie, ale trzeba j …Wspaniała giera, polecam każdemu, tym bardziej w tej cenie, ale trzeba jednak na zdrapkę wydać więcej. Przeszedłem przy cenie 32,50Try, a nie żałuję ani grosza.


Jak wstawiałem to na seagm, były jeszcze zdrapki, wiem że na mtc może wchodzić prowizja za płatność, ale i tak myślę że przy tej cenie nie jest najgorzej
Ja po zakupie 2 gier tureckimi zdrapkami nie mogę kupić więcej bo wyskakuje po wyborze płatności informacja, że mam skontaktować się z supportem. Dziwne bo 2 gry kupiłem w ten sam sposób. Ktoś coś ?
Iwo66621/12/2018 23:52

Ja po zakupie 2 gier tureckimi zdrapkami nie mogę kupić więcej bo wy …Ja po zakupie 2 gier tureckimi zdrapkami nie mogę kupić więcej bo wyskakuje po wyborze płatności informacja, że mam skontaktować się z supportem. Dziwne bo 2 gry kupiłem w ten sam sposób. Ktoś coś ?


W którymś z tematów ludzie pisali, że trzeba odczekać 3 dni. To było w temacie z Battlefield V chyba. Ja osobiscie nie miałem takich problemów.
Przemo_Lisiecki26 min

W którymś z tematów ludzie pisali, że trzeba odczekać 3 dni. To było w tema …W którymś z tematów ludzie pisali, że trzeba odczekać 3 dni. To było w temacie z Battlefield V chyba. Ja osobiscie nie miałem takich problemów.


Dzięki !
A jak teraz kupić coś Argentyńskiego MS ?
Branyak1 min

A jak teraz kupić coś Argentyńskiego MS ?


No i tu jest problem, bo nie ma giftcardów, ani nie można używać VPN, kiedyś była jeszcze jakaś inna metoda, ale ją też zablokowali, a nawet banowali na 14 dni konto jeśli ktoś z tej metody skorzystał.
Pomóżcie Świeżakowi i wyjasnijcie jak płacić. Nie mogłem się też przełączyć na cywilizowany język żeby rozumieć co wybieram. :-p
Turecki Janusz
Edytowane przez: "radoslawh" gru 24. 2018
radoslawh7 min

Pomóżcie Świeżakowi i wyjasnijcie jak płacić. Nie mogłem się też przełącz …Pomóżcie Świeżakowi i wyjasnijcie jak płacić. Nie mogłem się też przełączyć na cywilizowany język żeby rozumieć co wybieram. :-pTurecki Janusz


Kupujesz zdrapki w jednym z sklepów (np tych z opisu okazji tylko uważaj bo niektóre opcje płatności= prowizja) , wchodzisz na stronę Microsoftu (może być polska), wbijasz tam kod na zdrapkę (jest tam gdzieś opcja ,, zrealizuj kod" na pewno znajdziesz). Wtedy masz już 25 liry na koncie wystarczy wejść na stronę gry (teraz już na tureckiej stronie) klikasz lewy przycisk obok produktu (mają tą samą kolejność co w Polsce) przekierowuje cię do okna z płatnością i wybierasz opcje z obrazkiem gift carda. Tadam
Iwo666gru 21.

Ja po zakupie 2 gier tureckimi zdrapkami nie mogę kupić więcej bo wy …Ja po zakupie 2 gier tureckimi zdrapkami nie mogę kupić więcej bo wyskakuje po wyborze płatności informacja, że mam skontaktować się z supportem. Dziwne bo 2 gry kupiłem w ten sam sposób. Ktoś coś ?


Jezeli nie mozesz kupic w MS Tr giftcardami. To musisz odczekać uczciwe 72h bez zasnych zakupow w MS TR i wtedy sprobowac ponownie. Działa na 100%
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst