Monument Valley ponad 80% Taniej, Android
517°Zakończono

Monument Valley ponad 80% Taniej, Android

16
lis 21. 2016
Genialna gierka z genialnym klimatem. Jedna z najlepszych gier na platformy przenośne. Monument Valley to prześliczna gra platformowa, która osiągnęła gigantyczny sukces na całym świecie, zdobywając nagrody dla najlepszej i najładniejszej gry mobilnej, a przede wszystkim – uznanie graczy.
23639.jpg

Gra logiczna, w której prowadzimy niemą księżniczkę Idę przez surrealistyczny śwat tytułowych monumentów, pomagając jej poprzez manipulowanie otoczeniem i tworzenie iluzji optycznych. Monument Valley wyróżnia się artystyczną, minimalistyczną oprawą graficzną, inspirowaną japońskim malarstwem i malowidłami Mauritsa Cornelisa Eschera.
Monument Valley, artystyczna gra logiczna od studia ustwo, przypomina małe dzieło sztuki. Tytuł od pierwszych chwil zachwyca konstrukcją świata, stylem graficznym i oprawą dźwiękową. Zachwyt ten nie znika również, gdy przychodzi do właściwej rozgrywki. Zagadki, choć dla starego wyjadacza gier logicznych nie będą szczególnie odkrywcze, okazują się bardzo pomysłowe i przemyślane. Twórcy rozsądnie dawkują kolejne wyzwania, dzięki czemu nie ma ani chwili na nudę, a poziom trudności wzrasta płynnie – od zagadek banalnych do takich, które zmuszą do wysiłku intelektualnego nawet weterana. Co jednak istotne, nie ma tutaj miejsca na frustrację. Duża w tym zasługa wspomnianej wcześniej sfery wizualnej – każdy poziom wygląda zupełnie inaczej od poprzedniego, a wszystkie są równie piękne, więc umysł sam próbuje zwiększyć sobie obroty, by zobaczyć, jakie jeszcze widoki przygotowało studio ustwogames. Dodając do tego nastrojowe udźwiękowienie, otrzymujemy niezwykłe doświadczenie, przypominające surrealistyczny sen. Istotna jest tutaj również warstwa fabularna, tajemnicza, pełna niedomówień i dzięki temu intrygująca.
Źródło: gry-online.pl/S01…211
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
kiedys było za darmo
Autor
rafal.skonlip 7. 2016

kiedys było za darmo


mam ją z tamtych czasów
Lololip 7. 2016

mam ją z tamtych czasów

​ można mieć za darmo że sklepu amazon
Autor
anna666lip 7. 2016

​ można mieć za darmo że sklepu amazonAmazon Underground czyli tylko USA lub trzeba się mocno nagimnastykować a i to nie zawsze się powiedzie. Dla niecałych 5 zł nie warto, a gierka naprawdę kozak!
Ta gra jest niesamowita. Polecam
Warto ogromnie, to jest przepiękna gra
Lololip 7. 2016

Amazon Underground czyli tylko USA lub trzeba się mocno nagimnastykować a … Amazon Underground czyli tylko USA lub trzeba się mocno nagimnastykować a i to nie zawsze się powiedzie. Dla niecałych 5 zł nie warto, a gierka naprawdę kozak!

​ oj nie przesadzaj. Wcale nie jest aż takie trudne. Poza tym nie tylko dla USA a na przykład dla Niemiec . Poza tym jest tam dużo więcej programów i gier za darmo czyli nie tylko tyle co napisałeś
Gra super, cena promocyjna. Trochę za szybko się ją przechodzi. No i kiedyś faktyczne była za darmo. Polecam.
Edytowane przez: "coolphone2" lip 7. 2016
Underwood zagrał i przestała być darmowa;)
Chyba najlepsza gra mobile!
Ponownie aktualne.
Dałem kiedyś 10 zł za nią w promocji, ale warta, bo przyjemna gierka.
Kupiłem "za darmo" i znudziłem się po 5 lvl. Gra piękna ale nudna.
124170-j0Idu.jpg że co kurna ? co ja znów odwaliłem ? bo chyba tylko ja tak mam
Cena spadła na 1,79 pln
Autor
niki36712lis 25. 2016

Cena spadła na 1,79 pln


Dzięki, poprawione.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy