Niestety, ta okazja już wygasła
Monster Hunter World: Iceborne MASTER EDITION
15° Zakończono

Monster Hunter World: Iceborne MASTER EDITION

159zł210zł-24%x-kom Okazje
4
lis 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zanim zminusujesz: w momencie wstawania były dostępne sztuki i jak widać, udało się kupić. Minus za bycie spóźnialskim jest jak strzelanie ze swojego pistoletu po 30 sekundach i obwinianie o to swojej dziewczyny.

Tak trochę z pupy szukałem tego tytułu w fajnej cenie na Playstation 4 i znalazłem. Opis na stronie jest sprzeczny, gdyż obrazek pokazuje, że to podstawka + dodatek, a w opisie jest, że to dodatek. Zatem sprawdziłem na sobie i potwierdzam, że jest to MASTER EDITION (wiem, że pudełkowa wersja dodatku jest tylko z podstawką, ale równie dobrze sklep mógłby sprzedać voucher z kodem cyfrowym i mówić, że przecież było napisane w opisie, że gra wymaga podstawki), czyli podstawka i dodatek. Wszystko jest na płycie, żadnych kodów do pobrania dodatku. Wydaje mi się, że to dość dobra cebulka jak na to, że dodatek wyszedł dwa miesiące temu w cenie 169 złotych na PS Store i to w wersji cyfrowej, której się nie odsprzeda. Według Ceneo cena tego wydania w zdecydowanej większości sklepów to 200+ złotych. Darmowa dostawa.
W al.to też jest taka sama oferta 3 złote drożej: al.to/p/4…tml

EDIT: I wychodzi na to, że pepperowicze już wykupili.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

4 Komentarze
Dla Monsterka zawsze +
Świetna gra, ktoś chętny aby pograć? Niestety jeszcze nie mam dodatku
Dzięki, kupione. Od dawna chciałem zobaczyć o co tyle szumu z Monster Hunterem, a w takiej cenie to żal nie brać. Ale chyba zwinąłem ostatnią sztukę, bo teraz wyswietla się jako niedostępny.
nikodemj09/11/2019 16:35

Dzięki, kupione. Od dawna chciałem zobaczyć o co tyle szumu z Monster Hu …Dzięki, kupione. Od dawna chciałem zobaczyć o co tyle szumu z Monster Hunterem, a w takiej cenie to żal nie brać. Ale chyba zwinąłem ostatnią sztukę, bo teraz wyswietla się jako niedostępny.

I teraz minusujo, bo za późno z kanapy wstali. Jakoś przeżyję, enjoy!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst