Niestety, ta okazja już wygasła
Monster Energy w Intermarche
192° Zakończono

Monster Energy w Intermarche

2,99zł4,29zł-30%Intermarche Okazje
5
wrz 19.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalezione w apce mobilnej Intermarche. Akcja ogólnopolska. Nalezy pokazać przy kasie kod wygenerowany w aplikacji mobilnej. "Wybrane rodzaje", u mnie wszedł każdy smak bez problemu. Okazja ogólnopolska.
Aktualizacje społecznościowe
Intermarche OkazjeIntermarche gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Za Monsterka zawsze plusik
Nie było promocji na monstera to nie było, jak jedni zrobili to zaraz kilka sklepów tą samą cenę dało, stokrotka, biedra, inter. Pytanie czy w którymś z nich znajdę ten najnowszy punch?
RafalKraw19/09/2019 22:47

Nie było promocji na monstera to nie było, jak jedni zrobili to zaraz k …Nie było promocji na monstera to nie było, jak jedni zrobili to zaraz kilka sklepów tą samą cenę dało, stokrotka, biedra, inter. Pytanie czy w którymś z nich znajdę ten najnowszy punch?


Nie znajdziesz bo to produkt na wyłączność Żabki przez jakiś bliżej nieokreślony czas, tak jak to było z Mango Loco na początku. Też były dystrybuowane w jednej sieci i o ile dobrze pamiętam to była właśnie Żabka. Trzeba czekać.
Edytowane przez: "RW0KM" wrz 20.
RW0KM20/09/2019 00:14

Nie znajdziesz bo to produkt na wyłączność Żabki przez jakiś bliżej nieokr …Nie znajdziesz bo to produkt na wyłączność Żabki przez jakiś bliżej nieokreślony czas, tak jak to było z Mango Loco na początku. Też były dystrybuowane w jednej sieci i o ile dobrze pamiętam to była właśnie Żabka. Trzeba czekać.


E tam, u mnie w osiedlowym jest punch
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst