Niestety, ta okazja już wygasła
Monster Energy Drink w Auchan
150° Zakończono

Monster Energy Drink w Auchan

3,39zł3,98zł-15%Auchan Okazje
13
150° Zakończono
Monster Energy Drink w Auchan
maj 3. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W gazetce ogólnopolskiej Auchan od 7 maja monster wybrane rodzaje za 3.39 zł
Aktualizacje społecznościowe
MangoLoco Juiced, Hamilton i zwykly zielony w tej samej cenie. Podejrzewam że nie lokalnie, na pewno w warszawskim wola parku.
Auchan OkazjeAuchan gazetka
Najlepsze komentarze
Znowu trzeba zrobić zapas mango
13 Komentarzy
Znowu trzeba zrobić zapas mango
ZdrowioBurza za 321
theunited9703/05/2019 14:34

Znowu trzeba zrobić zapas mango


Mam wrażenie, że ta pierwsza partia mango (z naklejkami z polską etykieta) była lepsza niż to co jest teraz produkowane na Polskę.

Właśnie z ciekawości doczytałem, wersja USA ma dużo przecierów i puree z owoców - u nas tylko "soki odtworzone z soków zagęszczonych"...
Edytowane przez: "barlots" maj 3. 2019
barlots8 min

Mam wrażenie, że ta pierwsza partia mango (z naklejkami z polską et … Mam wrażenie, że ta pierwsza partia mango (z naklejkami z polską etykieta) była lepsza niż to co jest teraz produkowane na Polskę.


Pierwsze kupione w Żabce miały faktycznie naklejki. A powiem Ci szczerze został mi jeszcze jeden z ostatniej promki w Auchan i dopiero teraz zauważyłem że ma polskie opakowanie, ale różnicy w smaku szczerze mówiąc nie widzę 😃
barlots3 g, 20 min

Mam wrażenie, że ta pierwsza partia mango (z naklejkami z polską et … Mam wrażenie, że ta pierwsza partia mango (z naklejkami z polską etykieta) była lepsza niż to co jest teraz produkowane na Polskę.Właśnie z ciekawości doczytałem, wersja USA ma dużo przecierów i puree z owoców - u nas tylko "soki odtworzone z soków zagęszczonych"...


Dokładnie te mango loco co były dostępne w Żabkach były lepsze w smaku i na dole jeszcze pozostawał osad a te produkowane w Polsce są rozcieńczone jak jakiś napój Tymbark . Co nie oznacza że są złe ale nie warte ceny ponad 5zł. 2.49zł czy 2.99zł to powinien być standard za te napoje.
Na polsce jest gorszy skład niż jak był w żabce na początku... Szkoda, bo teraz smakuje jak zwykły soczek i nie czuć tego musu
Regularna cena z Selgrosa. Okazja w chooy
To ogólnopolska cena z gazetki, byla chyba nawet wrzutka już
Fresh1925313/05/2019 20:33

Regularna cena z Selgrosa. Okazja w chooy


Tego produktu akurat regularna, a na 100 innych wielka hurtownia, a ceny większe niż w Auchanie.
Artue13/05/2019 20:48

Tego produktu akurat regularna, a na 100 innych wielka hurtownia, a ceny …Tego produktu akurat regularna, a na 100 innych wielka hurtownia, a ceny większe niż w Auchanie.


Porównujemy produkty czy sklepy?
Kto Ci każe jezdzić do Selgrosa. Ja tam robię zakupy i jestem zadowolony, bo pieczywa, które na drugi dzień nadaje się do wbijania gwozdzi, albo pleśniejących warzyw/owoców mam dość. Nie stać mnie na tańszego Auchana po prostu.
Fresh1925313/05/2019 20:33

Regularna cena z Selgrosa. Okazja w chooyNie każdy ma selgrosa w okolicy. Ja kupuję regularnie powyżej 4zł z różnych sklepów carefour, żabka, tesco i poniżej tej kwoty w tych sklepach to promocja.
Golomp13/05/2019 20:44

To ogólnopolska cena z gazetki, byla chyba nawet wrzutka jużW wyszukiwarce nie pokazuje takiej po wpisaniu monster, a pepper nie jest od publikowania gazetek tylko ofert. Jak ktoś chce przeglądać gazetki to bierze je ze sklepu lub ściąga ze strony.
ketiow13/05/2019 20:26

Na polsce jest gorszy skład niż jak był w żabce na początku... Szkoda, bo t …Na polsce jest gorszy skład niż jak był w żabce na początku... Szkoda, bo teraz smakuje jak zwykły soczek i nie czuć tego musu


+1. Na początku, jak jeszcze była angielska etykieta z naklejką, to dodawali musów/puree/pulp owocowych, a teraz, w wersji na polskę, to wszystko z zagęszczonego soku leci. Z energola który sie wyróżniał wśród mango zrobili przeciętniaka, a nawet gorszego od innych na rynku, szkoda.

Ale chociaż puszka ciągle fajna
Edytowane przez: "barlots" maj 13. 2019
Navarre13/05/2019 20:56

Nie każdy ma selgrosa w okolicy. Ja kupuję regularnie powyżej 4zł z róż …Nie każdy ma selgrosa w okolicy. Ja kupuję regularnie powyżej 4zł z różnych sklepów carefour, żabka, tesco i poniżej tej kwoty w tych sklepach to promocja.W wyszukiwarce nie pokazuje takiej po wpisaniu monster, a pepper nie jest od publikowania gazetek tylko ofert. Jak ktoś chce przeglądać gazetki to bierze je ze sklepu lub ściąga ze strony.


Widocznie słabo szukałeś
pepper.pl/pro…354


Co do tych gazetek to ja sie zgadzam, nawiązałem do tego co napisałeś w opisie, że "podejrzewam że nie lokalnie"
Edytowane przez: "Golomp" maj 13. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst