Niestety, ta okazja już wygasła
MONOPOLY PLUS - Możliwe 9.52 zł !!
337° Zakończono

MONOPOLY PLUS - Możliwe 9.52 zł !!

17,99zł59,99zł-70% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
17
sie 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oto MONOPOLY nowej ery! Zagraj w tę klasyczną grę i patrz, jak plansza ożywa! Trójwymiarowe miasto rozwija się w miarę postępów w rozgrywce. Zmieniaj zasady i dostosowuj je do swojego stylu. Używaj Szybkiej Kostki, aby grać szybciej i wybieraj zasady z katalogu 6 najpopularniejszych. Rób zdjęcia kluczowych chwil, aby wzbogacić swoje doświadczenie. Monopoly PLUS to klasyczna gra na nowym poziomie!

Klasyk na Xone;) nikomu nie trzeba przedstawiać tytułu;)

W okazji cena z naszego MS-Store, ale poniżej link do tureckiej wersji gdzie po przeliczeniu Revoultem w dniu wystawiania okazji cena wynosi 9.52 zł !

microsoft.com/tr-tr/p/monopoly-plus/c0cb2cvzvsnr?lc=1045&activetab=pivot%3Aoverviewtab

Osobiście kupiłem z salda w tureckim MS-Store bez VPN. Jeśli nie macie wystarczająco lir na tureckim saldzie to zawsze można kupić zdrapkę i przy płatności wybrać "gift card" ale tu już polecam VPN (np. hola)
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty

Grupy

17 Komentarzy
Może ktoś z Was jest dobrze obeznany i powie mi, czy ta gra ma język polski?
wieczko21/08/2019 10:58

Może ktoś z Was jest dobrze obeznany i powie mi, czy ta gra ma język po …Może ktoś z Was jest dobrze obeznany i powie mi, czy ta gra ma język polski?


Sprawdzę w ciągu 5 minut bo właśnie odpalam klocka;)
Jest wersja na PC ?
Świetna cena. Plusik.
z rzutów ekranu wynika że po angielsku
Mam na PS4 i niestety języka polskiego brak.
Świetna recenzja tej gry ;)))

2725687-zVy1T.jpg
wieczko21/08/2019 10:58

Może ktoś z Was jest dobrze obeznany i powie mi, czy ta gra ma język po …Może ktoś z Was jest dobrze obeznany i powie mi, czy ta gra ma język polski?


No niestety polskiego języka nie ma
@Wirus czy Ty jesteś mądry? Przez Ciebie tylko zdrapki dokupuje na mtc game 🤑

No sorki tak jakoś wyszło 😁😁

Nie mogłem się powstrzymać, tym bardziej, że od dawna w poluje na jakąś "planszowkę"
Wirus21/08/2019 12:24

No sorki tak jakoś wyszło 😁😁Nie mogłem się pow …No sorki tak jakoś wyszło 😁😁Nie mogłem się powstrzymać, tym bardziej, że od dawna w poluje na jakąś "planszowkę"


Można grać singla z komputerem? Akurat do spotkań towarzyskich mam wersję fizyczną ale nie zawsze wszystkim się chce grać.
lukglo21/08/2019 12:49

Można grać singla z komputerem? Akurat do spotkań towarzyskich mam wersję f …Można grać singla z komputerem? Akurat do spotkań towarzyskich mam wersję fizyczną ale nie zawsze wszystkim się chce grać.


Można;) maksymalnie 6 graczy w tym dowolną ilość graczy SI więc można grać w 2 żywe osoby i dobrać resztę cyfrowych.

Też mam fizyczną, ale tutaj nic nie rozkladasz;) żadnego liczenia i OSZUKIWANIA! Poza tym animowana planszae jest naprawdę ładna;) jeśli jednak wolisz standard to taka plansza też jest w zestawie;)
Wirus21/08/2019 11:13

No niestety polskiego języka nie ma


Dziękuję za odpowiedź
Zmienialiscie region konta/konsoli? Mi nie przechodzi na tureckim z vpn/bez. Hmm...mam tam ze 100 try. A może adres trzeba wklepac jakis turecki i podpiąć pod konto? Dzięki za hinty.
Kicaj25/08/2019 08:21

Zmienialiscie region konta/konsoli? Mi nie przechodzi na tureckim z …Zmienialiscie region konta/konsoli? Mi nie przechodzi na tureckim z vpn/bez. Hmm...mam tam ze 100 try. A może adres trzeba wklepac jakis turecki i podpiąć pod konto? Dzięki za hinty.


Pierwsze co robisz żeby kupować w TR MS-Store to wprowadzenie Tureckiego adresu;) bez tego VPN/region i poradę roku nie mają znaczenia;)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst