Niestety, ta okazja już wygasła
Monitor NEC MultiSync EA271U (biały) 4K USB-C
153° Zakończono

Monitor NEC MultiSync EA271U (biały) 4K USB-C

2.499zł3.999zł-38% Darmowa dostawa DarmowaFoto Plus Okazje
67
lis 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najważniejsze cechy:

dokładny i szczegółowy obraz
nowoczesny i funkcjonalny design
pełna gama złącz, w tym USB-C
technologia Low Blue Light oraz Flicker-Free
czujnik obecności użytkownika oraz natężenia oświetlenia
technologia ControlSync® do sterowania w konfiguracjach wielomonitorowych
dotykowy panel sterowania
możliwość sprzętowej kalibracji (wymaga opcjonalnego softu SpectraView II oraz zgodnego kalibratora)
NEC MultiSync EA271U
Perfekcyjne narzędzia do realizacji zadań, w których najważniejsze jest zachowanie najwyższej jakości wyświetlanych treści, wymagają rozdzielczości 4K UHD. Ten monitor o przekątnej 27” i ultracienkiej maskownicy gwarantuje maksymalną wydajność i doskonałe wizualizacje przy rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli, umożliwiając profesjonalistom zwiększenie swojej produktywności.

Wyróżniające się parametry ergonomiczne sprzyjają dobremu samopoczuciu użytkowników i pozwalają tworzyć stanowiska pracy dostosowywane do potrzeb konkretnych osób. Użytkownik może utrzymać wysoką produktywność bez ryzyka dla oczu dzięki wbudowanemu czujnikowi natężenia oświetlenia otoczenia oraz technologiom odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free). Porządek na biurku pomaga skoncentrować się na pracy — złącze USB typu C umożliwia przesyłanie sygnałów wideo, audio, zasilania i USB przez pojedynczy kabel. Złącza są przygotowane na technologie przyszłości, co doskonale zabezpiecza zainwestowane środki i gwarantuje pewność korzystania z urządzenia przez długi czas.

Monitor dzięki swoim parametrom spełnia wysokie wymagania bezpikselowej wizualizacji stawiane przez twórców kontentu (z branży fotograficznej, wideo, kinowej i filmowej), projektantów CAD/CAM oraz operatorów w sterowniach i na parkietach giełdowych.

Korzyści


Najwyższa jakość wyświetlanych treści – możliwość zoptymalizowania organizacji pracy dzięki wyświetlaniu większych arkuszy kalkulacyjnych, bardziej przejrzystego tekstu, większych zbiorów danych, większej liczby linii kodu i realistycznych obrazów przy rozdzielczości 4K UHD do 3840 x 2160 pikseli.
Najnowsze złącze USB typu C – optymalizuj komunikację i uwolnij biurko od zbędnych kabli – zastąp osobne przewody wideo, audio i zasilania jednym kablem podłączanym do komputera przenośnego lub tabletu.
Maksymalne skupienie na zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika – wyjątkowa ergonomiczna regulacja wysokości od 0 do 150 mm, estetyczna konstrukcja z zastosowaniem technologii odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free) oraz zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu pozwalają precyzyjnie zindywidualizować konfigurację w celu zwiększenia produktywności.
Przewaga formy i funkcjonalności – urządzenie jest gotowe na technologie przyszłości, dysponuje trójstronną ultrawąską ramką o szerokości, jest dostępne w czerni lub bieli i doskonale pasuje do wzornictwa nowoczesnych przestrzeni biurowych.
Automatyczna regulacja zużycia energii – dzięki zastosowaniu czujników obecności człowieka oraz natężenia oświetlenia w otoczeniu urządzenia, jasność wyświetlania jest dopasowywana do potrzeb użytkownika i warunków oświetlenia, co pozwala na ograniczenie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej.
Łatwość sterowania wieloma wyświetlaczami – technologia ControlSync® na urządzeniu głównym umożliwia dokonywanie zmian ustawień nawet do sześciu urządzeń w konfiguracji wielomonitorowej.
Możliwość sprzętowej kalibracji kolorów - opcjonalne oprogramowanie SpectraViewII wraz ze zgodnym czujnikiem pozwala na zaawansowaną linearyzację panelu, kalibrację kolorów, jasności bieli, jasności czerni, poziomu kontrastowości statycznej oraz skorelowanej temperatury barwowej. Dzięki możliwości programowania tablicy LUT monitor zyskuje funkcjonalności zarezerwowane dotychczas tylko dla specjalistycznych monitorów graficznych.
Aktualizacje społecznościowe
67 Komentarzy
Prześlij Komentarz