Niestety, ta okazja już wygasła
Monitor Acer KG241QSBIIP czarny 165Hz
183° Zakończono

Monitor Acer KG241QSBIIP czarny 165Hz

599zł759zł-21% Darmowa dostawa Darmowax-kom Okazje
183° Zakończono
Monitor Acer KG241QSBIIP czarny 165Hz
lip 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Monitor gamingowy Acer KG241QSBIIP

Zdominuj pole walki z monitorem dla graczy Acer KG241QSBIIP. Błyskawiczny czas reakcji matrycy da Ci dodatkowe ułamki sekundy w szybkich starciach. Płynność obrazu przełoży się na zwiększoną precyzję celowania, dzięki czemu zyskasz dodatkową przewagę nad przeciwnikiem. Co więcej, dynamika obrazu oraz rewelacyjne barwy sprawią, że jeszcze bardziej zagłębisz się w rozgrywce.Graj z technologią AMD® FreeSync™

Wybierz monitor Acer KG241QSBIIP z technologią AMD FreeSync™ i uzyskaj niesamowitą płynność obrazu. FreeSync™ synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z częstotliwością generowania obrazów przez procesor graficzny firmy AMD®. W ten sposób eliminowane są efekty rozrywania i migotania obrazu.


Podkręcona częstotliwość odświeżania

Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania, wynoszącej 165 Hz zachwyci Cię dynamika obrazu, zwiększając Twoje szanse w grze. Monitor KG241QSBIIP z takim odświeżaniem pozwoli na wyświetlenie większej ilości klatek w ciągu jednej sekundy, uzyskując znacznie płynniejszy obraz.


Błyskawiczny czas reakcji matrycy

Odkryj radość, jaką daje możliwość płynnej gry przy czasie reakcji równym 0,5 ms. Niezwykle krótki czas reakcji pozwala błyskawicznie reagować na to, co dzieje się na ekranie, szczególnie przy szybkim tempie gry.

Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz