Niestety, ta okazja już wygasła
Monety za zakupy na Allegro Lokalnie (na zbiórki charytatywne)
238° Zakończono

Monety za zakupy na Allegro Lokalnie (na zbiórki charytatywne)

Allegro Okazje
10
238° Zakończono
Monety za zakupy na Allegro Lokalnie (na zbiórki charytatywne)
sie 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Według mnie fajna okazja, by zgarnąć 50 monet (i przy okazji komuś pomóc) - kupujemy 10 przedmiotów ze zbiórek - za co najmniej 10 zł każdy - następnie za każdą zakończoną transakcję otrzymujemy 5 monet (czy do 50% zniżki, a radość z pomagania mamy gratis)

Wspieraj zbiórki podczas zakupów na Allegro Lokalnie i zgarnij nawet 50 Monet!Dzięki lokalnym zbiórkom wspierasz swoją okolicę i działania lokalnych fundacji, stowarzyszeń, szkół i przedszkoli. Więcej o zbiórkach dowiesz się tutaj.

Od 20 do 26 sierpnia, kupując przedmioty wspierające lokalne zbiórki, możesz otrzymać nawet 50 Monet. Zgarnij Monety i płać mniej za zakupy na Allegro!

Jak to zrobić?

Za każdy kupiony przedmiot o wartości minimum 10 zł, wspierający lokalną zbiórkę, otrzymasz 5 Monet. W ramach promocji możesz otrzymać maksymalnie aż 50 Monet, kupując 10 przedmiotów wspierających zbiórki.

Jak znaleźć przedmiot wspierający zbiórkę?

Te przedmioty są oznaczone w serwisie Allegro Lokalnie symbolem „Wspieram zbiórkę lokalną”.

291332.jpg

Przedmioty wspierające zbiórkę znajdziesz również na stronie wybranej zbiórki. Aby je znaleźć:

Co dalej?
Po zakupie przedmiotu wspierającego zbiórkę, w ciągu 3 dni roboczych będziesz mógł odebrać 5 Monet. Monety wpłyną na Twoje konto po kliknięciu w przycisk [Odbierz] w zakładce Monety.

Promocja trwa od 20 do 26 sierpnia 2020 r.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
10 Komentarzy
zakopać
Piotr.Pabiasz20/08/2020 14:52

zakopać


dlaczego? Często są tam powystawiane zupełnie normalne przedmioty, z których ktoś jakiś procent przeznacza na zbiórki, np. nawet tylko 10%
Niedawno była promocja, za wystawienie takiej aukcji dostawało się 10 monet, więc całkiem sporo pewnie ich jest.
Ja daję plusa
Edytowane przez: "Hello" sie 20.
Leci plus!
Wiem że napisane że 3 dni na monety ale kiedyś dostawałem od razu, a wczoraj kupiłem i nic nie mam do odbioru. Teraz tak jest?
Za lokalne są kosmiczne prowizje. wcześniej było 20% jak pamiętam. alle promuje to gówno na siłę, żeby ludzi ciosać na $$. nie wystawiać lokalnie i nie kupować !!
Valdgeer23/08/2020 09:49

Wiem że napisane że 3 dni na monety ale kiedyś dostawałem od razu, a wcz …Wiem że napisane że 3 dni na monety ale kiedyś dostawałem od razu, a wczoraj kupiłem i nic nie mam do odbioru. Teraz tak jest?


Ogólnie to badziew, ale prowizja jest 7,9%, a 4,9% na elektronikę.
Niestety na lokalne a szczególnie na zbiórki charytatywna są wystawione często takie śmieci, że wstyd by było coś takiego pokazać innym, że się wyrzuca. Ale wystawić żeby komuś pomóc jak to w jednej reklamie: można - można...
Edytowane przez: "teraf" sie 23.
W sumie super sprawa, szczególnie jeśli coś jest za 10 zł, a allegro zwróci mi w monetach połowę z tego. Wybieram tylko te aukcje gdzie jest 100% kwoty na dany cel (niektórzy sprzedają jakieś śmieci i ustawiają 10%, pfff...). Kupiłem steam gift z gierką którą już mam i jakiś kabelek po który się nawet nie zgłoszę, o czym oczywiście poinformowałem sprzedającego. W przypadku fizycznych rzeczy których i tak się nie odbierze, ważne żeby był ustawiony odbiór osobisty by nie płacić za wysyłkę.
Akcję traktuję bardziej jako możliwość wsparcia finansowego potrzebujących, a jeśli do tego allegro pokryje połowę kosztów no to nic tylko się cieszyć.
Jak to się ustawia te charytatywne?
Podpowie ktoś , mam 2 pary nowych butów do sprzedania może się komuś przyda bo i tak leżą w szafie.
Oktawek24/08/2020 10:48

Jak to się ustawia te charytatywne? Podpowie ktoś , mam 2 pary nowych b …Jak to się ustawia te charytatywne? Podpowie ktoś , mam 2 pary nowych butów do sprzedania może się komuś przyda bo i tak leżą w szafie.


1. Wchodzisz na stronę allegrolokalnie.pl i logujesz się kontem Allegro.
2. Na środku ekranu klikasz w obszar nazwany Zbiórki lokalne nowość.
3. Zostajesz przekierowany na URL allegrolokalnie.pl/zbi…rki ,tam klikasz na zbiórkę, którą chcesz dopomóc.
4. Kliknij Wystaw przedmiot na ten cel.
5. Wybierasz ile procent ze sprzedaży chcesz przeznaczyć na zbiórkę (domyślnie 25%), dodajesz zdjęcie, opis, kategorię, cenę i wystawiasz przedmiot.
Edytowane przez: "Pafcio_Z" sie 25.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Leszu. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst