mOkazja mBank: 50 zł za jedną i 100 zł za dwie umowy @nju mobile
113°Zakończono

mOkazja mBank: 50 zł za jedną i 100 zł za dwie umowy @nju mobile

13
maj 20. 2016
Oferta dla posiadaczy konta w mBanku i mOkazji nju, w ramach której w bardzo prosty sposób możemy zgarnąć 50 zł za podpisanie jednej umowy w nju mobile. Z uwagi na to, że z mOkazji jedna osoba może skorzystać dwa razy w sumie jesteśmy w stanie zarobić aż 100 zł

Bank w zamian za podpisanie nowej umowy z rachunkiem w nju mobile (może to być nowy numer lub przeniesienie z innej sieci) zapłaci nam 50 zł. Z uwagi na to, że z oferty skorzystać można dwa razy jesteśmy w stanie w jednym miesiącu zarobić 100 zł na osobę (składając dwa zamówienia). UWAGA! Promocja ta wymaga posiadania jakiejkolwiek aktywnej karty płatniczej mBank i dostępnej mOkazji nju mobile.

13 Komentarzy

coraz więcej Mokazji wymaga posiadania karty płatniczej.

Korzystałem, 2x 50zł wpadło, umowę zerwałem 3 dni po aktywacji poprzez przeniesienie do innego operatora z natychmiastowym rozwiązaniem, żadnej kary za to nie ma.

Dodatkowo jak ktoś ma Payback to jest 5000pkt za umowę a 5000pkt to odopowiednik 50zł więc można w sumie 150zł wyrwać.

z mOkazji można skorzystać co drugi miesiąc. Ja tak robię już jakiś czas

@jan.kowalski
Kiedyś jak było 2000pkt przechodziło ale teraz jak jest 5000pkt to już nie wiem czy się uda, bo znalazłem jakiś regulamin od tych punktów gdzie piszą:

Punkty PAYBACK nie zostaną przyznane Uczestnikom, którzy przed datą przyznania Punktów PAYBACK, określoną w punkcie 6, odstąpili od umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawartej z Operatorem, o której mowa w punkcie 1a ----> źródło cms.payback.pl/api…935

@bud3k a Tobie ciągle się pojawia ta mOkazja co drugi miesiąc?

@akro mi się mOkazja pojawia się co miesiąc, ale korzystam co drugi i bez problemu przechodzi.

Co do punktów to u mnie w historii mam naliczone +20000 a potem -10000, więc niby zaliczyło mi 10000 za dwa numery. w tym miesiącu znów będę zamawiał.

akroMaj 21.

@jan.kowalski Kiedyś jak było 2000pkt przechodziło ale teraz jak jest 5000pkt to już nie wiem czy się uda, bo znalazłem jakiś regulamin od tych punktów gdzie piszą: Punkty PAYBACK nie zostaną przyznane Uczestnikom, którzy przed datą przyznania Punktów PAYBACK, określoną w punkcie 6, odstąpili od umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawartej z Operatorem, o której mowa w punkcie 1a ----> źródło https://cms.payback.pl/api/files/Regulamin_promocji_Promocyjne_punkty_PAYBACK_za_zakup_usugi_nj[email protected]bud3k a Tobie ciągle się pojawia ta mOkazja co drugi miesiąc?a to tego nie widziałem to dlatego mi nie naliczyli pewnie, złożyłem reklamację i zobacze.
Co do zakupu co 2 meisiące o tym nie wiedziałem, wczoraj dzowniłem do mbanku powiedzieli że bez problemu można.

A czy przy przeniesieniu numeru, trzeba też wziąć nju z rachunkiem czy można na kartę?

z rachunkiem. Mi jeszcze nie wpadło na konto za kwiecień;)

ja miałem w lutym i dopiero teraz w maju znowu mam

jan.kowalskiMaj 20.

Korzystałem, 2x 50zł wpadło, umowę zerwałem 3 dni po aktywacji poprzez przeniesienie do innego operatora z natychmiastowym rozwiązaniem, żadnej kary za to nie ma.Dodatkowo jak ktoś ma Payback to jest 5000pkt za umowę a 5000pkt to odopowiednik 50zł więc można w sumie 150zł wyrwać.


trzeba wysyłać jakieś listy żeby zrezygnować z umowy, czy wszystko online można zrobić?

daniel.forekMaj 23.

trzeba wysyłać jakieś listy żeby zrezygnować z umowy, czy wszystko online można zrobić?ja byłem w salonie plusa i tam zerwanie załatawiłem, bez wychodzenia się raczej tego nie zrobi.

najlepiej wlasnie play/plus/t mobile przenieść na kartę.

Ktoś się orientuje czy można to połączyć z 50 zł cashbacku z planetplus i 50 zł promocji diverse?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst