256°
Zakończono
mokazja 10 zł na allegro
mokazja 10 zł na allegro

mokazja 10 zł na allegro

Dziś po sprawdzeniu mokazji zobaczyłem ciekawą pozycję.


Kupon 10 PLN do wykorzystania na Allegro

1. mOkazja nie wymaga zapisu
2. Zrób dowolne zakupy na Allegro
3. Podczas finalizacji transakcji aktywuj mTransfer mobilny
4. Kupon o wartości 10 PLN otrzymasz mailem
5. Kupon możesz wykorzystać przy kolejnej transakcji
na Allegro na kwotę nie niższą niż 50 PLN oraz opłaconej z wykorzystaniem Usługi mTransfer mobilny
6. Z mOkazji można skorzystać 1 raz

Partner: PayU

Podsumowując kupując pierdołę na allegro za pomocą mtransferu mobilnego otrzymujemy kupon na 10 zł przy MWZ 50 zł.

Bywało lepiej ale dobre i to

31 Komentarzy

Jeśli ktoś ma już aktywny mTransfer Mobilny to podpowiadam, żeby go najpierw wyłączyć w bankowości elektronicznej mBanku wchodząc w ustawienia, a następnie mTransfer mobilny. Potem podczas zakupu aktywujemy go ponownie. Zaraz po potwierdzeniu włączenia mTm, firma PayU (nie mBank!) przesyła kod na zakupy.

Autor

@DoReMi trafna uwaga !! Dzięki

oho, to się szarpnęli, kij im w oko za ignorowanie jawnych oszustw, lepiej chińczykom napełniać kiesę.

Autor

@chilling_tomato zgadzam się, ale jeśli planujemy zakup w tym serwisie to warto skorzystać osobiście akurat potrzebowałem doładowanie telefonu, kupon niech leży i jak będę miał okazję to wykorzystam, jak nie to zostanie

Otrzymał już ktos kupon? do kiedy ważność?

kamil877Lis 29. 2015

Otrzymał już ktos kupon? do kiedy ważność?


Kod ważny jest do 31.01.2016 r.

Jak to dokładnie działa? Kupiłem coś, włączyłem te mobilne i dostałem kod na maila. Gdy robię następne zakupy, za 50 zł, w wyborze płatności mam tylko te normalne metody płatności, m.in. mTransfer, bez żadnej opcji mobilny, wpisując kod oczywiście wywala niepoprawny sposób płatności.

Żeby aktywować mOkazje trzeba posiadać kartę debetową czy wystraczy samo eKonto?

A ktoś wie czy można z jednego konta allegro korzystać z promocji płacąc mTransferem z różnych kont? Akurat w rodzinie mam parę osób z kontami mbanku i tak się zastanawiam czy muszę z osobnych kont allegro czy mogę wszystko z jednego zrobić.
Mam jeszcze pytanie czy posiadając już taki kod(właśnie otrzymałem) mogę kupić coś opłacając mtransferem innego konta mbanku obniżając kwotę o ten kod który dostałem teraz , to czy po takiej transakcji też otrzymam kod rabatowy, czy nie. Bo tak to w sumie mógłbym wykorzystać jako promocje 2w1. A jak nie to po prostu kod czy następne kody użyję innym razem.
Potwierdzam, kod jest ważny do końca stycznia 2016 roku.

Potwierdzam kod działa ale zapłacić musiałem z komputera bo nie było w aplikacji mobilnej możliwości wpisania kodu.

@kurczak80 kod w aplikacji wpisuje się w "Kupony". Aktywuje się kupon na 10 zł ważny bodajże do 31.01.2016.

Dziwne. Zakupiłem sobie, zapłaciłem przez PayU - > mtransfer i nigdzie nie widziałem żadnej możliwości aktywacji mobilnego mTransferu. Coraz trudniejsze te promocje...

michał.wójcikLis 30. 2015

Dziwne. Zakupiłem sobie, zapłaciłem przez PayU - > mtransfer i nigdzie nie widziałem żadnej możliwości aktywacji mobilnego mTransferu. Coraz trudniejsze te promocje...kupując przez aplikację wybierasz mtransfer, na stronie mbanku masz taki kwadracik do zaznaczenia aktywuj mtransfer mobilny i to trzeba zaznaczyć

Wydaje mi się, że trzeba korzystać z urządzenia mobilnego. Ale wygląda to tak:
19483-xo3tA.jpg

Tak, bo może być sytuacja taka że na telefonie tak jak mi pokaże 2 opcje albo karta płatnicza( i wybrane karty) albo przelew ewentalnie jeszcze konto payu i trzeba wybrać przelew i z listy wybrać mtransfer. i później już będzie się to pokazywało tak jak na zdjęciu wyżej, aktywujemy i działamy dalej z opłaceniem. Musi być chyba przez aplikację mobilną bo to mtrasfer mobilny.

Autor

michał.wójcikLis 30. 2015

Dziwne. Zakupiłem sobie, zapłaciłem przez PayU - > mtransfer i nigdzie nie widziałem żadnej możliwości aktywacji mobilnego mTransferu. Coraz trudniejsze te promocje...@MaTTdridista@DoReMi


Na aplikacji mobilnej nie pojawia się opcja aktywowania mtransferu mobilnego.

Transfer mobilny polega na tym, że w przyszłości przyjdzie sms z potwierdzeniem kwoty i tyle. Nie trzeba będzie się logować do banku aby wykonać płatność.


Autor

Wie ktoś jak skorzystać z otrzymanego kuponu? Wybrałem transfer mobilny i nigdzie nie można wybrać że chce się skorzystać z kuponu Po płatności kupon dalej wisi.. a z konta ściągło całą kasę

Ja dokonywałem zakupu przez aplikację mobilną allegro i mogłem normalnie aktywować mtransfer mobilny, ale wtedy musiałem się zalogować do konta mbanku. Następnym razem pewnie nie będę musiał.
A aktywowałeś wysłany na maila kod? Ja go wpisałem w zakładce kuponowej aplikacji allegro i wyświetla mi się że jest -10zł, standardowo powinno się pojawić możliwość wyboru takiej zniżki. Jutro będę korzystał więc dam znać.

Autor

@MaTTdridista kod już mam przypisany do konta ale nie mogłem go użyc Daj znać

DoReMiLis 30. 2015

@kurczak80 kod w aplikacji wpisuje się w "Kupony". Aktywuje się kupon na 10 zł ważny bodajże do 31.01.2016.


W kuponach kod nie działał w aplikacji mobilnej pisało że jest nieprawidłowy. Wszystko robione przez telefon.
W aplikacji mobilnej po wybraniu płatności od razu aktywowało transfer mobilny więc tam działa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst