Niestety, ta okazja już wygasła
Mój Empik 10 zł za aktywację konta.
437° Zakończono

Mój Empik 10 zł za aktywację konta.

Empik Okazje
7
437° Zakończono
Mój Empik 10 zł za aktywację konta.
sie 25. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przy pierwszych zakupach z kartą mój empik otrzymasz kupon powitalny o wartości 10 zł do zrealizowania przy kolejnych zakupach na kwotę minimum 50 zł.Jeśli Twoja pierwsza transakcja z kartą zostanie wykonana w salonie, kupon wydrukuje się z kasy i będzie ważny przez 30 dni, tylko na zakupy w salonie.Jeśli pierwszej transakcji dokonasz online, kupon pojawi się na Twoim koncie w sekcji Moje promocje. Będzie ważny 30 dni od daty transakcji, tylko na zakupy online. Konieczna będzie też jego aktywacja.

Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
7 Komentarzy
Nie potrafię tego uruchomić. Po kliknięciu i zalogowaniu wraca na stronę główną programu i tak w kółko. Żadnego potwierdzenia, że coś zadziałało.

Może
Moonlight25/08/2016 10:17

Nie potrafię tego uruchomić. Po kliknięciu i zalogowaniu wraca na stronę gł …Nie potrafię tego uruchomić. Po kliknięciu i zalogowaniu wraca na stronę główną programu i tak w kółko. Żadnego potwierdzenia, że coś zadziałało.


Może spróbuj inną przeglądarką albo wyłącz adblocka jak masz włączonego.
Moonlightsie 25. 2016

Nie potrafię tego uruchomić. Po kliknięciu i zalogowaniu wraca na stronę gł …Nie potrafię tego uruchomić. Po kliknięciu i zalogowaniu wraca na stronę główną programu i tak w kółko. Żadnego potwierdzenia, że coś zadziałało.Tryb incognito?
guciosie 25. 2016

Może Może spróbuj inną przeglądarką albo wyłącz adblocka jak masz włączon …Może Może spróbuj inną przeglądarką albo wyłącz adblocka jak masz włączonego.

​Próbowałam różnymi przegladarkami i z kompa w pracy też , na którym nie mam adblocka jeszcze spróbuję.
czy ktoś już dostał te 10 zł? Konto aktywowałem, zakupy zrobione na 53 pln, zakupy już do odbioru w empiku, a 10 pln brak.
bud3kwrz 1. 2016

czy ktoś już dostał te 10 zł? Konto aktywowałem, zakupy zrobione na 53 pln, …czy ktoś już dostał te 10 zł? Konto aktywowałem, zakupy zrobione na 53 pln, zakupy już do odbioru w empiku, a 10 pln brak.

​Ja dostałem po 3 dniach. Wcześniej napisałem do empik-u i odpowiedzieli , że dopiero po odebraniu przesyłki(nie jest to prawdą bo ja nie odebrałem jeszcze ).
Również otrzymałem kupon po kontakcie mailowym
Niestety jest na wybrane rzeczy
Lista: empik.com/two…orm
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst