Niestety, ta okazja już wygasła
Moduł WiFi Supla 50zł taniej
178° Zakończono

Moduł WiFi Supla 50zł taniej

99,99złZamel Okazje
20
maj 15. 2017
Moduł ROW-01 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu przez sieć WiFi

teraz taniej o 50zł czyli za 99,99zł
facebook.com/zam…ter

W pole ZASTOSUJ KUPON wpisz hasło "zielonomi"


Jakość oraz wszelkie certyfikaty UE gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Dla wielbicieli chińskich Sonofów za 20zł polecam info ze strony producenta o samozapłonie ich produktów: itead.cc/blo…ice
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

20 Komentarzy
Fajne, ale 5A to troche za mało jak dla mnie, a do światła to trzebaby kuć tynk teraz;)
arucard1815/05/2017 19:08

Fajne, ale 5A to troche za mało jak dla mnie, a do światła to trzebaby kuć …Fajne, ale 5A to troche za mało jak dla mnie, a do światła to trzebaby kuć tynk teraz;)


ale to wsadzasz do puszki - tam gdzie masz włącznik światła..
A ciekawe co się dzieje jak dajmy na to mam takie coś w puszcze (na stałe), jest burza i *bum* - piorun błyskawica uderza gdzieś obok i robi się przepięcie (czy jak to się nazywa w sieci energetycznej. Moduł spalony ? Bo mając listwę antyprzepieciową przy dużym wyładowaniu i tak nie pomoże za wiele więc tak puszka też pewnie "spuchnie" czy się mylę ?

Co do samego projektu Supla.org to przypatruje się im od jakiegoś czasu i sam powoli się przymierzam żeby coś grzebnąć -całkiem ciekawe i tanie rozwiązanie, podoba mi się to. W dodatku to polski projekt.

Za okazję daje plusa bo wczoraj na Allegro przeglądałem i tam ROW-01 kosztuje 150 zł więc rabat jest 33%
Edytowane przez: "serfmen" maj 15. 2017
arucard1815/05/2017 19:08

Fajne, ale 5A to troche za mało jak dla mnie, a do światła to trzebaby kuć …Fajne, ale 5A to troche za mało jak dla mnie, a do światła to trzebaby kuć tynk teraz;)

Masz na obwodzie więcej niż 750W? Jak w kurniku na żarówkach dla kur niosek.
OhMyDeerPepper15/05/2017 19:41

Masz na obwodzie więcej niż 750W? Jak w kurniku na żarówkach dla kur nio …Masz na obwodzie więcej niż 750W? Jak w kurniku na żarówkach dla kur niosek.

Piekarnik i płytę elektryczną podłączyłbym pod ten wyłącznik, przed dziećmi głównie. Nie masz w domu urządzeń powyżej 700w?


serfmenmaj 15. 2017

Nie koniecznie do puszki bo można też tak: h …Nie koniecznie do puszki bo można też tak: https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=31&t=2048


chodzi o to, że nie trzeba kuć jak w przypadku sonofa (gdyby się chciało go ukryć)
Jeśli chciałbym sterować dwoma włącznikami oświetlenia (niezależnie) z jednego modułu nie ma szans?
arucard18maj 15. 2017

Piekarnik i płytę elektryczną podłączyłbym pod ten wyłącznik, przed dziećmi …Piekarnik i płytę elektryczną podłączyłbym pod ten wyłącznik, przed dziećmi głównie. Nie masz w domu urządzeń powyżej 700w?

Nie no wszystko jasne, ale to nie jest do gniazdek takich, chyba że pod lampkę nocną. Poza tym przy dużym poborze to przeważnie zalecane jest bezpośrednie podłączenie, bez przedłużaczy i innych pośrednich topiących sie pudełeczek. Mam suszarkę do ubrań i przy jej mocy takie marketowe przedłużacze idą z dymem.
Masonix15/05/2017 22:21

Jeśli chciałbym sterować dwoma włącznikami oświetlenia (niezależnie) z jedn …Jeśli chciałbym sterować dwoma włącznikami oświetlenia (niezależnie) z jednego modułu nie ma szans?


@Masonix ma ponoć niedlugo wyjść wersja 2-kanałowa
GrzegorzM15/05/2017 22:50

@Masonix ma ponoć niedlugo wyjść wersja 2-kanałowa


Czekam na to, żeby rolety zewnętrzne na tym porobić
dobry trend cenowy biorąc pod uwagę poprzednią promocję, plusik, skorzystam
pepper.pl/kup…093


ale 100zł to wciąż o wiele za drogo dla "szarego Kowalskiego", znam wiele osób, którym "oczy się świecą" gdy widzą takie gadżety (które usiłuję stosować), do czasu gdy spytają o cenę…
Posiadam tego typu sterowanie tyle ze roletami i radiowo. system zamela wydaje się być tanim rozwiązaniem do można to nazwać automatyki domowej. zaletą sterowników zamela jest też ze można je podłączyć z EXTA FREE CONTROLLER MINI który łączymy z routerem i poprzez wifi sterujemy wszystkim co chcemy. j
​A co z Twoja instalacja kolego w domu...gdzie jest ogranicznik przepiec który teoretycznie powinien uratować urządzenia w domu.
serfmenmaj 15. 2017

A ciekawe co się dzieje jak dajmy na to mam takie coś w puszcze (na s …A ciekawe co się dzieje jak dajmy na to mam takie coś w puszcze (na stałe), jest burza i *bum* - piorun błyskawica uderza gdzieś obok i robi się przepięcie (czy jak to się nazywa w sieci energetycznej. Moduł spalony ? Bo mając listwę antyprzepieciową przy dużym wyładowaniu i tak nie pomoże za wiele więc tak puszka też pewnie "spuchnie" czy się mylę ? Co do samego projektu Supla.org to przypatruje się im od jakiegoś czasu i sam powoli się przymierzam żeby coś grzebnąć -całkiem ciekawe i tanie rozwiązanie, podoba mi się to. W dodatku to polski projekt.Za okazję daje plusa bo wczoraj na Allegro przeglądałem i tam ROW-01 kosztuje 150 zł więc rabat jest 33%

​A co z Twoja instalacja kolego w domu...gdzie jest ogranicznik przepiec który teoretycznie powinien uratować urządzenia w domu.
OhMyDeerPeppermaj 15. 2017

Masz na obwodzie więcej niż 750W? Jak w kurniku na żarówkach dla kur nio …Masz na obwodzie więcej niż 750W? Jak w kurniku na żarówkach dla kur niosek.

Śmiej się, pierwsze co pomyślałem żeby u mnie zamontować to... Dla niosek właśnie
m_r_cmaj 15. 2017

Czekam na to, żeby rolety zewnętrzne na tym porobić


ma być osobny na rolety i chyba jeszcze jeden do otwierania bramy
A ja wczoraj podłączyłem moje oświetlenie tarasu do sonoffa (nie ten model, który się zapala), kupiony z okazji pepperowej za 17 zeta, parowanie w ciągu 30 sekund, aplikacja ewelink super (wiele opcji). Jestem mega zadowolony.
imovanemaj 17. 2017

A ja wczoraj podłączyłem moje oświetlenie tarasu do sonoffa (nie ten mod …A ja wczoraj podłączyłem moje oświetlenie tarasu do sonoffa (nie ten model, który się zapala), kupiony z okazji pepperowej za 17 zeta, parowanie w ciągu 30 sekund, aplikacja ewelink super (wiele opcji). Jestem mega zadowolony.


te "które się nie zapalają" były właśnie na GB po 5,55$ (niestety limit kodów wyczerpał się zanim udało mi się uzyskać tu okienko odpowiedzi…) teraz są po 6,66 $ ale z reflinka więc nawet nie kombinuję ze wstawianiem (a pewnie jak się poszuka można znaleźć taniej)

natomiast muszę wtrącić swoje 3 grosze (sam je używam, więc raczej wiem co piszę)
1) wcale nie są wykonane znacząco lepiej od modeli znanych z samozapłonu, bez wkrętów przytrzymujących klapki złącz rozpadają się w ręce, więc rozebranie aby zobaczyć o co biega nie stanowi problemu (a wystarczy podważyć krawędź paznokciem, jeśli trafimy na egzemplarz, który sam się nie rozleci), więc stosowanie do urządzeń o większym poborze mocy jest mocno ryzykowne!
2) aplikacja eWeLink wymaga nadmiernych uprawnień, a ze względu na chińskie serwery opóźnienia bywają znaczące
3) za to przeprogramowanie (np. na firmware Supla) to kwestia paru minut roboty (gdyby ktoś planował powrót do chińskiego softu trzeba zrobić backu każdego urządzenia oddzielnie!)

jakkolwiek z drugiej strony Supla w zamian za "brak apetytu na uprawnienia" oferuje dość ograniczone możliwości - choć projekt się rozwija i np. do wersji użytkowej już wdrożono całkiem rozbudowany system harmonogramów (ale nie są nadal dostępne w aplikacji, trzeba ich ustawień dokonać z przeglądarki)
#szopen Masz rację oczywiście - mam lampki ledowe po kilka watów, nie podłączyłbym do tego więcej niż kilkaset vat (limit producenta to 2400 W), ale uważam, że super fajny gadżet za 17 zeta i zamierzam rozbudować system do innych celów np. monitorowania kamerkami domu (też pobór mocy minimalny). Aplikacja spoko, opóźnienie ok. 3 sekundy obecnie. Przeprogramować na suplę - moim zdaniem nie warto.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst