Niestety, ta okazja już wygasła
Moduł przekaźnikowy - możliwość sterowania przez Google Home
424° Zakończono

Moduł przekaźnikowy - możliwość sterowania przez Google Home

36,50zł53zł-31%AliExpress Okazje
42
424° Zakończono
Moduł przekaźnikowy - możliwość sterowania przez Google Home
sty 12. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moduł przekaźnikowy do wpięcia w instalację Smart Home. Można sterować przez komórkę (nic specjalnego) ale również przez Google asystenta (i to jest fajne).
Ja osobiście zamierzam to podpiąć w instalację zrobioną na naszym rodzimym Satelu Integra (przekaźnik będzie sterował wejściem Open Collector (OC) na płycie głównej bądź rozszerzeniu INT-E. Wg mojej wiedzy będzie to działać (jak nie to niech mnie ktoś naprostuje).

Cena świetna $6.84 - 7.60 + przesyłka $2.93. Jest to ok $4-5 mniej niż do tej pory widziałem i na Ali jak na Banggood (jak było w promocji).
Widełki cenowe bo do wyboru 2 wersje - zasilana albo niskie napięcie albo 230V. Osobiście polecam tą pierwszą wersję gdyż płytka będzie montowana zapewne w miejscu gdzie będą inne komponenty niskonapięciowe zasilane pewnie 12V. Nie wiem też jakiej jakości jest przetwornica napięcia na tej płytce zasilanej 230V.
Dodatkowo jednak obydwie płytki mogą być zasilane przez USB czyli 5V.


Można obniżyć przez kupon dla nowego klienta Ali (w przypadku tańszej wersji trzeba wybrać droższą wysyłkę). Cashback pewnie też zadziała, ale mi z jakiegoś powodu nie chciała przejść transakcja płatności.


Tutaj instrukcja jak to uruchomić


A tutaj video z podobną zabawką
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Prześlij Komentarz