Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Mocny 4 portowy Powerbank BASEUS 20W 30000mAh QC

cze 22. 2022

Wysyłka i sprzedaż przez firmę zewnętrzną – czytaj więcej!

Wysyłka i sprzedaż przez firmę zewnętrzną, jednak przy wystąpieniu problemów wciąż możemy skorzystać z gwarancji Amazonu -> pl.dea.ls/ueGW9. W przypadku anulowanego bądź niezrealizowanego zamówienia proces zwrotu środków może być dłuższy.

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Mocny 4 portowy Powerbank BASEUS 20W 30000mAh QC

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Ten świetny powerbank sprawi, że nigdy więcej nie będziesz już musiał obawiać się, że podczas ładowania Twój sprzęt zostanie przeładowany lub przegrzany. Urządzenie ma mnóstwo zabezpieczeń, których zadaniem jest ochrona sprzętu, który został podpięty w celu uzupełnienia energii. Dzięki temu zyskujesz pewność, że telefonowi nic się nie stanie i po naładowaniu będzie gotowy go użycia.

Ogrom możliwości do wykorzystania

Powerbank Baseus dzięki wielu typom wyjść, które zostały umieszczone w jego dolnej części, pozwoli Ci z łatwością naładować kilka urządzeń jednocześnie. Do Twojej dyspozycji są standardowe złącza USB, ale również microUSB oraz USB typ C. Niewielkie rozmiary samego gadżetu pozwalają na spakowanie go do plecaka czy torebki, dzięki czemu zyskujesz zapas 30000 mAh, dzięki którym możesz naładować swój sprzęt.

Nowoczesny design i czytelny wyświetlacz

Powerbank Baseus to nie tylko duża pojemność, która pozwoli Ci na naładowanie kilku urządzeń. Ten ciekawie zaprojektowany gadżet zachwyci Cię swoim wykończeniem. Krawędzie zostały wykończone na półokrągło, co dodaje mu nowoczesnego wyglądu. Ogromnym plusem jest znajdujący się w przedniej części urządzenia wyświetlacz cyfrowy. Dzięki niemu w wygodny sposób sprawdzisz, ile energii pozostało w urządzeniu, przez co zawsze w razie konieczności będziesz mógł go naładować, zanim wyjdziesz z domu.

Najważniejsze cechy, skrócona specyfikacja:
Kolor: Czarny
Pojemność akumulatora (mAh): 30000
Typ złącza: Micro USB Typ B (żeński), USB Typ A (żeński), USB Typ C (żeński)
Ilość złączy wyjściowych: 3
Standard szybkiego ładowania: Huawei SuperCharge, Qualcomm Quick Charge, Samsung Adaptive Fast Charging
Rodzaj opakowania: Pudełko
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

97 Komentarzy