Mocna enegetyczna Yerba Mate  0,5 kg.
198°Zakończono

Mocna enegetyczna Yerba Mate 0,5 kg.

32
kwi 21. 2016
Jedna z najmocniejszych yerba mate - dwa razy mocniejsza od yerba mate Taragui Con Palo. SPrawdzony sklep, szybkie dostawy inpostem.

  1. Artykuły spożywcze
Najlepsze komentarze

Pepper

@lechemik Ogólnie Pizca Del Mundo mi smakuje - mają np. świetną z rumiankiem, lekka.
@20cmMiesa Zamiast słodyczy też jesz biały cukier? 2,20zł/kg!
32 Komentarze

Pepper

A cóż to takiego ?

szaq2 min

A cóż to takiego ?


Rak w proszku.

szaq18 min

A cóż to takiego ?

​napitek zamiast kawy. zdrowy ale smakuje jak popielniczka. delikatniejsze yerby są lepsze dla początkujących

Pepper

@lechemik Piłeś szczyptaswiata.pl/pro…tml ? Smaczna, moim zdaniem bardzo. Ale daje takiego kopa, że ręce mi się trzęsą jakbym był na głodzie w czasie odstawienia jakichś środków.

Przyznam, ze nie. muszę spróbować, niedawno kończyłem właśnie paloną i miała rewelacyjny aromat karmelu

@szaq@wachu@Kaban - cumple, a nie lepiej miast kawy i herbaty kupić bezpośrednio kofeinę? na przykład o tu? W puszcze Tajgerka jest jakieś 80mg. Tu za 50000mg chcą 13,50pln.
Tak tylko mówię.

Pepper

@lechemik Ogólnie Pizca Del Mundo mi smakuje - mają np. świetną z rumiankiem, lekka.
@20cmMiesa Zamiast słodyczy też jesz biały cukier? 2,20zł/kg!

Taragui ma moc, ale... nie widzę tu żadnej promocji ani akacji. Cena jest dość normalna. Można nawet trafić ciut taniej, np. tutaj 20,99 zł za 500g.

KabanKwi 21.

@lechemik Ogólnie Pizca Del Mundo mi smakuje - mają np. świetną z rumiankiem, [email protected] Zamiast słodyczy też jesz biały cukier? 2,20zł/kg!


glukozę dożylnie. Omijam niewydajną wątrobę

Dla tych co nie wiedzą : Yerba mate ma nie tylko kofeinę ale m.in. magnez i potas. Dalej już wiecie o co comon.

KabanKwi 21.

@lechemik Ogólnie Pizca Del Mundo mi smakuje - mają np. świetną z rumiankiem, [email protected] Zamiast słodyczy też jesz biały cukier? 2,20zł/kg!Zdziwisz się ale lepiej kupić tabletki z kofeiną zawierające również zestaw witamin i łykać je zamiast picia kofeiny z kawą, która witaminy wypłukuje z organizmu. Pozbywamy się większości działań niepożądanych kawy. Tyle fachowej wiedzy :P

Krzychu95Kwi 21.

Zdziwisz się ale lepiej kupić tabletki z kofeiną zawierające również zestaw witamin i łykać je zamiast picia kofeiny z kawą, która witaminy wypłukuje z organizmu. Pozbywamy się większości działań niepożądanych kawy. Tyle fachowej wiedzy :PZdziwisz się, ale o kawie mówi się obecne w superlatywach i odchodzi o mitów narosłych przez lata. Tutaj, fajny przystępny artykuł: caffeprego.pl/art…tml
Za to witaminowe suplementy diety raczej bym sobie podarował jeśli nie brakuje nam nic w organizmie i dobrze się czujemy, bo mogą wręcz zaszkodzić niż pomóc. Jeśłi zaś chcemy coś brać to najepiej pogadać z lekarzem, a nie łapać się na reklamy i kupować co popadniepo aptekach.

Tableteczka na każdą okazję.
Nie zapomnij też wziąć coś na wątrobę.

Pepper

Ale to nie mogę pić ani kawy ani yerby tylko dlatego, że mi smakuje ?

No nie... szanujmy się. Przecież to jest żadna promocja. Do ceny trzeba doliczyć koszty wysyłki. Poniżej daję link za 19zł + wysyłka.

yerbomania.pl/tar…=pl

Avatar

Usunięty12914

bardziej kryptoreklama niż promocja

wordlordKwi 21.

Zdziwisz się, ale o kawie mówi się obecne w superlatywach i odchodzi o mitów narosłych przez lata. Tutaj, fajny przystępny artykuł: http://caffeprego.pl/artykuly/o_kawie/kawa_kontra_magnez,_czyli_bzdury_serwowane_przez_reklamy_d8594_pol.html Za to witaminowe suplementy diety raczej bym sobie podarował jeśli nie brakuje nam nic w organizmie i dobrze się czujemy, bo mogą wręcz zaszkodzić niż pomóc. Jeśłi zaś chcemy coś brać to najepiej pogadać z lekarzem, a nie łapać się na reklamy i kupować co popadniepo aptekach.Dzięki, jednak wiedza zawarta w FP (Farmakopei Polskiej) o danych składnikach kawy w zupełni mi wystarcza, gdyż jest wyczerpująca.
Link słaby, gdyż nie ma tam żadnej informacji nt. spadku ciśnienia po wypiciu kawy (tak, spadku! a nie wzrostu jak powszechnie opowiada się ta bzdurę - odsyłam do FP)

Krzychu95Kwi 22.

Dzięki, jednak wiedza zawarta w FP (Farmakopei Polskiej) o danych składnikach kawy w zupełni mi wystarcza, gdyż jest wyczerpująca.Link słaby, gdyż nie ma tam żadnej informacji nt. spadku ciśnienia po wypiciu kawy (tak, spadku! a nie wzrostu jak powszechnie opowiada się ta bzdurę - odsyłam do FP)FP to spis składników substancji i jak prowadzić badania nie zaś same opisy efektów tych badań. To tak jak bym Ci napisał, ze pokoju jest dziecko kot i pies, i powiedział, ze najlepiej badać je przez szybę w pokoju, a Ty wysnuwał wnioski bez przeprowadzenia badań.
Link słaby bo nie zawarł jakiegoś aspektu? No pominęli, ale mało to konstruktywna dyskusja kiedy zamiast skupić się na informacjach zawartych w przedstawionych tam publikacjach i wnioskach z nich skupiać się na czymś czego tam nie ma

Krzychu95Kwi 21.

Zdziwisz się ale lepiej kupić tabletki z kofeiną zawierające również zestaw witamin i łykać je zamiast picia kofeiny z kawą, która witaminy wypłukuje z organizmu. Pozbywamy się większości działań niepożądanych kawy. Tyle fachowej wiedzy :P


Naprawdę ktoś jeszcze wierzy, że witaminy z takich tabletek się w ogóle wchłaniają do organizmu!?!

fusielecKwi 22.

Naprawdę ktoś jeszcze wierzy, że witaminy z takich tabletek się w ogóle wchłaniają do organizmu!?!


To nie wiara, to nauka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy