Niestety, ta okazja już wygasła

Mobile Doc Scanner (MDScan) + OCR (Android) @ Google Play

maj 19. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jesteś zajęty i musisz szybko wysłać e-mailem rachunek kosztów, wizytówkę lub slajd prezentacji. Jeśli nie masz pod ręką skanera, MDScan zaoferuje Ci doskonałe i wygodne rozwiązanie.

MDScan znakomicie skonwertuje Twoje obrazki, papiery, elementy prezentacji oraz o wiele więcej, aby stworzyć PDF dokumenty zgodne ze standardem branżowym.
MDScan automatycznie wykrywa granice, koryguje dystorsję i wyrównuje jasność, aby szybko i wygodnie tworzyć jasne i czytelne dokumenty.
Niezależnie od tego, czy przedstawiasz propozycję szefowi bądź wprawiasz w zakłopotanie przyjaciela poprzez jakieś zdjęcie, MDScan odmłodzi każdy obrazek, który wybierzesz do skanowania, i ożywi go.

Kiedy nie masz czasu lub musisz odskanować dokument wielostronicowy, MDScan może szybko odskanować wiele stron na Twoim urządzeniu mobilnym w trybie Skanowania wsadowego i zapisać je, aby później przetworzyć wsad. Jest to idealne rozwiązanie w tych denerwujących chwilach, kiedy bateria zbliża się do wyładowania.

Na Twoje życzenie MDScan może umieścić dokumenty w chmurze, jak Dropbox, Google Docs lub Box.net, wysłać na pocztę elektroniczną bądź serwisy społecznościowe, stając się idealnym narzędziem dla celów tak fachowych, jak też rozrywkowych.

@ Google Play
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
32 Komentarze
Prześlij Komentarz