Mobile Doc Scanner 3 + OCR 80% taniej. Android
84°Zakończono

Mobile Doc Scanner 3 + OCR 80% taniej. Android

0
lip 7. 2016
Oferta ograniczona czasowo!
Wyprzedaż! Zniżka 80%!1 rok bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy!
Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z naszej aplikacji - z jakiegokolwiek powodu - wystarczy wysłać do nas swój numer zamówienia, a my zupełnie zwrotu pieniędzy.

Jesteś zajęty i musisz szybko wysłać e-mailem rachunek kosztów, wizytówkę lub slajd prezentacji. Jeśli nie masz pod ręką skanera, MDScan zaoferuje Ci doskonałe i wygodne rozwiązanie.

MDScan znakomicie skonwertuje Twoje obrazki, papiery, elementy prezentacji oraz o wiele więcej, aby stworzyć PDF dokumenty zgodne ze standardem branżowym.
MDScan automatycznie wykrywa granice, koryguje dystorsję i wyrównuje jasność, aby szybko i wygodnie tworzyć jasne i czytelne dokumenty.
Niezależnie od tego, czy przedstawiasz propozycję szefowi bądź wprawiasz w zakłopotanie przyjaciela poprzez jakieś zdjęcie, MDScan odmłodzi każdy obrazek, który wybierzesz do skanowania, i ożywi go.

Kiedy nie masz czasu lub musisz odskanować dokument wielostronicowy, MDScan może szybko odskanować wiele stron na Twoim urządzeniu mobilnym w trybie Skanowania wsadowego i zapisać je, aby później przetworzyć wsad. Jest to idealne rozwiązanie w tych denerwujących chwilach, kiedy bateria zbliża się do wyładowania.

Na Twoje życzenie MDScan może umieścić dokumenty w chmurze, jak Dropbox, Google Docs lub Box.net, wysłać na pocztę elektroniczną bądź serwisy społecznościowe, stając się idealnym narzędziem dla celów tak fachowych, jak też rozrywkowych.


GŁÓWNE CECHY I ZALETY:
===========================

Zaawansowane przetworzenie grafiki – konwersja dowolnego obrazu do formatu PDF zgodnego ze standardem branżowym

Automatyczne i precyzyjne określenie pól dokumentu i korekcja perspektywy

Możliwość poprawienia początkowo niskiej jakości obrazów i dokumentów

Szybkie skanowanie i wysyłanie dowolnych dokumentów, w tym kwitów, wiadomości i artykułów z prasy, faktur, kuponów i plakatów.

Szybkie skanowanie i zarządzanie dokumentami wielostronicowymi na bieżąco

Integracja z serwisami chmurowymi i społecznościowymi do udostępniania i dzielenia się obrazkami

Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy