Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Młynek żarnowy z wagą Melitta Calibra 1027-01

maj 3. 2022
Opis skopiowany ze strony:
Melitta Calibra 1027-01 to automatyczny młynek do kawy, który świetnie sprawdzi się w naszych domach. Szeroki zakres grubości mielenia sprawia, że Calibra może być stosowany do różnych metod parzenia od espresso po french press. W młynku zastosowano innowacyjne rozwiązanie, którym jest zintegrowana cyfrowa waga, dzięki której możemy odmierzać zawsze pożądaną ilość kawy.

Automatyczny młynek do kawy Melitta Calibra posiada hopper o pojemności 375 g oraz pojemnik na zmieloną kawę, który pomieści do 200 g kawy. Pod wysypem kawy z łatwością możemy zmieścić drip Melitta z filtrem 1x4, a także zmielimy kawę bezpośrednio do koby ekspresu.

Obsługa młynka z wagą Melitta jest bardzo prosta, a zadanie to zdecydowanie ułatwia czytelny wyświetlacz LCD. Kawę możemy mielić w 3 różnych programach: na podstawie pożądanej ilości filiżanek kawy, na podstawie oczekiwanej wagi przemiału oraz na podstawie ustawionego czasu mielenia.

Młynek Melitta Calibra posiada stożkowe żarna wykonane ze stali, które zapewniają nam precyzyjny przemiał, a łatwy dostęp do niemal wszystkich jego części sprawia, że w prosty sposób możemy go wyczyścić.

Ekspres Melitta Look V Perfection jest objęty gwarancją door-to-door przez 24 miesiące.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz